تقویت قدرت سپاه در شمال غرب کشور تصمیم می گیریمبه گزارش همشهری آنلاین، بیانیه قرارگاه ارتش زمینی حمزه سیدالشهدا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی فعالیت گروهک تروریستی تجزیه طلب در شمال غرب کشور صادر شد.

در این یادداشت آمده است: در پی فعالیت جنایتکاران و گروه های تروریستی تجزیه طلب علیه ایران در شمال غرب کشور و ایجاد شرارت و بی ثباتی در برخی مناطق، بنیاد حمزه سیدالشهدا (علیه السلام) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تقویت نیروهای خود در محدوده جغرافیایی ماموریت و استفاده از ناامنی در منطقه.

در این بیانیه آمده است: ضمن تاکید بر اینکه امنیت منطقه و مردم نجیب و فعال شمال غرب استان را خط قرمز می دانیم، در صورت تداوم این اعلامیه با غرور جهانی به جنایتکاران مسلح و تروریست های مزدور اکیدا هشدار می دهیم. شرارت و بی ثباتی و تشویش مردم، رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا و سایر نیروهای امنیتی و امنیتی در زمان برنامه تدابیر شدیدی را علیه آنها اعمال خواهند کرد.

دشمنان ملت ایران بارها رزمندگان دلاور سپاه انقلاب اسلامی را در کنار مردم فعال این مرز و بوم تجربه کرده اند که همواره حامی و پشتیبان ایرانی امن، مقتدر، مقتدر، مستقل، متحد و یکپارچه، بی طرف بوده اند. نقشه های گروه های مزدور که به دنیا می بالند و از امنیت و صلح محافظت می کنند.