رفتن به نوشته‌ها

“بیش از یک بدن” راهنمای آرامش بدن شما است


زمان خواندن: 4 دقایق

“کتاب های زیاد ، زمان کم” شعار من برای دهه ها بوده است. اگر بتوانم ساعات بیشتری را در طول روز ایجاد کنم ، صرف مطالعه می شود. این امر به همان اندازه در مورد داستانهای تخیلی صادق است ، همانطور که در مورد کتابهایی که روشنگری یا روشنایی می کنند صادق است.

بنابراین وقتی شنیدم که خواهران دوقلوی لیندسی و لکسی کایت ، هر دو دکترا ، بنیانگذاران Beauty Redefined ، اولین کتاب خود را نوشتند ، بیش از یک بدن: بدن شما یک ابزار است ، نه یک تزئین. آن را در لیست “در انتها بخوانید” قرار دادم.

این کتاب ممکن است در لیست ذهنی کوتاهی کرده باشد ، اما برای اظهار نظر در ایمیلی از Lindo Bacon پس از مرور کتاب اخیر آنها (که لیندو/ضمایر آنها از آن استفاده می کنند) ، “تعلق رادیکال: چگونه می توان در یک جهان ناعادلانه (در حالی که آن را برای بهتر تغییر داد) زنده ماند و پیشرفت کرد” سیاتل تایمز.)

من همیشه به لیندو احترام می گذاشتم (کتاب آنها در هر اندازه برای من در دوران تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای رژیم درمانی بسیار مهم بود و کتابی که آنها با لوسی آورامور ، متخصص تغذیه بریتانیایی ، “احترام به بدن” همکاری کردند ، تفکر من را بیشتر تکامل داد) بنابراین هنگامی که آنها توصیه می کردند “بیش از یک بدن” می گویند آنها تعجب کردند که چقدر باحال بودمن کار خود را برای خرید یک نسخه متوقف کردم.

سپس آن را خواندم و من را شگفت زده کرد که چقدر خوب بود. و من بلافاصله شروع به توصیه آن به مشتریان کردم، که همچنین نحوه تعجب آنها را به اشتراک گذاشت.

تمیز کردن بدن مثبت

صادقانه بگویم ، حرکت مثبت بدن نوعی آشفتگی استبه آنچه در اصل از جنبش پذیرش چربی نشأت گرفته بود ، آنچه با نیت های اصیل ترویج خودخواهی رادیکال بدون در نظر گرفتن اندازه بدن آغاز شد ، امروزه متأسفانه توسط تبلیغ کنندگان انتخاب شده است. برترین پست های #بدن مثبت و #بدن مثبت اینستاگرام شامل زنان جوان ، سفید پوست و لاغر است. همچنین به احساس مثبت در مورد ظاهر شما تبدیل شده است.

همانطور که خواهران کاغذی در پشت جلد کتاب خود اشاره کرده اند ، “یک تصویر مثبت از بدن باور نمی کند که بدن شما خوب به نظر می رسد ، بلکه بدن شما را می شناسد او هست خوب است ، مهم نیست که چگونه به نظر می رسد. “

آنها با داستانهای شخصی خودنمایی شروع می کنند: رژیم رقابتی آنها در مدرسه راهنمایی و تیم شنا آنها را ترک می کند (حتی اگر عاشق شنا بودند) چون نمی خواستند با مایو ظاهر شوند. سپس آنها وارد آبهای تجسم می شوند که ما در آن شنا می کنیم (استعاره ای که آنها به طور م useثر از آن استفاده می کنند) ، راههایی را که تجربیات زندگی می توانند باعث تغییرات کوچک یا حتی اختلالات عمده در احساس ما در مورد بدن خود شوند ، کشف کنید. (در این مورد ، آنها به تحقیقات خود در مورد تصویر بدن تکیه می کنند.)

اغلب آنها می نویسند ، ما با رعایت کمرویی یا تلاش برای اصلاح بدن خود از طریق رژیم غذایی ، ورزش و جراحی پلاستیک ، با این اختلالات مقابله می کنیم. یک راه حل خارجی برای یک مشکل داخلی. سپس آنها مسیر بهتری را ارائه می دهند: انعطاف پذیری.

انعطاف پذیری تصویر بدن را ایجاد کنید

همانطور که لیندو بیکن در شهادتش در پشت جلد کتاب می گوید: “کارهای خواهران کاغذی یک کلیشه خودیاری یا کلیشه مثبت بدن نیست.” به طور کامل. در حالی که کتاب بسیار جذاب است ، پر از گوشت است. برای استفاده مجدد از استعاره آب ، آنها در مورد آنچه ما می توانیم انجام دهیم اگر واقعاً می خواهیم با بدن خود صلح کنیم و به رسمیت شناختن ارزش واقعی خود به عنوان یک انسانبه این شامل یادگیری نحوه انجام

 • انتقاد از محیط رسانه ای (و ایجاد/سازماندهی یک محیط رسانه ای سفارشی که از ما پشتیبانی می کند تا اینکه ما را خراب می کند)
 • کنار گذاشتن خود را به نفع تفکر خود رها کنید (با دوز دلسوزی به خود) تا بتوانیم تجسم خود را متوقف کنیم.
 • ما با زنان دیگر متحد می شویم به جای این که خود را در مقابل نوعی فنوتیپی قرار دهیم (این شامل تسلیم تعریف بدن نیز می شود).
 • معنای سلامتی و تناسب اندام را برای شما پس بگیریدو می دانید که همه چیز با نحوه انجام آن برابر نیست پژوهشبه
 • فراتر از زیبایی وقتی به تصویر بدن و مثبت اندیشی فکر می کنید.

این آخرین نکته اصلی ترین نکته است. در این کتاب ، این دو خواهر به پستی در اینستاگرام 2016 که نوشته اند اشاره می کنند:

این کتاب برای چه کسانی است؟

این کتاب برای شما است اگر:

 • خودت رو پیدا کن چرخ همستر گرفتار شد از “بهبود خود” فیزیکی.
 • شک کنید که شیوه های “مراقبت از خود” عادلانه است تغذیه تجسم خودبه
 • احساس می کنم شما لیاقت آن را ندارید زیرا بدن شما “خیلی بزرگ” ، “خیلی پیر” است یا از جهات دیگر با ایده آل های زیبایی فعلی مطابقت ندارد.
 • خود را از کارهایی که می خواهید انجام دهید متوقف کنید زیرا از بدن خود راضی نیستید.
 • باور کنید که سلامتی و تناسب اندام (برای شما و دیگران) می تواند یکسان باشد با نگاه به بدن کسی اندازه گیری می شودبه
 • شما از قضاوت خود راضی نیستید درباره بدن شما و بدن دیگران.
 • من از جنگ با بدن تو مریض و خسته شده امبه

تقریباً همه – به ویژه زنان – اختلالات تصویر بدنی ، بزرگ یا کوچک را تجربه کرده اند. فیلم “بیشتر از یک بدن” را به شما نشان می دهد چگونه می توانید از این تجربیات برای بهبود رابطه خود با بدن خود استفاده کنید ، به جای اینکه در گردابی از شرمندگی گیر کرده یا امیدوار باشید که اگر ظاهر شما خوب است ، سلامت روحی و روانی شما نیز “خوب” خواهد بود. . من شدیدا این کتاب را توصیه می کنم

می توانید در گفتگوی TEDx 2017 در مورد رویکرد خواهران کاغذی نسبت به تاب آوری بدن اطلاعات بیشتری کسب کنید:

این پست شامل پیوندهای وابسته به آمازون است. به عنوان شریک آمازون ، از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم.


کری دنت او یک متخصص تغذیه ، نویسنده مستقل ، مشاور غذای شهودی ، نویسنده و سخنران ثبت شده در شمال غربی اقیانوس آرام است. از جمله قدرت های فوق العاده شکست اسطوره های تغذیه و توانمندسازی زنان تا در بدن خود احساس بهتری داشته باشند و غذاهایی را انتخاب کنند که از سرگرمی ، تغذیه و سلامتی پشتیبانی می کند.

این پست را چاپ کنید این پست را چاپ کنید

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *