رفتن به نوشته‌ها

بهترین میان وعده که هنوز غذاهای کامل است – Raina Dawn Lutzدر پست [5 Reasons You Need Whole Foods] من تجربه خود را در مورد یادگیری بیش از یک دهه پیش به اشتراک می گذارم که خوردن غذاهای کامل به این معنا نیست که مجبورم تمام غذای خود را فقط بدون پخت و پز بخورم ، یا اینکه فقط از کل بازار غذاها می توانم غذا بخورم.

اما خوردن غذاهای کامل به معنای خوردن غذایی است که هنوز به نظر می رسد در طبیعت رشد می کند یا بسیار نزدیک به آن است. اساساً ، غذایی که با آن بازی نشده یا تغییر نکرده … یا کمی تغییر کرده است. این امر به این دلیل است که همه چیز (همه مواد مغذی و فیبر) موجود در آن میوه ها ، سبزیجات ، غلات ، حبوبات (لوبیا ، نخود ، عدس) ، آجیل یا دانه ها توسط مادر طبیعت کاملاً مرتب شده است و بدن انسان روی این غذا م effectivelyثرترین کار را می کند. در شکل طبیعی آن ، یا بسیار نزدیک به آن.

هنگامی که بدن می بیند یک چیپس سیب زمینی روغنی یا شور یا شکر سفید از سوراخ خارج می شود ، باید بیشتر تلاش کند تا کار هضم آن را انجام دهد ، زیرا محصول غذایی قسمت های گم شده دارد. اگر به جای آن غذاهای کامل را انتخاب کنیم ، وظیفه هضم بدن را آسان تر می کنیم و بقیه زندگی خود را آسان تر می کنیم. و واقعاً حس خوبی دارد. پاشیدن تمام این غذاها در رژیم غذایی ما (یا همه اینها!) از سلامت مغز و سلامت روانی ما نیز پشتیبانی می کند. من عاشق خوردن میوه های تازه و تازه هستم (این اساساً مورد علاقه من است ، خون Okanagan!) در طول تابستان ، اگر تا به حال مرا در مکانی غیرحرفه ای دیده اید ، شانس من بسیار زیاد است زیرا من آن را می خورم 🙂

میان وعده ای عشق! اکثر ما “تنقلات” را نوع ناخواسته می دانیم ، زیرا “فست فود” را با “فست فود” مرتبط می دانیم! اما به من اعتماد کن! فست فود لزوماً به معنی غذای با کیفیت پایین نیست ، بلکه به این معنی است که ما به طور متفاوتی در مورد میان وعده فکر می کنیم.

در اینجا چند تنقلات است که من دوست دارم!

میان وعده های عالی و کاملاً قابل قبول:

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *