بهسازی محیط بازار شهر در میدان امام حسین (ع) / بهبود وضعیت یکی از قدیمی ترین بازارهای تهران – خبر خوش


به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، محمدهادی علی احمدی با بیان اینکه بازار شهر یکی از قدیمی ترین مراکز خرید شرق تهران است، گفت. سازمان زیبایی، نوسازی و احیای محیط زیست این امر را در دستور کار قرار داده است.

شهردار منطقه ۱۳ در خصوص اقدامات و سیاست های دستگاه های اجرایی برای بهبود محیط بازار شهر افزود: تغییرات و اقدامات به دو بخش تقسیم می شود که باعث ارتقای امنیت و دید مناسب بازار می شود. تغییرات قسمت اول تبدیل کف موجود (آسفالت) به کف بتنی به ضخامت ۲ سانتی متر و ارتقاء ارتفاع راهرو و قسمت دوم بازسازی دیوارها و ترازبندی. ، مسدود کردن و فروش. ویندوز، که شامل حذف اضافی قابل مشاهده است.

وی تقویت هستی و همبستگی، حفظ، تقویت و تجدید محیط موجود و ارتقای هویت و حس مکان را پیش بینی خود از موفقیت طرح در زمینه مشارکت و تامین منابع برای هدف از این طرح و گفت: شهرستان. بازار، پیاده رو، مدار، فعال، فعال و دارای مرکز خدمات موثر برای خرید شهروندان تهرانی.

علی احمدی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با ادارات و سازمان ها برای حفاری های لازم در منطقه انجام شد، افزود: علاوه بر بازدیدهای مشترک منطقه ای، جلسات مختلفی با حضور دستفروشان برای توسعه پروژه برگزار شد.

انتهای پیام/۴۱۷۲/