رفتن به نوشته‌ها

بهترین مکمل کاهش دهنده عضلات


بهترین مکمل بدنسازی برای برش عضلات | برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟

مکمل ها گلوله های جادویی برای کاهش چربی نیستند ، اما می توانند با رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی به کاهش وزن سالم کمک کنند. اول از همه ، رژیم غذایی شما باید به موقع باشد. شما باید مطمئن شوید که غذای تمیز ، سالم و مغذی می خورید. هنگامی که مطمئن شدید رژیم غذایی بهینه شما می توانید تمرین را تکمیل کنید. برای سوزاندن چربی به ماهیچه نیاز دارید. این قسمت دوم معادله است و به اندازه کافی مطمئن شوید تمرینات قلبی آنچه انجام می دهید (سطح فعالیت شما بستگی به متابولیسم ، نوع بدن ، سطح فعالیت و غیره دارد). هنگامی که به تمرینات خود متعهد شدید ، آماده قطعه نهایی پازل هستید: بهترین مکمل بدنسازی برای برش عضلات!

برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟

آیا بدن لاغر در ورزشگاه یا آشپزخانه رشد می کند؟ خوب ، هر دو مکان مورد نیاز است. کاهش وزن و کاهش وزن به معنای ترکیبی از بین رفتن چربی اضافی و عضله سازی است ، بنابراین بسته به سطح آمادگی جسمانی شما ، این کار ممکن است مدتی طول بکشد. برش ماهیچه به معنای چربی بدن کمتر و توده عضلانی بیشتر است. این امر باعث می شود ماهیچه های شما به دلیل مقدار بسیار کمی از چربی در بدن از طریق پوست قابل مشاهده باشند. درصد چربی بدن شما باید بین 6 تا 10 باشد تا بدن بریده شود. چربی ها برای اندام های حیاتی مهم هستند. بنابراین ، خوردن کمتر از 6 درصد چربی به مدت طولانی توصیه نمی شود. می توانید از تست تجزیه و تحلیل ترکیب بدن برای تعیین درصد چربی و ماهیچه بدن با درصد آب و وزن استخوان استفاده کنید.

مولتی ویتامین

گزارش شورای تغذیه مسئول (CRN) بهترین مکمل بدنسازی برای برش و عضله سازی نشان می دهد که:

استفاده مداوم از مولتی ویتامین ها (ترجیحاً مواد معدنی) و سایر مکمل های غذایی تک تک (مانند کلسیم یا اسید فولیک) اثرات مثبت قابل اندازه گیری را در طیف وسیعی از مناطق مرتبط با سلامتی نشان داده است. “


ناگفته نماند که وقتی رژیم می گیرید ، بعضی اوقات برخی از مواد مغذی ضروری را که معمولاً از غذاهایی که از رژیم غذایی خود حذف می کنید دریافت می کنید ، دریافت نمی کنید.

مکمل BCAA برای برش و جداسازی ماهیچه ها

احتمالاً می دانید که اسیدهای آمینه بلوک های سازنده پروتئین هستند. هنگامی که یک غذای پروتئینی می خورید ، آن را به اسیدهای آمینه تبدیل می کند ، اسیدهای آمینه زنجیره ای کوتاه به اندازه کافی کوچک برای جذب در جریان خون شما. این اسیدهای آمینه طیف وسیعی از تأثیرات را بر بدن دارد ، از ساختن و ترمیم بافت ها تا تولید مواد شیمیایی که مغز ما را قادر می سازد در بهترین حالت خود عمل کند و به شما انرژی لازم را برای حداکثر کردن تمرینات شما می دهد و در عین حال در حال حاضر بهبودی شما را افزایش می دهد. فرآیند نیز از نظر علمی ثابت شده است که BCAA باعث بهبود و افزایش سریع ATP ، افزایش حجم سلول ، جلوگیری از خستگی با جلوگیری از ورود تریپتوفان به مغز و افزایش می شود. سنتز پروتئین به عملکرد سیستم ایمنی و سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. ترویج اتساع عروق ، که می تواند منجر به جذب و جذب بهتر پروتئین و افزایش سطح هورمون رشد شود.

حتما بخوانید: مکمل های چربی سوزی

BCAE یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای سوزاندن ماهیچه ها و چربی ها است زیرا تضمین می کند که از کاتابولیسم (از دست دادن اندازه ماهیچه ها) جلوگیری کرده و توده عضلانی را حتی در غیاب کالری حفظ می کنید. فقط بدانید که این مکمل برای دوره برش عضلات معجزه می کند تا انرژی را افزایش دهد ، ماهیچه ها را بازسازی کرده و سیستم ایمنی بدن را تنظیم کند.

پروتئین آن ، بهترین مکمل غذایی برای خشک کردن و برش بدن است

پروتئین آن توده های لازم را برای تولید اسیدهای آمینه در بدن فراهم می کند که برای ساختن بافت ماهیچه ای مورد استفاده قرار می گیرد. مطالعاتی وجود دارد که پروتئین آن را با منابع دیگر مقایسه می کند.

آنها دریافتند که این نوع پروتئین دارای ترکیب کاملی از ترکیب آمینو اسید عمومی و غلظت مناسب برای عملکرد مطلوب در بدن است. مهمتر از همه ، مصرف مداوم پروتئین وی با ورزش منجر به عضله سازی مداوم می شود.

اگر به تناسب اندام خود جدی هستید ، از مصرف مکمل های پروتئینی خودداری کنید. به همین دلیل ، بازار پروتئین می تواند مکانی وحشیانه و قریب به اتفاق باشد. اما نگران نباشید! اگر به دنبال ایجاد عضله در هنگام سوزاندن چربی (یا حداقل حفظ توده عضلانی) هستید ، ممکن است این س beال مطرح شود برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟ پروتئین ایزوله بهترین انتخاب شماست. این امر دو دلیل دارد:

  1. در هر وعده پروتئین جدا شده بیش از 90 درصد پروتئین وجود دارد
  2. این یک پروتئین کامل است که حاوی همه نه اسید آمینه ضروری است

پروتئین ها از بیست آمینو اسید تشکیل شده اند که 11 مورد از آنها ضروری نیستند ، در حالی که 9 مورد ضروری هستند. اسیدهای آمینه ضروری آنهایی هستند که بدن قادر به تولید آنها نیست. این بدان معناست که آنها به منابع نیاز دارند. بنابراین ، از منابع غذایی یا در دنیای امروز با مصرف مکمل ها تأمین می شود. پروتئین ایزوله V یکی از پروتئین های کامل است زیرا حاوی هر 9 اسید آمینه ضروری است. آنها همچنین پروتئین بسیار بالایی در هر وعده دارند ، این بدان معناست که شما برای چاشنی یا کربوهیدرات ها گرما را هدر نمی دهید. مکمل پروتئینی آن باعث رشد بافت ماهیچه ای بدون چربی می شود. و وقتی نوبت به کاهش وزن می رسد ، این دقیقاً همان چیزی است که باید به دنبال آن باشید. تحقیقات نشان داده است که پروتئین آن باعث کاهش چشمگیر وزن در مکمل های فعال می شود ، درصد چربی بدن را کاهش می دهد و فیبرهای عضلانی بدون چربی را تقویت می کند.

حتما بخوانید: راهنمای جامع مکمل های چربی سوزی!

گلوتامین

تحقیقات نشان می دهد که پس از ورزش شدید ، سطح گلوتامین در بدن تا 50 درصد کاهش می یابد. از آنجا که بدن به گلوتامین به عنوان سوخت سلولی برای سیستم ایمنی متکی است ، مطالعات علمی نشان داده است که مکمل های گلوتامین می توانند تجزیه ماهیچه ها را کاهش داده ، متابولیسم پروتئین را بهبود بخشند و یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای تقویت عضلات محسوب می شوند. از آنجا که بدنسازان هنگام ورزش از گلوتامین زیادی استفاده می کنند ، سیستم ایمنی بدن به شدت به این اسید آمینه وابسته است. اگر بدن ماهیچه ها را از استفاده از گلوتامین برای استفاده در جاهای دیگر مانند انتقال نیتروژن یا حفظ سیستم ایمنی محروم کند ، ممکن است رخ دهد. مکمل گلوتامین قطعاً برای حفظ ماهیچه مهم است – نه برای از دست دادن آن!

چربی سوز مسیر برش را تکمیل می کند

ترموژنیک مکمل هایی هستند که به معنای واقعی کلمه چربی سوز هستند (“ترمو” از کلمه “آتش” گرفته شده است). چندین روش برای نشان دادن اینکه چگونه ترموژنز به خلاص شدن از شر چربی کمک می کند وجود دارد:

  • آنها کاملاً متقاعد شده اند که بافت چربی سرسخت باز می شود و به چربی اجازه می دهد وارد جریان خون شود و در طول ورزش به یک منبع انرژی پایدار تبدیل شود.
  • همانطور که از نامش پیداست ، ترموژنراتورها به افزایش دمای بدن شما در داخل بدن کمک می کنند ، به طوری که بدن شما گرم می شود و در نهایت کالری بیشتری در پایان روز می سوزاند.

ال-آرژنین / تقویت کننده اکسید نیتریک قبل از تمرین

اکسید نیتریک گردش خون را کنترل می کند و پیام ها را بین سلول های عصبی منتقل می کند. این واقعیت که اکسید نیتریک جریان خون را افزایش می دهد باید برای بدنسازان جالب باشد ، زیرا افزایش جریان خون به رساندن مواد مغذی بیشتر به ماهیچه ها کمک می کند ، بنابراین در هنگام استرس به عضله سازی کمک می کند. مکمل های حاوی آرژنین اخیراً به دلیل توانایی آن در تولید آرژنین نیتریک اکسید ، توانایی آن در از بین بردن رادیکال های آزاد و همچنین توانایی آن در تحریک سلول های ماهیچه ای ، ترشح هورمون رشد ، حمایت از کلسترول سالم و افزایش متابولیسم چربی رایج شده است. همچنین تصور می شود که آرژنین به دلیل قابلیت گسترش عروق خونی و همچنین سنتز پروتئین برای رشد ماهیچه ها مهم است.

مکمل یکی از این مواد تضمین می کند که شریان های شما (“پمپ”) متسع می شوند و در نتیجه اکسیژن و مواد مغذی را که به سلول های شما می روند افزایش می دهد. مصرف کمی کافئین در مکمل (اگر به مواد محرک حساس نیستید) می تواند به افزایش انرژی کمک کند. اکسید نیتریک (NO) یک گشاد کننده عروق است. ماده ای که به شل شدن عضلات پوشاننده عروق کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا بیشتر باز شوند. این باعث افزایش جریان خون و کاهش فشار خون می شود. دلیلی وجود دارد که چاقی را با فشار خون بالا مرتبط می دانند. در واقع ، دلایل مهم زیادی وجود دارد که باعث می شود بافت چربی تمایل به تجمع در شریان ها داشته باشد. این فشار زیادی به قلب وارد می کند ، زیرا باید خون را در جهت کمتر از ایده آل فشار دهد.

حالا تصور کنید که راه را گسترده کرده اید. این همان چیزی است که اکسید نیتریک به آن دست می یابد ، خواه شریان های شما به طور کلی سالم باشند یا نه. تقویت کننده های اکسید نیتریک مکمل هایی هستند که به طور طبیعی تولید این ترکیب را در بدن افزایش می دهند. هنگامی که خون به راحتی به ماهیچه ها می رسد ، اولین چیزی که در مورد تقویت کننده های نیتریک اکسید توجه می کنید پمپ باور نکردنی در حین ورزش است. با افزایش جریان خون در حین ورزش ، مطالعات نشان داده است که NO می تواند تحمل فرد را نسبت به تمرینات بدنی افزایش دهد. به طور خلاصه ، این می تواند طول تمرین را افزایش داده و پویایی تمرین را تغییر دهد.

منیزیم بهترین مکمل بدنسازی برای برش عضلات است

به نظر من ، این یکی از کم ارزش ترین مکمل های غذایی موجود در بازار است. دو راه اصلی وجود دارد که منیزیم می تواند به عنوان یک عمل کند مکمل برای چرخه برش نشان دادن:

  1. با کاهش خستگی عضلات و افزایش استقامت بدنی
  2. کیفیت خواب را بهبود بخشید ، بنابراین بدن شما می تواند بهبود یابد و روز بعد دوباره این کار را انجام دهد

منیزیم یک ماده معدنی است که در بدن انسان و سراسر جهان یافت می شود. این یک عنصر شیمیایی است ، که آن را ضروری می کند. در واقع منیزیم در هر سلول بدن یافت می شود. بنابراین ، می تواند نقش مهمی در سلامتی و رفاه شما ایفا کند. نکته نگران کننده این است که از هر دو ایرانی یک نفر منیزیم کافی دریافت نمی کند. هر چند ممکن است عالی به نظر نرسد! منیزیم در بیش از 300 فرایند بیوشیمیایی در بدن نقش دارد. این به ایجاد انرژی ، ساخت پروتئین ، جلوگیری از بیماری های قلبی کمک می کند و ثابت شده است که عملکرد مغز مانند یادگیری و حافظه را تقویت می کند.

دلیل دوم برای لیست منیزیم تأثیر عمیق آن بر عادات خواب است. منیزیم گلیسینت ، به ویژه ، نشان داده است که به تولید ملاتونین (ماده شیمیایی اصلی خواب بدن) ، افزایش زمان خواب ، کارآیی خواب و کاهش “بیداری های صبح زود” کمک می کند. اگر تا به حال سعی کرده اید یک سبک زندگی سالم جدید را شروع کنید ، می دانید که بدن و ذهن شما بعد از هفته اول چقدر می تواند خسته باشد. کلید بهبود طولانی مدت این است که مطمئن شوید می توانید در پایان هر روز تنظیم مجدد داشته باشید و هیچ چیز بهتر از یک خواب خوب شبانه وجود ندارد.

حتما بخوانید: بهترین مکمل چربی سوزی و حجیم سازی همزمان

مکمل ال کارنیتین برای برش و جداسازی ماهیچه ها

ال کارنیتین یک اسید آمینه است که اغلب برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند توصیه می شود ، اما همچنین به دلیل تأثیر مثبت آن بر عملکرد مغز توصیه می شود. کاهش چربی چیزی است که باعث شده این مکمل بسیار مورد استفاده قرار گیرد بهترین مکمل بدنسازی برای حجم ماهیچه ها این به خوبی شناخته شده است و دلیل خوبی دارد. یک مطالعه دو گروه از ورزشکاران را مقایسه کرد. گروه اول صبح قبل از ورزش 2 گرم ال کارنیتین با کربوهیدراتهای حاوی قند بالا مصرف کردند ، در حالی که گروه دوم فقط کربوهیدرات مصرف کردند. نتایج نشان داد گروهی که از ال کارنیتین استفاده کردند 55 درصد چربی بیشتری در حین ورزش شدید سوزاندند. از دیگر مزایای این چربی سوز می توان به کاهش درد عضلات ، بهبود سریعتر بعد از ورزش و مقاومت بهتر در برابر خستگی اشاره کرد. بهترین راه برای مصرف ال کارنیتین ، کربوهیدرات است. مطالعات نشان می دهد که سطح انسولین برای ورود ال-کارنیتین به سلول های ماهیچه ای باید بسیار بیشتر باشد ، جایی که باید برای بهترین نتایج بدست آید.

برای مشاهده مقالات مربوط به این مقاله ، به صفحه آن بروید مکمل های بدنسازی برای مشاهده سایر مقالات در صفحه کیمیاگری. وبلاگ می بینم.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *