رفتن به نوشته‌ها

تاریخ تولد فرزند راشل رایلی چه تاریخی است؟ چه کسی در شمارش معکوس جایگزین او می شود؟


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق برخی از پیوندهای این مقاله ، کمیسیون دریافت می کنیم.

 • چه زمانی فرزند راشل رایلی به دنیا می آید و چه کسی جایگزین او در شمارش معکوس می شود؟ در اینجا همه چیزهایی که باید قبل از خروج از مرخصی زایمان بدانید وجود دارد.

  راشل رایلی ، مجری شمارش معکوس ، دومین فرزند خود را باردار است و طرفداران توجه می کنند که طولی نمی کشد که او از فرزند کوچک خود استقبال می کند.

  این ستاره تلویزیونی در انتظار فرزند دوم خود با همسرش ، رقصنده حرفه ای پاشا کووالف است. این زوج قبلاً والدین Maven Arya بودند ، که حدود دو سال دارد.

  این زوج در ژوئن 2019 در لاس وگاس ازدواج کردند – یک ماه پس از اعلام اولین بارداری خود ، راشل قبلاً اعتراف کرد که استرس ناشی از ترول های آنلاین مانع حرکت نوزادش در رحم می شود.

  اما اگر از خود می پرسید که این ستاره چه زمانی متولد دوم می شود ، ما می توانیم هر آنچه را که باید بدانید به شما بگوییم …

  تاریخ تولد فرزند راشل رایلی چه تاریخی است؟

  دومین فرزند ریچل رایلی است اکتبربه مجری شمارش معکوس در ماه آوریل خبر بارداری خود را اعلام کرد. اما در حقیقت ، این پاشا بود که ماهی را که در آن فرزند باید به دنیا می آمد ، فاش کرد. خوب گفتی! “ما فرزند دوم را می خواستیم. بنابراین ، ما مشتاقانه منتظر استقبال آنها در این دنیا هستیم ، در ماه اکتبر.”

  راشل رایلی و پاشا کووالف

  اکتبر یک ماه بسیار هیجان انگیز برای راشل است زیرا او نه تنها در انتظار آمدن فرزند دوم خود است ، بلکه یک کتاب ریاضی جدید نیز به نام At Sixes and Sevens منتشر می کند. او اعتراف کرد که مطمئن نیست چه کسی برای اولین بار به آنجا می رسد – کتاب مادر کودک.

  هنگام به اشتراک گذاشتن فیلم از معده اش ، آن را زیرنویس کرد ، وقتی در پایان یک عکاسی موفق برای جلد کتاب ریاضی جدیدم #atsixesandsevens ، ریوربریستون باحال پرسید که آیا من یک عکس سریع می خواهم ، پاسخ جهنم بود! گنجینه 5 دقیقه اضافی و تصاویر – برای همیشه متشکرم ری 😍 مطمئن نیستم که بین کتاب و بچه کدام یک اول ظاهر می شود ، اما تاریخ انتشار کتاب 28 اکتبر است و هر دو خوب طبخ می کنند ☺️👶🏼📚 “

  چه کسی جایگزین ریچل رایلی در شمارش معکوس می شود؟

  راشل رایلی به عنوان مجری برنامه تا زمانی که به مرخصی زایمان نرود ، ادامه می دهد جایگزینی شناسایی نشدبه

  او فقط رسیدن به 3000 قسمت را جشن گرفت و یک بازدید کننده کوچک در صحنه داشت-دختر یک ساله اش ، Maven Arya ، با همسرش پاشا به استودیو آورده شد.

  من در مورد فیلم نظر دادم. “من امروز به دستاورد عظیمی از 3000 نمایش شمارش معکوس دست یافتم و از این مهمانان ویژه فوق العاده که به من گل هدیه دادند شگفت زده شدم – یکی از آنها وقتی به وقت رفتن فرا رسید خوشحال نبود. با تشکر از خانواده شمارش معکوس ، من آن را دوست داشتم! And️ و کمی فریاد بزنید به راشلریلیوک دیگر برای این لباس فوق العاده Mave ، بابا او را از نزدیک آماده کرد! ️ #هدیه #سالگرد #شمارش معکوس #3000 و محاسبه ‘

  با این حال ، دکتر آن ماری ایمافیدون MBE قرار است جمعه 10 سپتامبر در برنامه ویژه تلویزیونی Countdown (“سیاه به جلو”) شمارش معکوس جایگزین ستاره حل مشکل شود.

  دکتر ایمویدون توییت کرد ، ‘The #شمارش معکوس برای جمعه #پیشرفت_سیاه ویژه در! کفش را پر می کنم جاسازی توییت (& جاسازی توییت) همراه سر ترور مک دونالد ، جاسازی توییت و جاسازی توییت ساعت 2.10 بعد از ظهر است @Channel4 *جمعه 10 شهریور* #C4Blackandproud ‘

  راشل از انتخاب خود خوشحال شد. او گفت ، ‘فریاد فریاد! فرد مناسب برای کار!

  تا اینکه مرخصی زایمان فرا رسید ، راشل غرق در هواداران شد که فحش های مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاشتند ، مانند تصویر زیر …

  دیری نگذشت که راشل توانست پاهایش را بلند کند و به جای آن شمارش معکوس را در خانه تماشا کند.

  شمارش معکوس هر روز از هفته ساعت 2:10 بعد از ظهر از شبکه 4 پخش می شود. همچنین برای پخش در All4 در دسترس است  منتشر شده در دسته‌بندی نشده

  اولین باشید که نظر می دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *