تعجب هواشناسی را با لمس صفحه تلویزیون در پخش زنده تماشا کنیدبه گزارش همشهری آنلاین، فیلم واکنش کارشناس هواشناسی زمانی که متوجه شد صفحه تلویزیون لمسی است، تبدیل به فیلم داغ شبکه های اجتماعی شده است. گرگ دوترا هواشناس ABC در حال انجام گزارش آب و هوای زنده بود که ناگهان متوجه شد تلویزیون یک صفحه نمایش لمسی است.

در ویدئویی که دوترا در صفحه توییتر خود منتشر کرده است، او در حال لمس صفحه تلویزیون و صحبت درباره آب و هوا دیده می شود. وقتی نقشه با لمس صفحه شروع به حرکت می کند، Dotera متعجب می شود و می گوید: “اوه، من نقشه را جابجا کردم. نمی دانستم چنین چیزی برای من امکان پذیر است. اصلا.”

در این ویدیو صدای همکار دوترا به گوش می رسد که می گوید بعد از این اتفاق من هم امتحان کنم. لحظاتی بعد ترل براون مجری خبر جلو آمد و صفحه را لمس کرد. دوترا در حالی که سعی می کرد در صفحه نمایش بزرگتر شود، می خندید گفت: «امروز یک روز عالی بود. دما در اینجا (در منطقه ما) در بعد از ظهر افزایش می یابد، اما من واقعاً این را نمی دانم و قبلاً هرگز آن (صفحه نمایش) را لمس نکرده بودم.”

دوترا این ویدئو را در صفحه توییتر خود منتشر کرد. این ویدیو از زمان انتشار تقریباً ۵ میلیون بازدید داشته است. انتشار این ویدیو با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنت ها نوشت: این دقیقا عکس العمل کسی بود که برای اولین بار آتش را دید، جالب بود.