به عنوان دستیار ویژه و مدیرکل جامعه تبلیغات اسلامی منصوب شدبه گزارش همشهری آنلاین، در این حکم خطاب به دستیار ویژه و مدیرکل رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمده است: نهضت ناب اسلامی ادامه دهنده مسیر پیشرفت و تحول، در آستانه جدیدی قرار دارد. امروز. کار مهم تبلیغ اسلام عاشورایی به دلیل تأکید و سفارش رهبران فرزانه و فرزانه انقلاب برای تبیین جهاد، اهمیت دو چندان می یابد. جهادی که بدون وفاق و همکاری همه قوا در بعد فرهنگی انقلاب اسلامی میسر نخواهد شد.

امروزه به دلیل بسیاری از مهارت های فرهنگی، تبلیغی و اجتماعی که در سایه استقرار حکومت انقلابی و ظهور نیروهای جهادی و جوان برای خدمت و جهاد آماده شده است، جامعه مؤمنان و نصیحت حق از بین رفته است. و صبر در امور مهمتر.

سازمان تبلیغات اسلامی مصمم است تا در مرحله دوم قیام تغییر، به ندای رهبر انقلاب برای جهاد تباین، تمام تلاش خود را برای ایجاد مجموعه ای قوی در میان نیروهای انقلابی، پاسخگو باشد. و تخصص معروف و حمایت سلطنتی را در این زمینه به منصه ظهور خواهد رساند.

این مهم تنها با ایجاد یک سازمان مرکزی قوی و البته چابک و ارائه توسعه مدیریت و رهبری به رهبران سازمان در مأموریت های مختلف و بسیار متفاوت محقق می شود. لذا جنابعالی را که علاوه بر ایثار و سوابق فرهنگی موفق، دارای آموزش مدیریت، بسیج و روحیه جهادی و انقلابی هستند را به عنوان دستیار ویژه و مدیرکل ریاست جمهوری منصوب می نمایم.

لازم است به کلیه نمایندگان مجلس، مدیرکل مرکز و استان و رئیس بنیاد سازمان دستور دهد همکاری و همفکری مؤثر و هماهنگ را به عنوان یک رویه رایج در حسن مدیریت امور با شما داشته باشند. .

امید است در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید و با توکل به درگاه الهی، همت و تلاش جهادی مورد عنایت خاص حضرت ولی عصر (عج) قرار بگیرید.

جا دارد از زحمات برادر محترمم جناب آقای دکتر باقری در مدت تصدی این سمت تقدیر و تشکر نمایم و از خداوند متعال برای ایشان آرزوی توفیق دارم.