تماشا کنید: ER برای تقریباً بی توجهی ۱۰۱۲ دلار هزینه کرد


تونی دوکوبل، مجری «صبح CBS» با الیزابت روزنتال، سردبیر KHN، در ارتباط با NPR، درباره گروه ژانویه مصاحبه می‌کند. ۱۰۱۲ دلار از خانواده بات در سنت پیترز، میسوری برای بازدید از اورژانس پسر مارتین جمع آوری شد. کودک چند روز قبل دست خود را در اجاق گاز سوخته بود و پس از شروع تاول ها، پزشک اطفال توصیه کرد به اورژانس نزدیکترین بیمارستان کودکان مراجعه کند.

یک پرستار کودک را معاینه کرد و همچنین به جراح توصیه کرد که زخم را ببیند. اما جراح بعد از بیش از یک ساعت حاضر نشد و خانواده بدون پانسمان زخم حتی با تعویض او رفتند.

چرا صورتحساب ۱۰۱۲ دلار بود؟ هزینه های آب و برق روزنتال گفت که این هزینه‌ها “ساخته شده توسط پزشکی آمریکایی” است، “در اصل هزینه استفاده از اتاق”.

اگر صورتحساب پزشکی گیج کننده یا شرم آور دارید، به صورت حساب ماه نامه بنویسید و در مورد آن به ما بگویید.

KHN (خبر سلامت قیصر) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیق در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تحلیل و بررسی خط مشی، KHN یکی از سه محرک اصلی KFF (بنیاد خانواده قیصر) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.

از مطالب ما استفاده کنید

این داستان ممکن است به صورت رایگان تکثیر شود (جزئیات).

ما سازمان ها را تشویق می کنیم که محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر کنند. این چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی، با پیوندی به سایت ما در californiahealthline.org اعتبار دهید. در صورت امکان، لطفاً نویسنده(های) اصلی و “خط سلامت کالیفرنیا” را در یک خط کناری قرار دهید. لطفا لینک ها را در استوری نگه دارید.

توجه به این نکته مهم است که همه چیز در californiahealthline.org برای بازنشر در دسترس نیست. اگر داستانی به‌عنوان «کلیه حقوق محفوظ است» علامت‌گذاری شود، نمی‌توانیم مجوز انتشار مجدد آن مورد را اعطا کنیم.

آیا سوالی دارید؟ بدانیم.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/