تشکیل شورای نظارت و کنترل در دانشگاه های کشور ضروری است – پایگاه خبری اخبار خوب – خبر خوب


معاونت وزیر علوم تشکیل شد؛

معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: شورای نظارت و کنترل در دانشگاه های کشور تشکیل شد و تاثیر زیادی در آرامش فضای دانشگاه داشت.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها، مؤسسات و مراکز آموزش عالی ۸ منطقه کشور با معاونان رئیس جمهور و معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه سیستان و بلوچستان شد.

معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این نشست اعلام کرد: شورای نظارت و کنترل در دانشگاه های کشور تشکیل شده و تاثیر زیادی در آرام سازی فضای دانشگاه داشته است.

دکتر دکتر با تاکید بر راه اندازی این شورا در دانشگاه های سیستان و بلوچستان. کلانتری گفت: این شورا مسائل کلان دانشگاه را رصد می کند و با شناسایی مشکلات و مسائل پیش روی دانشگاه می تواند کمک خوبی برای توسعه متوازن دانشگاه باشد. دانشگاه

وی اتحاد دانشگاه های استان را ضروری دانست و گفت: یکپارچگی و همکاری هزینه های فعالیت های فرهنگی را کاهش داده و بسیار موثر خواهد بود.

معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر تاثیر فضای مجازی بر فعالیت ها و برنامه ها تاکید کرد و گفت: فضای مجازی محل زندگی دانش آموزان و نسل جدید، درس، جزوه، دوستان و سرگرمی است. همه در آنجا ایجاد می شوند. او می تواند آن را انجام دهد. این پیشرفت باید به دقت مشاهده شود، پذیرفته شود و مطابق با آن رفتار شود.

غلامرضا رضایی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه از تشکیل شورای نظارت و کنترل خبر داد و گفت: از اولین روز ابلاغ ابلاغیه تأسیس، شورای نظارت این اقدام را انجام داده است. این دانشگاه

لازم به ذکر است با توجه به حضور معاون فرهنگی و اجتماعی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مشکلات و مشکلات دانشگاه های ۸ منطقه کشور مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/