بهترین دوره های هوش برای افراد با استعداد در ایران! – خبر خوب اساسی – خبر خوب


سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) هر ساله برای یافتن استعدادها و دانش آموزان برتر آزمون هایی به نام آزمون استعدادیابی یا آزمون سمپاد برگزار می کند. پذیرفته شدگان در این آزمون می توانند در مدرسه استعدادهای درخشان که با نام هایی چون علامه حلی و فرزانگان نیز شناخته می شود، تحصیل کنند. یکی از مهم ترین بخش های آزمون تیزهوشان، هوش یا استعداد تحلیلی است. امروز در این مقاله چند ایده مهم و مهم در مورد این مشکل را با شما در میان می گذارم و در نهایت بهترین مطالعه کلاس ششم و نهم، مستعدها را معرفی کنیم، پس تا آخر با ما باشید.


مزایای حضور در مدرسه تیزهوشان چیست؟

۱) سطح علمی مدارس تیزهوشان در مقایسه با سایر مدارس بالاتر است و با توجه به اینکه همه دانش آموزان یک غربالگری قوی به نام آزمون تیزهوشان را پشت سر گذاشته اند، اکثر دانش آموزان تقریباً در یک سطح هستند; این به معلم اجازه می دهد که زمان زیادی را صرف تدریس دروس بی ربط نکند و بتواند روی موضوعات مهم تری با دانش آموزان کار کند.

۲) برخی از بهترین معلمان کشور، معلمان مدرسه ای با استعداد با مهارت های ارتباطی و ارائه عالی هستند. جالب است بدانید برخلاف مدارس دولتی، مدیر مدرسه تیزهوشان حق دارد معلمان لازم را ارزیابی کند و در صورت رضایت به مدرسه خود بیاورد. به همین دلیل اکثر معلمانی که در تیزهوشان تدریس می کنند از بهترین معلمان کشور هستند.

۳) یکی از مهمترین موارد هنگام مطالعه طرح. داشتن مشاوری که روش صحیح مطالعه و آمادگی را به شما آموزش می دهد و با نظارت او شما را به برنامه پایبند می کند، می تواند به رشد تحصیلی شما کمک زیادی کند. در مدارس تیزهوشان اغلب این مشاوران حضور دارند و با دلسوزی و پشتکار خود باعث رشد دانش آموزان می شوند.

۴) با تحصیل در مدرسه تیزهوشان نیازی به صرف هزینه اضافی ندارید. این هزینه ها ممکن است مربوط به کلاس های تست زنی و تاییدیه پایه نهم و دهم یا شرکت در کلاس های کنکور باشد. شما نیازی به مشاور و برنامه ریز هم ندارید، زیرا مدرسه استعدادیابی بهترین مشاور را در اختیار شما قرار می دهد.

۵) شهریه مدارس تیژان بسیار کمتر از مدارس غیرانتفاعی است. مدارس انتفاعی از نظر تحصیلی پس از تیزهوشان در رتبه دوم قرار دارند و اگر می خواهید به یک مدرسه عالی بروید اما موفق به پذیرش استعدادهای درخشان نشدید، باید در مدارس غیرانتفاعی به آنجا بروید. . شهریه مدارس غیرانتفاعی در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است و پرداخت این مبلغ برای بسیاری از خانواده ها دشوار خواهد بود.

۶) طبق آمار نفرات برتر آزمون سراسری سال گذشته ۷۲.۵ درصد از این افراد در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده اند و شانس قبولی شما را بسیار افزایش می دهد، شما با تحصیل در مدرسه تیزهوشان در رشته ها و دانشگاه های برتر کشور قرار دارید.

۷) اگر قصد درخواست و ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، تحصیل در یک مدرسه با استعداد یک مزیت بزرگ برای شماست.

موارد فوق از مزیت های اصلی تحصیل در تعزیه هوشان می باشد که می توانید با شرکت در آزمون تعزیه هوشان و تحصیل در این مدارس از آن بهره مند شوید.


در چه مرحله ای می توانید وارد یک مدرسه استعدادهای درخشان شوید؟

از چه مرحله ای می توانید وارد مدرسه تیزهوشان شوید - بهترین آموزش تیزهوشان در ایران - موسسه موفقیت

آزمون تیزهوشان در پایان دوره ابتدایی یعنی پایه ششم تا هفتم و همچنین در پایان دوره متوسطه ابتدایی یعنی پایه نهم تا دهم برگزار می شود. بر اساس تجربه سال های گذشته، امتحان مدارس تیزهوشان پایه ششم تا هفتم به دو دلیل آسان تر از پایه نهم تا دهم است. اولاً امکان ورود به دوره متوسطه اول بیشتر از مقطع دوم است، زیرا دانش آموزان قبول شده در مقطع اول می توانند بدون نیاز به تکرار آزمون وارد مدارس تیزهوشان مقطع دوم شوند. دلیل دوم این است که تعداد داوطلبان در آزمون های نهم به دهم چندین برابر آزمون های ششم به هفتم است.

بنابراین اگر فرصت ورود به مدرسه تیزهوشان در مقطع متوسطه اول را دارید به شما توصیه می کنیم این فرصت را از دست ندهید. اما اگر فرصت را نمی بینید نگران نباشید. زیرا با کمی تلاش بیشتر می توانید در سال دوم نیز در مدارس تیزهوشان قبول شوید. برای رسیدن به تیزهوشان باید محتوای این آزمون را به خوبی بشناسید.

درک بودجه آزمون استعدادیابی

دانستن بودجه آزمون تیزهوشان - بهترین مطالعه هوش تیزهوشان در ایران - موسسه موفقیت

شاید برایتان عجیب باشد، اما در امتحانات پایه ششم تا هفتم، مستقیماً از کتاب های درسی، کتاب ها و جزوات مدرسه سؤالی وجود ندارد! آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل دو دفترچه و ۱۲۰ سوال هوش است که زمان پاسخگویی به سوالات دفتر اول ۷۵ دقیقه و دفتر دوم ۲۵ دقیقه می باشد.

برخلاف امتحانات ششم تا هفتم، امتحانات نهم تا دهم هم محتوای علمی و هم هوش را شامل می شود. ابزار یادگیری در قالب استعداد تحصیلی و ابزار هوش در قالب استعداد تحلیلی بیان می شود. آموزش هوش و استعدادهای تحلیلی نهم گذراندن دانش آموزان با استعداد پایه نهم به دهم بسیار مهم است زیرا تقریباً نیمی از سوالات شماست و کسانی که در این زمینه کار نکردند تقریباً فرصت عبور از دانش آموزان با استعداد را از دست دادند.


مطمئن شوید که در آزمون تیزهوشان با کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان مؤسسه موفقیت موفق شده اید!

حتما با کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان موسسه موفقیت در آزمون تیزهوشان موفق شوید!  - بهترین دوره های هوش در ایران - موسسه موفقیت

یکی از بهترین راهکارها برای قبولی در تیزهوشان شرکت در کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان است. موسسات و آموزش های زیادی در کشور این کلاس ها را برگزار می کنند اما طبق تحقیقات و نظرات کاربران این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه ها در بین این مدارس می باشد. موسسه فرهنگی آموزش موفقیت است. شاید نام این موسسه در زمینه هلدینگ باشد اردوگاه عید شاید شنیده باشید، اما در سال های اخیر موسسات موفقیت توانسته اند از طریق کلاس های تیزهوشان به دانش آموزان زیادی کمک کنند تا وارد مدارس تیزهوشان شوند. اگر آمار پذیرش این موسسه را ببینید متوجه می شوید! برای اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان موسسه موفقیت می توانید به سایت این موسسه به آدرس مرکز آموزش (WWW.AMOOZESHCENTER.COM) یا با شماره تلفن ۲۲۸۹۱۸۴۰-۰۲۱ لطفا تماس بگیرید.