توان اداره دولت بزرگ اجازه نداد دلار ۴۰ هزار تومان شود | اگر پول از کنترل خارج شود …به گزارش همشهری آنلاین، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم در بازدید از کارخانه کاغذ کرافت ملایر (جایزه طلایی) با بیان اینکه همه بر خوب بودن اقدامات و برنامه‌های دولت متفق القول هستند، گفت: شماره و رد شد.

نماینده مجلس نمایندگان خواستار عرضه یک کالای اساسی دیگر به رژیم سیزدهم شد و گفت: ظرفیت ذخیره سازی کالاهای اساسی در رژیم گذشته به اوج خود رسیده بود که این امر به دلیل استقبال خوب دولت بود. ، روند کار عرضه و انبار کالاهای اساسی از یک ماه و نیم پیش افزایش یافت.

مصباحی مقدم درباره اصلاح قیمت مرغ، تخم مرغ و روغن و تامین کالاهای اساسی در فروشگاه ها، ادامه داد: با این اقدام موثر به جای دولت سیزدهم، مردم اعتماد به نفس پیدا کردند و ندیدند. صف در فروشگاه.”

وی همچنین مدیریت پول را سومین کار موفق دولت عنوان کرد و گفت: اکنون قیمت پول تثبیت شده است و اگر پول کنترل و تنظیم نشود قیمت به حدود ۴۰ هزار تومان می رسد و این ظرفیت است. توسط آیت الله رییسی اجرا می شود. دولت. “

در آن زمان یکی از اعضای شورای جوایز صداقت، دیپلماسی اقتصادی در کنار دیپلماسی سیاسی را از برنامه های موثر دولت در ماه های اخیر عنوان و خاطرنشان کرد: بهبود روابط خارجی در ایران را می توان موفقیت دولت سیزدهم نامید.

مصباحی مقدم ادامه داد: الحاق ایران به معاهده شانگهای شرایطی را برای روابط ما با کشورهای عضو این قرارداد به ویژه روابط اقتصادی و دیپلماتیک، تجارت با کشورهایی مانند روسیه، ترکمنستان، قطر و آذربایجان و افزایش صادرات فراهم کرده است. “

وی در ادامه با اشاره به موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد ایران و مسیر شمال به جنوب، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی منبع حرکت کشورهای آسیای مرکزی و شمالی است و در صورت توسعه راه آهن، ایران را در شمال اروپا به هم متصل می کند.

یکی از اعضای شورای تبعیض که می‌گوید ایران هفت درصد ذخایر زیرزمینی خود را در اختیار دارد، گفت: داشتن نیروهای جوان، خلاق، نخبه و کارآفرین مهارتی ارزشمند است. مهاجرت و از آنها محافظت کنید.”

مصباحی مقدم، چرخ تولید را مهم ترین سیاست دولت سیزدهم عنوان کرد و افزود: تمامی فعالیت هایی که در کشور با حمایت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در کشور انجام می شود موجب افزایش اشتغال، تولید و صادرات می شود. “

وی ایجاد اشتغال و تولید در اداره تولید ورق طلای ملایر را نوعی عبادت دانست و گفت: تولیدکنندگانی که مصالح و تلاش، اجر و مقام تهیه می کنند دستور این جهاد و مشوق زندگی هستند. .