رفتن به نوشته‌ها

تزریق ژل و پرکننده برای از بین بردن چین و چروک صورت و زیر چشم و برجسته شدن گونه ها و لب ها


پیری پوست صورت چیزی است که همه می خواهند از آن اجتناب کنند. روند پیری پوست صورت در واقع از بیست سالگی آغاز می شود و تا پایان عمر ادامه می یابد. بافتهای پوست صورت بتدریج دچار تغییرات فیزیولوژیکی می شوند و ظاهر آنها تغییر می کند. با افزایش سن پوست صورت و گردن ، چین و چروک هایی روی آن ایجاد می شود. امروزه روشهای ابتکاری برای جلوگیری از پیری پوست مانند تزریق ژل رواج بیشتری یافته است. با کمک روش تزریق ژل ، می توان جوانی پوست را احیا کرد ، زیبایی و طراوت آن را بازیابی کرد.

اگر به دنبال روش های زیبایی برای جوانسازی پوست خود هستید ، بهتر است تزریق ژل را در نظر بگیرید. در روش تزریق فیلر یا ژل ، مواد خاصی به زیر پوست تزریق می شود که حجم پوست را افزایش داده و در نتیجه افتادگی و چین و چروک را از بین می برد. از تزریق ژل برای بزرگ شدن لب ها و گونه ها و جوانسازی کامل ظاهر لب ها و گونه ها نیز استفاده می شود. پرکننده ها و ژل ها دارای اثرات مثبت و طولانی مدت هستند و در عوض هیچ گونه درد یا ناراحتی ایجاد نمی کنند. اگر می خواهید تزریق ژل انجام دهید ، می توانید با متخصصان ما در آدرس زیر تماس بگیرید کلینیک تناسب اندام الرازی با Razi Fitness مشورت کنید تا بدانید چه نوع فیلر برای شما مناسب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع و مزایای تزریق ژل یا رزرو نوبت ، می توانید با 10218834029 – 02188333259 – 1021880253504 لطفا تماس بگیر.

بهترین انواع تزریق ژل صورت


انواع مختلفی از ژل های تزریقی وجود دارد. در اینجا بیشترین موارد استفاده شده است:

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک باعث صاف شدن و افزایش حجم پوست می شود. این ماده در بهبود فوری زخم ها و سایر ضایعات پوستی نقش اساسی دارد. اسید هیالورونیک نوعی پرکننده پوستی است. برای تزریق آن ، یک بی حسی موضعی (به شکل کرم یا ژل) از قبل روی پوست اعمال می شود. این ماده از طریق یک فرایند بیومکانیکی به دست می آید و بنابراین استفاده از آن بسیار ایمن است.

الاستین

الاستین پروتئینی است که به طور طبیعی در بافت ها و پوست بدن یافت می شود. این ماده باعث می شود که پوست حالت ارتجاعی و انقباضی داشته باشد (نه شل و نه شل). با استفاده از الاستین ، افتادگی پوست برداشته می شود و پوست حالت قبلی خود را بازیابی می کند. الاستین همچنین به صاف شدن پوست و از بین بردن چین و چروک های پوستی کمک می کند.

کلاژن

کلاژن ماده ای است که در لایه های اساسی پوست تولید می شود. این ماده باعث تقویت و تقویت بافت پوست می شود. سلولهایی به نام فیبروبلاست مسئول ساخت کلاژن هستند. برای حفظ کلاژن پوست باید مقدار زیادی ویتامین C مصرف کرد. در پرکننده ها ، از صفحه هیدروکسی کلسیم برای تولید کلاژن استفاده می شود. البته ژل های کلاژن دیگر از منبع حیوانی به دست می آید ، بنابراین توصیه نمی شود.

تزریق فیلر چه مزایایی دارد؟


در اینجا برخی از مزایا و کاربردهای پرکننده ها آمده است:

جوانسازی پوست و افزایش حجم و طراوت آن

با افزایش سن ، چربی زیر پوست به طور طبیعی تجزیه می شود و کمتر می شود. چربی زیر جلدی منجر به قرمزی و صافی پوست می شود. با کاهش چربی ، حجم پوست کاهش می یابد و چین و چروک روی پوست ظاهر می شود. پر کردن با این فرایند مقابله می کند و حجم از دست رفته را بازیابی می کند.

مناسب برای لب

می تواند به عنوان پرکننده برای برجسته سازی و استفاده شود اندازه لب استفاده شده. با تزریق ژل می توانید لبهای کوچک و باریک را بزرگتر و پرتر نشان دهید. تزریق ژل همچنین چین و چروک های دور لب را از بین می برد و در نتیجه لب ها شکل زیباتر پیدا می کنند.

گونه های برجسته

مزیت دیگر تزریق ژل این است هیپرتروفی گونه او هست. با تزریق ژل به گونه ها ، شکل گونه ها بهبود یافته و طراوت و شادابی گونه ها باز می گردد. همچنین در برخی از افراد ، ناحیه زیر گونه (لب) به دلیل از دست دادن لایه های چربی ، توخالی می شود که با تزریق ژل این مشکل برطرف می شود.

درمان جایگزین با بوتاکس

ژل می تواند فعالیت ماهیچه های صورت که باعث ایجاد چین و چروک می شوند را به طور موقت محدود کند. همچنین از ایجاد خطوط عمیق روی صورت جلوگیری می کند ، بنابراین با کمک این روش می تواند پوست صورت را جوان کند. نتایج تزریق ژل باعث جراحی می شود لیفت صورت تا حد امکان به تعویق افتاد این روش بسیار ساده تر و هزینه کمتری نسبت به جراحی صورت دارد.

زخم ها را برطرف می کند

پرکننده ها را می توان در مناطقی از پوست که جای زخم باقی مانده است تزریق کرد و از بخیه ها برای کمتر دیده شدن جای زخم استفاده می شود. برخی از بیماری های پوستی شبیه آکنه نیز می توانند باعث ایجاد جوش شوند. با تزریق ژل و پر کردن این تورفتگی ، پوست صاف تر به نظر می رسد. بنابراین تزریق ژل گزینه مناسبی برای از بین بردن جای زخم و زخم است.

کلاژن پوست را بهبود می بخشد

با افزایش سن ، تولید کلاژن در پوست به تدریج کاهش می یابد. کلاژن یکی از اجزای اصلی بافت پوست است. بنابراین ، با تولید کلاژن ، بافت پوست به طور آشکاری پیر می شود ، چین و چروک های پوستی ایجاد می شود و بافت پوست خشن می شود. ژل تزریقی نه تنها حاوی کلاژن است ، بلکه پوست را تحریک می کند تا کلاژن طبیعی تری تولید کند ، به طوری که پوست شما به طور طبیعی بازسازی می شود.

علائم اولیه پیری پوست را کاهش دهید

با افزایش سن ، خاصیت ارتجاعی پوست شما کاهش می یابد ، بنابراین پوست شما شل و افتاده می شود و حجم و کشش پوست شما کاهش می یابد. این امر همچنین باعث انسداد و فرورفتگی پوست می شود. با تزریق ژل می توان حجم از دست رفته پوست را بازیابی کرد و از افتادگی پوست جلوگیری کرد. تزریق ژل چین و چروک های پیشانی ، بین ابرو (خط اخم) ، دور چشم ، اطراف لب و کناره های بینی (خط خنده) را برطرف می کند.
سایر مزایای پرکننده های پوستی عبارتند از:

  • این روش غیرجراحی است و نیازی به دوره نقاهت ندارد. تنها کاری که باید انجام شود تزریق زل به زیر پوست است که باعث شادابی ، حجم و جوانسازی پوست می شود.
  • انجام چندین تزریق در طول دوره درمان به پوست شما اجازه می دهد کلاژن بیشتری به طور طبیعی تولید کند ، ظاهر پوست را بهبود بخشد و چین و چروک ها را از بین ببرد.
  • اثرات تزریق ژل تا 9 ماه تا یک سال باقی می ماند.
  • تزریق ژل می تواند نتایج بسیار طبیعی داشته باشد که بر حرکات صورت تأثیر نمی گذارد.

تزریق ژل چگونه انجام می شود؟


ژل های تزریقی برای زنان و مردان استفاده می شود. البته نواحی بیشتر پوست مردان تحت درمان کمی متفاوت است. تزریق ژل معمولاً 30 دقیقه پس از بی حسی موضعی یا استفاده از ژل بی حس کننده انجام می شود. در برخی موارد ، بلاک عصبی تزریق می شود ، درست مانند بیهوشی دندان ، و سپس یک ماده پر کننده زیر پوست تزریق می شود. این کار بین 20 تا 30 دقیقه طول می کشد. مدت زمان دقیق یک جلسه درمانی بستگی به نوع بیهوشی ، روش تزریق و ناحیه تحت درمان دارد.

مراقبت بعد از تزریق ژل


مانند هر عمل زیبایی ، پوست بعد از تزریق ژل نیاز به مراقبت خوب دارد. شما باید از کرم ضد آفتاب با کیفیت خوب استفاده کنید. این نیز بخش مهمی از برنامه سلامت پوست و جوانی شما است که پیری پوست را برای مدت طولانی به تاخیر می اندازد.

طول عمر نسل


بسته به نوع ژل تزریق شده ، نتایج تزریق بین 6 ماه تا 2 سال باقی می ماند. در مورد پرکردگی های نیمه دائمی و دائمی ، نتایج تزریق ها تا 5 سال دوام دارد و در برخی موارد گزارش هایی از اثرات طولانی مدت ژل گزارش شده است.

تزریق ژل در دوران بارداری و شیردهی


مواد تزریق شده وارد جریان خون نمی شوند و بنابراین در دوران شیردهی و بارداری خطرناک نیستند. هر دو ژل تزریقی و محصولات ضد چروک پوست مانند بوتاکس و دیسپورت از طریق متابولیسم بدن جذب می شوند و بنابراین خطری برای مادران ایجاد نمی کنند.

عوارض جانبی تزریق ژل


در روش تزریق ژل ، یک ماده مایع به زیر پوست تزریق می شود. این به سرعت حجم پوست را افزایش می دهد. این روش می تواند عوارض جانبی بالقوه ای داشته باشد ، از جمله:

  • تورم موقت
  • رد ماده تزریق شده به بافتهای بدن (واکنش به ماده)
  • صدمه به ناحیه مورد نظر
  • خارش ، حساسیت و قرمزی اگر سابقه حساسیت دارید ، توصیه می شود ژل را تزریق نکنید. در غیر این صورت ، با یک متخصص مشورت کنید.

    هزینه تزریق ژل


قیمت تزریق ژل بسیار متفاوت است و به عوامل زیادی بستگی دارد ، از جمله دستمزد پزشک ، نوع ژل استفاده شده و تعداد مناطقی که نیاز به تزریق ژل دارد.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *