رفتن به نوشته‌ها

به همه چیز فکر کنید


چند روزی است که از کل 30 خداحافظی کرده ام. آنقدر که در واقع به این فکر می کنم که دوباره آن را امتحان کنم.

اما قبل از اینکه بیشتر در این مورد صحبت کنم ، می خواهم کمی در مورد مواردی صحبت کنم که دلایلی است که می خواهم به کاهش وزن ادامه دهم. مطمئناً برخی از روزهای بد ناامید کننده هستند ، اما این پایان راه نیست. من دو دلیل جدید دارم که علاوه بر تکرار دلایل قدیمی باعث ایجاد آنها می شوم.

1. من واقعاً از یکی از همکارانم الهام گرفتم که در جلسه ای اعلام کرد اوایل سال جدید مدتی استراحت می کند تا از کوه کیلامانجارو صعود کند! من مجبور شدم حافظه خود را در مورد آنچه دقیقاً آنجا بود و در کجا بود تازه کنم ، اما می دانستم که این یک اتفاق بزرگ است. آه ، می دانید … بلندترین کوه مستقل در جهان و بلندترین کوه در آفریقا. بانک ملی دبی بنابراین ، من واقعاً پیاده روی را دوست دارم اما به طور کلی ما مسیرهای بسیار ساده ای را به صورت محلی انجام می دهیم. هر چند وقت یکبار ما در موقعیتی کمی فنی تر یا کوهستانی تر از گذشته قرار می گیریم ، اما من در مقایسه با هر چیزی مانند MK قدیمی قدمی کوچک بر می دارم. حتی قدم های کوچک هم نزده است. گام های کودک! من بسیار مفتخرم که در طول تابستان به قله کوه اولگا در جنوب ورمونت رسیدم ، که واقعاً همین است فقط واجد شرایط برای تنظیم کوه تنها در 3500 پا. کیلامانجارو بالای 19000 نفر!

به هر حال ، نکته همه اینها این است ، شما می دانید ، اگر من می خواستم روزی از روی میل و هوس به کلیمانجارو صعود کنم ، می توانستم. من می خواهم از نظر جسمانی به اندازه کافی تناسب اندام داشته باشم ، اگر لاغر و آراسته نباشم. در واقع ، من واقعاً هدفم ظرافت و استایل نیست. من هدفم این است که … نسبتاً مناسب ، اگر منطقی باشد. انعطاف پذیری کمتری دارد خیلی کمتر.

2. در بحبوحه تصمیم گیری برای انتقال شغلی احتمالی به علوم محیط زیست و/یا مطالعات ، متوجه می شوم که برای کار در این زمینه (به معنای واقعی کلمه) ، داشتن سطح مناسب تناسب اندام به نفع من است – نه نه مهم نیست که من به چه حوزه ای می روم (به طور مجاز). به عنوان یک نوع خلاق رنگ شده به پشم ، این از کجا آمده است؟ خوب ، من از ماه مه در یک شرکت خدمات محیط زیست در بخش پیشنهادات و پیشنهادات کار می کنم ، و در حال مطالعه مطالبی هستم که این شرکت انجام می دهد و همه مشاغل عالی که حتی انجام نداده ام. میدانم در مورد قبل! شرکت من سالانه 5،250 دلار برای هر کارمندی که مایل به ادامه تحصیل در موضوعات مربوط به شغل خود است و/یا به نفع شرکت است ، مزایای آموزشی ارائه می دهد. من کسی نیستم که هیچ چیز رایگان را از دست بدهد ، بنابراین فکر کردم ، تبدیل شدن به یک فایل چقدر خوب است جهان چه جوری؟ من همچنین احساس می کردم بسیار شگفت انگیز است که چنین دور چپ را در حرفه خود در اواخر بازی انجام دهم و چقدر از چالش بازگشت به مدرسه لذت خواهم برد. علوم و ریاضیات من را وحشت زده می کند ، اما شاید من در دبیرستان یا کالج فرصت کافی به آنها ندادم. (من در زمینه زیست شناسی و شیمی دبیرستان و مهندسی به اندازه کافی خوب کار کردم. اما از من در مورد علوم زمین یا تریگ نپرسید ، لطفا!)

3. من همچنان به این واقعیت برمی گردم که یک دسته لباس زیبا دارم که می توانم تا اواخر سال گذشته بپوشم. و بنابراین. زیاد. تنها چیزی که این روزها می پوشم یکی از شش لباس پیراهن مشکی و لگ است. به خاطر این موضوع از خودم خسته و ناامید شده ام. من و شریکم امروز در مورد نقاط سخت خود پیام می دادیم (البته من غذا می خورم) و او می گفت: “ای کاش سال قبل به وزن قبلی خود برگشته بودید ، زیرا می دانم این باعث می شود احساس بهتری داشته باشید.” او کاملاً درست می گوید. دور نیست. 40 پوند در این مرحله؟

4- اگرچه دیگر هرگز جرات نمی کنم آن را بگویم ، اما دوست دارم دوباره شروع به دویدن کنم. اما من تا زمانی که دوباره به 300 پوند نروم ، با وجود اینکه در گذشته سنگین تر بودم ، از انجام آن دریغ می کنم. (من اکنون بزرگتر هستم ، اووی. همچنین “دویدن” من شبیه بسیاری از افرادی بود که راه می رفتند ، بنابراین شما اینجا هستید.)

به هر حال ، من دلایل بسیار خوب و مشروع زیادی دارم و این را مدیون خودم هستم. بنابراین وجود دارد.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *