ترمیم ۸۰ درصد آبگرفتگی معابر تهران – پایگاه خبری اخبار خوبحل ۸۰ درصد آبگرفتگی جاده تهران – پایگاه خبری اخبار خوب – خبر خوب
رفع 80 درصد آبگرفتگی معابر تهرانزمان انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۰۸ – ۱۵:۳۳

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، پدرام گودجانی، رئیس مرکز عملیات اورژانس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران، گفت: اما همچنان به نظارت بر نقاط جمع‌آوری آب ادامه می‌دهیم. شرکت کنترل تردد، آتش نشانی و ۱۳۷ و مکان های مختلفی که ممکن است خطرآفرین باشد، همچنین برای دریافت خدمات به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی و با شهروندان تماس گرفتیم. وی گفت: آخرین اطلاعات حاکی از رفع سیلاب در محور حکیم و همت است و آبگرفتگی تونل آرش نیز رفع شده است. علاوه بر این، سطح آب کانال آریافر در منطقه جلال آل احمد به ۲.۵ متر افزایش یافته و تمهیداتی برای اعزام کامیون های انجمن مدیریت پسماند برای حذف آب اندیشیده شده است.

وی میدان صنعت، خیابان ولیعصر(عج)، خیابان چمران و خیابان شهید عراقی را از دیگر نقاط سیلابی عنوان کرد و یادآور شد: شمال تهران بیشترین میزان آب گرفتگی را داشت و قسمت مرکزی آن نه، سیل رخ داد.

رئیس مرکز عملیات اورژانس سازمان مدیریت و پیشگیری بحران شهر تهران گفت: آبگرفتگی در مناطق جنوبی نیز گزارش شده است. در مجموع سیلاب دیشب و صبح امروز به ۸۰ درصد رسیده و تاکنون حادثه و خسارتی نداشته است. البته در جایی خارج از محدوده شهر تهران یعنی سولقان به سنگان که به شهرداری تهران کمک می کند، ریزش کوه بوده که مربوط به اداره راهداری بوده و این مشکل حل شده است.

گودجانی در پایان خاطرنشان کرد: تا ساعاتی دیگر بارش شدید باران را امروز و فردا پیش‌بینی می‌کنیم و احتمال اخطار بارندگی در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نیز وجود دارد.

انتهای پیام/۱۲۰/


رهنمود، خبر خوب، خبر خوب، بنیاد جدید، خبر خوب، خبر خوب، خبر خوب، خبر خوب، سازمان مدیریت بحران در تهران


ایکس

این مطالب را نیز بررسی کنید!
به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه جامعه آنا، سید مهدی صباغ…