رفتن به نوشته‌ها

تست عضله: واقعیت یا داستانی؟


تست عضله – چه ابزار خوبی است. پزشکان متخصص کایروپرکتیک از سال 1964 با موفقیت از آن استفاده می کنند و از آن زمان سایر پزشکان مراقبت های بهداشتی از جمله متخصصان مغز و اعصاب آن را به شیوه های خود وارد کرده اند. بله ، در حاشیه رویدادهای ورزشی ، گاهی اوقات به متخصص مغز و اعصاب مراجعه می کنید که بازوهای ورزشکار را فشار می دهد تا آسیب های عصبی را تشخیص دهد.

تست عضله توسط دکتر جورج گودارت توسعه داده شد. او اولین کسی بود که متوجه شد اندوکارد – وسیله ای که دکتر رویال لی برای ضبط صدا از قلب اختراع کرده است – می تواند روی ماهیچه های دیگر نیز استفاده شود. تصور می کنم او با خودش فکر می کرد: “خوب! اگر بتوانم عضله قلب را ضبط کنم ، به فرآیند استاندارد کنسانتره کامل غذا بدهم و در عرض چند دقیقه تغییر را بهتر ببینم ، چرا نمی توانم این کار را با ماهیچه های دیگر انجام دهم؟ دکتر گودهارت این ایده را برای توسعه آزمایش عضلات ، که او آن را سینزیولوژی کاربردی نامید ، قرار داد.

  • آزمایش عضلات یک جونگلی است. کاذببه
  • تست عضله کار نمی کند کاذببه
  • یک آزمایش عضلانی می تواند همه چیز را به من بگوید. کاذببه
  • به عنوان یک معاینه کننده ، می توانم آزمایش عضلات را دستکاری کنم. درست است، واقعیبه
  • آزمایش ماهیچه می تواند قابل اعتماد و دقیق باشد. درست است، واقعیبه
  • آزمایش ماهیچه می تواند عدم تعادل در بدن را قبل از ظاهر شدن در آزمایش خون تشخیص دهد. خیلی درستبه
  • تحقیقات علمی از آزمایش عضلات به عنوان قابل اعتماد پشتیبانی نمی کند. کاذببه

در ابتدا ، آزمایش عضلات به دلیل غیرعلمی بودن مورد انتقاد شدید قرار گرفت. اما اینطور نیست که دکتر گودارت آن را مطرح کرد. حجم تحقیقات از اثربخشی آن حمایت می کند. این مقاله ، که توسط بنیاد تحقیقات ONE منتشر شده است ، تنها یک مثال ارائه می دهد: “اعتبار علمی مدل ذهن/بدن و آزمایش عضلات”. در حقیقت ، بسیاری از تحقیقات تحقیقی دیگر که به بررسی اثربخشی آزمایش عضلات و سایر روش ها در این سایت می پردازند ، خواهید یافت.

از زمانی که دکتر گودارت اولین آزمایش عضلانی را اختراع کرد ، بسیاری از شاگردان وی ایده های خود را اضافه کردند. برخی از آنها ارزشمند بودند ، در حالی که برخی دیگر ادعاهای گمراه کننده ای داشتند که می گویند آزمایش عضلات می تواند آینده را پیش بینی کند یا به شما بگوید چگونه زندگی خود را ادامه دهید. من بسیاری از روشهای آزمایش عضلات را مطالعه کرده ام. آنچه با همه آنها پیدا کردم این است که آنها به پزشکان و بیماران یک روش ، یک نمودار جریان و یک نقطه شروع را ارائه می دهند. که لازم است.

این امر غیر معمول نیست که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از برخی محصولات یا فناوری ها اجتناب کنند زیرا آنها نحوه استفاده از آنها یا نحوه ارزیابی نیازهای بیماران خود را درک نمی کنند. به همین دلیل احساس کردم که مجبور به ایجاد یک فایل هستم ساده ، قابل اعتماد ، کارآمد و قابل تکرار تکنیک تست برای تمرین کنندگان، که بر اساس اطلاعاتی بود که از دکتر دیک فرسندال (تجزیه و تحلیل رفلکس تماسی) ، دکتر ویکتور فرانک (اصلاح کل بدن) ، و به ویژه دکتر اسکات واکر (تکنیک عصبی مffeثر) یاد گرفتم.

من از سال 2012 تجزیه و تحلیل پاسخ به عضلات (MRA) را آموزش می دهم. به همراه Selene River Press ، این تکنیک را در اختیار همه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که مایل به یادگیری آن هستند ، قرار داده ام. همراه با فناوری عصبی-احساسی ، داروهای هومیوپاتی ، حمایت گیاهی و البته غذاهای غلیظ از فرآیند استاندارد-بدون در نظر گرفتن نبوغ تغذیه ای دکتر رویال لی-آزمایش ماهیچه یک شکل ارزان از تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد که می تواند به پزشکان در تعیین اینکه کدام درمان نتیجه می دهد کمک کند. بهترین نتایج برای بیماران که هدف چیست. نتایج نشان می دهد!

“MRA نتایج م effectiveثری را برای بیماران/مشتریان شما ارائه می دهد … به مشتریان شما اطمینان می دهد که مکمل کمک خواهد کرد … اگر از بزرگترین نیازهای سلامتی بیمار مطمئن نیستید ، نقطه شروع را به شما می دهد.”
– آنجلا برد ، CCN ، پارکر ، کلرادو

“من بارها آموزش MRA دکتر کپل را گذرانده ام و ویدئوی مربوطه را در مطب خود دارم. نمودارهای او در هر یک از اتاق های درمان من به همراه نمودارهای مرجع سریع وجود دارد. من می توانم با اطمینان بگویم که فیلم های او به من یک درک خوبی از فلسفه رویال من و روش های او.
-دکتر. کارل مالون ، Ft. کالینز ، کلرادو

از دوره آموزش الکترونیکی MRA ، طرح MRA و راهنمای نقاط سریع MRA دیدن کنید! من مطمئن هستم که این محصولات آزمایش و نتایج من را بهبود می بخشد. پس از همه ، این در مورد افزایش زندگی بیمار است.

عکس از طریق iStock / Albina Gavrilovic.

دکتر لوول کابل

دکتر کپل دکتری خود را در رشته کایروپراکتیک از کالج لوگان کایروپراکتیک در سال 1983 دریافت کرد ، پس از دریافت مدرک کاردانی علوم خود از کالج محلی جنوب غربی میشیگان. وی در سال 1999 ، پس از تحصیل مستقیم در موسس برنامه ، دکتر اسکات واکر ، مدرک فناوری عصبی-احساسی را دریافت کرد. او انواع مختلفی از آموزش های اضافی ، از جمله داروهای گیاهی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش مداوم تغذیه را گذرانده است.

دکتر کپل می داند که همیشه سمینارها ، کتابها یا مجلات وجود دارد که ممکن است دانش او را عمیق کرده یا اطلاعات بیشتری را در اختیار آنها قرار دهد که می تواند مستقیماً آنها را به یک درمان م translatثر تبدیل کند. از منظر تجربیات بالینی و سالها تجربه ، مشاوره های خوبی ارائه می دهد.

اخیراً دکتر کپل سمینارهایی را برای Standard Process West تدریس می کند. او تبدیل به پزشک داخلی آنها شده است و به عنوان مربی سایر تمرین کنندگان در سراسر منطقه بزرگ دنور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت وی در DoctorKeppel.com دیدن کنید یا مستقیماً با او در آدرس تماس بگیرید [email protected]به

محصولات کابل دکتر لاولمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *