ترور پوتین؟ ; اقدامات رئیس ستاد ارتش بریتانیا روسیه بزرگترین تهدید برای انگلیس استبه گزارش همشهری آنلاین، «تونی راداکین» رئیس ستاد ارتش انگلیس درباره بیماری یا ترور احتمالی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اظهار نظر کرده است.

به گزارش روزنامه «ایندیپندنت»، راداکین در مصاحبه ای درباره پوشش رسانه های زرد انگلیس از سرطان پوتین یا تلاش اطرافیان برای خلاص شدن از شر او گفت: فکر می کنم برخی اظهارات درباره او وجود دارد که سالم نیست یا فردی است. که سالم نیست، کشتن او و سلب قدرت، به نظر من آنها یک رویا هستند.

این مقام نظامی بریتانیا افزود: به عنوان متخصصان نظامی، ما شاهد یک رژیم باثبات در روسیه هستیم و رئیس جمهور پوتین توانسته است بر همه مخالفت ها غلبه کند. ما شاهد یک سلسله مراتب مبتنی بر رئیس جمهور پوتین هستیم و هیچ مقام ارشدی دلیلی برای مخالفت با او ندارد و این ناراحت کننده است.

وی افزود: تهدید روسیه احتمالا برای چندین دهه ادامه خواهد داشت و نخست وزیر آینده باید بداند که روسیه بزرگترین تهدید برای انگلیس است.

راداکین گفت: «شاید به دلیل درگیری در اوکراین، نیروی زمینی روسیه در کوتاه مدت کمتر مورد تهدید قرار می‌گیرد، اما روسیه یک قدرت هسته‌ای است، دارای قابلیت‌های شبکه و فضایی است و برنامه‌های ویژه‌ای تحت آن دارد. آب برای تلگرام در این مناطق. گفت.

این مقام انگلیسی افزود: باید نقش نخست وزیر انگلیس را به عنوان یک قدرت هسته ای یادآور شویم و این بخشی از مراسم تحلیف نخست وزیر جدید خواهد بود.