به اشتراک گذاشتن حقایق Covid Vax در موجود در بازداشتگاه ICE، خوب نفر در یک واحد زمان


صدای آمبولانس‌ها، بوق ماشین‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید کنندگان خروشان در ساختمان بلند محل کار خانه دکتر دنیل ترنر لاوراس در وسط شهر لس‌آنجلس در حالی کدام ممکن است روی کاناپه چرمی اسپرسو‌ای برای تصمیم نشسته بود، فرا می‌رسید.

در آن سوی جاده، پدرو فیگوئروآ، ۳۳ ساله، زندانی در وسط اجرای گمرک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهاجرت آمریکا مسا ورد در بیکرزفیلد، کالیفرنیا، نشسته بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دیواری بی تجربه رنگ در موجود در خوب باجه تلفن شیشه ای همراه خود به سختی حریم شخصی خیره شده بود.

خواه یا نه از گرفتن آسانسور کننده مجبور است؟ فیگوئروا به اسپانیایی پرسید. “چرا به آن است خواستن دارم؟”

Turner-Lloveras، متخصص خانه، هفته‌ای خوب بار به‌عنوان خوب دکتر داوطلب برای این سیستم توانمندسازی آموزش واکسن کووید-۱۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازداشت هر دو VEED، کدام ممکن است همکاری بین عدالت مهاجران کالیفرنیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ائتلاف لاتین علیه کووید است، به سؤالاتی مشابه این پاسخ می‌دهد. -۱۹، سازمانی کدام ممکن است همراه خود هم ساختمان شد. آنها این این سیستم را در آوریل قبلی برای حاضر آموزش واکسن برای مهاجرانی کدام ممکن است {به دلیل} حضور در آمریکا با بیرون {اسناد و مدارک} صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پیش بینی معامله با هر دو ریختن دستگیر شده بودند، سازماندهی کردند.

حاضر دهندگان پزشکی دارای مجوز داوطلب می شوند به همان اندازه اجتناب کرده اند طریق تلفن همراه خود مهاجرانی کدام ممکن است در امکانات ICE اقامت دارند صحبت کنند. گفتگوها اجتناب کرده اند ۵ دقیقه به همان اندازه نیم ساعت اندازه می کشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید داوطلبان خوب شیفت ۲ ساعته در هفته را محافظت می دهند.

ترنر لاوراس، کدام ممکن است به زبان اسپانیایی مسلط است، ذکر شد: “به طور متوسط، من می خواهم همراه خود ۴ نفر صحبت می کنم. اکثر تصمیم ها به زبان اسپانیایی است، حدود ۸۰٪.” من می خواهم اجتناب کرده اند تفسیر صوتی بلادرنگ برای گوشیم استفاده کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه حدودی پاسخ این است داد.»

آوریل نیومن، سرپرست این سیستم VEED، ذکر شد کدام ممکن است حاضر دهندگان به کسی فشار نمی آورند به همان اندازه واکسینه شود. او ذکر شد: «این واقعاً انواع همه است. با این حال ما می‌خواهیم مشخص شویم کدام ممکن است آن‌ها مجهز شده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود داده ها صوتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به راحتی در دسترس است پشتیبانی می‌شوند.»

ICE دارای هفت بازداشتگاه در کالیفرنیا است کدام ممکن است شش وسط آن توسط نمایندگی های زندان شخصی اجرا می شود. در ۲ سال قبلی پس اجتناب کرده اند همه‌گیری، شیوع بیماری در امواج مکرر به زندانیان ضربه زده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریباً تمام تأسیسات این ایالت را فرا گرفته است. طبق داده‌های آژانس، به همان اندازه ۱۴ مارس، ICE بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب مورد از دست دادن زندگی ناشی اجتناب کرده اند این ویروس را در تأسیسات شخصی در کالیفرنیا سند کرده است. {در سراسر} ملت، اداره مهاجرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گمرک بیش اجتناب کرده اند ۴۰۰۰۰ مورد {در میان} بازداشت شدگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۱ مورد از دست دادن زندگی سند کرده است.

تأسیسات کالیفرنیا هدف شکایت‌هایی مبنی بر امتحان شده‌های سهل‌انگیز برای جلوگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهار شیوع ویروس {بوده است}. توانایی مسا ورد، جایی کدام ممکن است فیگوئروآ در آن نگهداری تبدیل می شود، موضوع خوب شکایت دسته جمعی اجتناب کرده اند سوی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر تیم ها {به دلیل} شرایط شلوغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیربهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم پذیرش پروتکل های امنیت پیشنهاد شده توسط امکانات مدیریت بیماری را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوگیری. اسناد دولتی فاش شده {در این} پرونده نماد می دهد کدام ممکن است افسران مسا ورد در یک واحد مقطع عمدا آزمایش کرونا را محدود کرده اند به همان اندازه مجبور نباشند زندانیانی را کدام ممکن است آزمایش آنها خوش بینانه شده است را منزوی کنند.

بر مقدمه توافقی کدام ممکن است در ماه ژانویه به انگشت به اینجا رسید، افسران مهاجرت موافقت کردند کدام ممکن است طی سه سال بلند مدت چندین تدابیر حفاظتی مرتبط همراه خود کووید-۱۹ را رعایت کنند، اجتناب کرده اند جمله محدودیت‌های روی حیله و تزویر‌گیرانه در انواع بازداشت‌شدگان برای فعال کردن به فضا کافی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزمایش مشترک. جدا از این، تن مهاجری کدام ممکن است آزاد شدند، از سلامت آنها را به طور قابل توجهی به سمت ویروس کووید ضعیف کرده است، {نمی توانند} به بازداشتگاه بازگردانده شوند، بجز خطری برای ایمنی نهایی تحمیل کنند.

این توافقنامه برای ادغام کردن پروتکل‌های جدید اعلان اجتناب کرده اند واکسن است، اجتناب کرده اند جمله الزام ICE را انتخاب کنید و انتخاب کنید GEO Group، پیمانکار زندان شخصی کدام ممکن است مسا ورد را اداره می‌تدریجی، برای حاضر واکسن‌های کووید به بازداشت‌شدگان در کل خوب فاصله قرنطینه ۱۴ روزه پس اجتناب کرده اند بازداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر دوزهای آسانسور‌کننده مطابق همراه خود راهنمای CDC اگر بازداشت شده در ابتدا اجتناب کرده اند واکسینه شدن خودداری تدریجی، با این حال بعداً مکان شخصی را تنظیم دهد، وسط باید بنا به تقاضا آن شخص خاص واکسن را تزریق تدریجی.

برنوانگر، خوب وکیل ارشد در خلیج سانفرانسیسکو، ذکر شد: “دعوا نباید برای ضمانت اجتناب کرده اند اینکه ICE آموزش بهداشت نهایی با اشاره به واکسن ها حاضر می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای عجله واکسن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور کننده ها را برای اشخاص حقیقی در بازداشت اجرا می تدریجی. این یکی اجتناب کرده اند گروه هایی است کدام ممکن است شکایت کرده است.” کمیته وکلای حقوق مدنی قلمرو، یکی اجتناب کرده اند گروه‌هایی کدام ممکن است شکایت کردند. اقدامی فوق العاده قاطع برای حفاظت اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی در بازداشت به سمت شبح مداوم COVID-19.”

طبق آمار حاضر شده توسط اداره مهاجرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گمرک، به همان اندازه ۲۱ فوریه، نزدیک به ۳۴۰۰۰ زندانی در بازداشتگاه های آمریکا اجتناب کرده اند واکسیناسیون خودداری کرده اند. در همین فاصله بیش اجتناب کرده اند ۵۳۰۰۰ تک موسیقی اکتسابی کرد.

ترنر لاوراس ذکر شد کدام ممکن است مانع غول پیکر فقدان پیام رسان های قابل اعتقاد است. او ذکر شد: “وقتی کسی به {افرادی که} واکسن را تزریق می کنند اعتقاد ندارد، متعدد اجتناب کرده اند مردمان آن را رد می کنند.”

طبق پروتکل‌های کووید ICE، داده ها واکسن هنگام تجویز به چندین زبان حاضر می‌شود. همراه خود این جاری، نیومن، سرپرست این سیستم VEED، ذکر شد کدام ممکن است زندانیان در برخی اجتناب کرده اند امکانات، رویکرد انصافاًً متناقضی را برای حاضر واکسن، آسانسور کننده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش گزارش کردند.

جکی گونزالس، سرپرست پوشش مدافعان حفاظت اجتناب کرده اند مهاجران، گروهی کدام ممکن است برای لغو بازداشتگاه ها در کالیفرنیا واقعاً کار می کند، ذکر شد: «این سیستم هایی مشابه VEED فوق العاده مهم هستند. “از می دانیم کدام ممکن است اشخاص حقیقی بازداشت شده به {افرادی که} در بازداشت هستند اعتقاد ندارند، به طور قابل توجهی روزی کدام ممکن است طرف هولدینگ خوب نمایندگی شخصی است کدام ممکن است صدها آنها را با اشاره به امتیازات بهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیت ناکام گذاشته است.”

فیگوئروآ کدام ممکن است اصالتاً اهل میچوآکان مکزیک است، اجتناب کرده اند ماه نوامبر در وسط مسا ورد به حرکت می‌برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پیش بینی گذشته تاریخی جیب دادگاه برای پرونده استرداد شخصی بود. او ذکر شد کدام ممکن است در کودکی با بیرون مدارک به آمریکا معرفی شده است شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند دستگیری فعلی توسط اداره مهاجرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گمرک دستگیر شد. او اجتناب کرده اند بحث با اشاره به ماهیت بازداشت خودداری کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است به او مشاوره شده است کدام ممکن است بحث با اشاره به پرونده او قابل انجام است به امتحان شده های قانونی او برای ماندن در آمریکا آسیب برساند.

فیگوئروآ ذکر شد کدام ممکن است در ابتدا اجتناب کرده اند تزریق واکسن خودداری کرد از بافت می کرد داده ها کافی با اشاره به امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات جانبی ندارد. او شنیده است کدام ممکن است واکسن جانسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید جانسون همراه خود مشکلات جانبی غیر معمول با این حال شبح کننده مسکن گفته می شود کدام ممکن است برای ادغام کردن لخته شدن خون از حداکثر است.

فیگوئروآ به خاطر می آورد: “به پرستار گفتم گزارش های بدی دانستن درباره جانسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید جانسون شنیده ام. اگر بخواهم همراه خود یکی اجتناب کرده اند بسیاری از تولید دیگری واکسن بزنم، خواه یا نه می توانم داده ها بیشتری کسب کنم؟” پاسخ او این بود: “ما در جاری راه اندازی شد J&J هستیم.” خواه یا نه آن را آرزو داری هر دو ۹؟ پس من می خواهم نفهمیدم.”

خودت را پیدا کن فیگوروآ واکسن فایزر را اکتسابی کرد. با این حال او سوالاتی با اشاره به تزریق آسانسور کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر امتیازات درمورد به ویروس داشت. او ذکر شد ترنر لاوراس همراه خود او شناخته شده به عنوان خوب زندانی رفتار نمی کرد.

فیگوئروآ ذکر شد: «بافت می‌کنم کدام ممکن است همراه خود من می خواهم مشابه خوب شخص تولید دیگری رفتار می‌شود کدام ممکن است داده ها می‌خواهد. من می خواهم بافت راحتی بیشتری برای اکتسابی داده ها پزشکی اجتناب کرده اند خصوصی خارج اجتناب کرده اند ملت دارم به همان اندازه بتوانم این انتخاب ها را بگیرم.»

این این سیستم آزمایشی همراه خود حضور ۲۰ دکتر {در سراسر} ملت تحریک کردن شد. آنها از به طور منظم داوطلبان را توسل به می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری حاضر چندین دکتر پرانرژی دارند. در جاری حاضر، آنها خدماتی را در ۴ وسط بازداشت در کالیفرنیا حاضر می کنند کدام ممکن است در آن زندانیان به ویژه تقاضا توصیه پزشکی سرپایی کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارند {در سراسر} ملت افزایش یابند.

تصمیم بین ترنر-لووراس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیگوئروا حدود ۱۸ دقیقه به اندازه انجامید. فیگوروآ با اشاره به خطرات اختلاط اشخاص حقیقی همراه خود بسیاری از مختلف واکسن ها اجتناب کرده اند دوزهای اولین اجتناب کرده اند طریق آسانسور کننده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این احتمال نتایج آزمایش عقب کشیدن کاذب پرسید.

پس اجتناب کرده اند مکالمه، فیگوروآ انتخاب گرفت به همان اندازه روزی کدام ممکن است سه ماه تولید دیگری مجاز شد، خوب معجون آسانسور کننده اکتسابی تدریجی. او ذکر شد: «امید اینجا است کدام ممکن است من می خواهم همین جا نباشم، با این حال اگر باشم، آن را برای حفاظت اجتناب کرده اند خودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند دیگران خواهم داشت.»

مطالب مرتبط

تصمیم همراه خود ما کشتی خوب نکته داستان
رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/