تصاویر حمله کوسه های کوچک به مردم علاقه زیاد به گوشت تازه انسان!


به گزارش همشهری و به نقل از دیلی میل، تارا ساویج، ساکن سن دیگو گفت: خیلی دردناک بود. حشره ای ناگهان از آب بیرون پرید و حس بسیار تکان دهنده ای به من دست داد. بعد از گزش این حشره سریع پایم را از آب بیرون کشیدم اما دیگر دیر شده بود و پایم غرق در خون شده بود. من فکر می کردم توسط یک پیرانا کوچک گاز گرفته شده ام.
ساویج در ادامه مصاحبه خود با یک شبکه محلی سن دیگو گفت: ۱۵ دقیقه بعد از خشک شدن پایم دیگر دردی احساس نکردم.

اما وقتی دوباره دستش را در آب گذاشت، یکی از موجودات کوچک دوباره دستش را گاز گرفت!
Live Science گزارش می دهد که گوشتخواران حشره مانند در واقع یک همپای ساحلی به نام Excirolana chiltoni هستند و می توانند تا ۰.۳ اینچ طول داشته باشند. این حیوانات حشره مانند اغلب در گروه های هزار حیوانی سفر می کنند.

حمله کوسه های کوچک به مردم علاقه زیاد به گوشت تازه انسان!

این “ایزوپودها” دسته ای از موجودات شبیه به حشرات سخت پوست هستند که شامل بیش از ۱۰۰۰۰ گونه دریایی دیگر از گونه های مشابه یا مشابه در آب های شیرین و آب های ساحلی و در خشکی می باشند. اندازه این حشرات متفاوت است، از موجودات کوچکی مانند E. chiltoni تا موجودات ۱۰ سانتی متری که در کف اقیانوس پرسه می زنند.

رایان هچینگر، استاد مؤسسه اقیانوس شناسی اسکریپس، به CBS 8 گفت: “آنها Oxyrolana chiltoni نامیده می شوند.” این سخت پوستان هر سال اینجا هستند.

بیشتر بخوانید:

استاد انستیتو اقیانوس شناسی در ادامه سخنان خود در این باره افزود: این ایزوپود یکی از بستگان موجودی به نام «رولی پلی» است. که در اقیانوس ها و در آب های بسیار کم عمق در مناطقی مانند آلاسکا و ژاپن زندگی می کنند. آنها به گاز گرفتن مردم معروف هستند. آنها دوست دارند گوشت حیوانات مرده یا حیوانات کشته شده توسط حیوانات دیگر را بخورند. در واقع گوشت تازه از گوشت مرده جالب تر است.