بلیط هواپیما تهران به آنتالیا


به همین دلیل هر ساله پروازهای زیادی به آنتالیا انجام می شود. این پروازها انواع مختلفی دارند و ممکن است قیمت، کیفیت و خدمات به دلایل مختلفی متفاوت باشد. با این مقاله نگاهی به پرواز تهران به آنتالیا خواهیم داشت. آن را در بخش فراموش نکنید پروازهای خارجی اسنپ تریپ شما می توانید انواع بلیط هواپیما به هر مقصدی را با بهترین قیمت رزرو کنید.

بلیط تهران آنتالیا

پرواز تهران – آنتالیا یکی از پرطرفدارترین پروازهای ترکیه در بین مسافران ایرانی است. برای رزرو بلیط این پرواز کافیست به وب سایت یا اپلیکیشن اسنپ تریپ رفته و پروازهای تهران به آنتالیا را جستجو کنید. برای انجام بهترین جستجو، می توانید از فیلترهایی مانند ساده ترین یا سریع ترین در برنامه استفاده کنید. در اسنپ تریپ، خطوط هوایی مختلف خارجی، بلیط تهران-آنتالیا را ارائه می دهند. خطوط هوایی و خطوط هوایی مانند: پگاسوس ایرلاینز، ترکیش ایرلاینز، سان اکسپرس، قطر ایرویز و امارات.

قیمت بلیط در تهران آنتالیا

برای اطلاع از قیمت بلیط تهران به آنتالیا می توانید اسنپ تریپ را بررسی کنید. با این سیستم می توانید قیمت ها را با هم مقایسه کنید که در خرید بلیط کمک زیادی به شما می کند. برای گرفتن ارزان ترین بلیط پرواز از تهران به آنتالیا همچنین برای پروازهای آنتالیا – تهران به نکات زیر توجه کنید:

  • قیمت پرواز تهران – آنتالیا بسته به ماه و زمان سال متفاوت خواهد بود. بنابراین توصیه ما به شما این است که خرید بلیط تهران – آنتالیا را به تاخیر نیندازید. به خصوص اگر زمان پرواز شما با زمان های اوج سفر برای ایرانی ها همزمان باشد. بهتر است ۲ ماه قبل از سفر بلیط بخرید. به یاد داشته باشید که معمولاً، ارزان ترین زمان سال برای خرید بلیط هواپیما تهران به آنتالیا، زمستان است.
  • به طور کلی می توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به آنتالیا را رزرو کنید.
  • اگر تاریخ سفرتان مشخص است، سعی کنید بلیط رفت و برگشت آنتالیا را رزرو کنید. زیرا قیمت بلیط یک طرفه برای شما ارزانتر از قیمت بلیط دو طرفه خواهد بود.

خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به آنتالیا

اگر می‌خواهید بلیط تهران به آنتالیا را ارزان‌تر بخرید، می‌توانید با مراجعه به بخش پروازهای بین‌المللی اسنپ تریپ به راحتی این کار را انجام دهید. برای خرید بلیط ارزان تر، کافی است با مقایسه لیست بلیط های هواپیما، ارزان ترین بلیط را انتخاب کنید. تمامی پروازهای مستقیم و غیر مستقیم آنتالیا در اسنپ تریپ انجام می شود. علاوه بر این، بلیط چارتر و لحظه آخری این پرواز نیز در این وب سایت ارائه می شود. البته خرید بلیط در لحظه آخر می تواند ارزان تر از سایر بلیط ها باشد.

همچنین با استفاده از سامانه اطلاع رسانی تغییر لحظه ای، از تغییر قیمت روزانه بلیط هواپیما تهران به آنتالیا مطلع خواهید شد. به این ترتیب، به محض اینکه بلیط مناسب را پیدا کردید، می توانید آن را رزرو کنید.

بلیط هواپیما آنتالیا-تهران و بالعکس

قیمت بلیط چارتر کمتر از بلیط سیستمی است. با این حال، بلیط چارتر همیشه در دسترس نیست. برای خرید بلیط چارتر تهران به آنتالیا کافیست از فیلترهای اسنپ تریپ استفاده کنید. با انتخاب پرواز چارتر، در صورت وجود می توانید این کار را انجام دهید.

بلیط لحظه آخری آنتالیا

به طور کلی بلیط های لحظه آخری ارزان تر از سایر انواع بلیط ها هستند. بلیط های لحظه آخری مربوط به پروازهای چارتری است که نزدیک به زمان حرکت هستند. با نزدیک شدن به زمان پرواز، شرکت هواپیمایی برای فروش تمامی بلیط ها قیمت را کاهش می دهد. البته چند مورد وجود دارد که قیمت بلیط های لحظه آخری از بلیط های معمولی گران تر است، اما این موارد نادر است. در اسنپ تریپ می توانید از فیلترها برای دریافت بلیط لحظه آخری پرواز مورد نظر خود استفاده کنید.

اطلاعات پرواز تهران به آنتالیا

فاصله تهران تا آنتالیا ۲۴۰۱ کیلومتر است. عادت زنانه پرواز از آنتالیا به تهران به طور متوسط ​​۴ ساعت و ۲۰ دقیقه طول می کشد. باید توجه داشته باشید که این زمان متوسط ​​است و ممکن است با شرایط آب و هوایی و مشکلات پیش بینی نشده بیشتر شود. همچنین باید به یاد داشته باشید که یک پرواز مستقیم بین تهران و آنتالیا توسط خطوط هوایی Sun Express انجام می شود.

بلیط هواپیما تهران به آنتالیا

پرواز مستقیم از تهران به آنتالیا

در پروازهای غیر مستقیم مسافران در دو مرحله به مقصد می رسند. یعنی در مرحله اول از مبدا به مکانی نزدیک به مقصد پرواز می کنند. پس از توقفی که می تواند از ۳۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت طول بکشد، آنها با یک پرواز دیگر به مقصد می رسند. در پرواز دوم، شماره هواپیما و پرواز تغییر می کند.

هنگام خرید بلیط پرواز مستقیم باید چند نکته را در نظر بگیرید؛ به یاد داشته باشید که زمان بین دو پرواز نباید بیشتر از ۲ ساعت باشد. نکته بعدی این است که اگر زمان توقف بیشتر باشد، شرکت هواپیمایی باید محل استراحت مسافران را در نظر بگیرد. پروازهای مستقیم زیادی از تهران به آنتالیا وجود دارد که بیشتر روزهای هفته در دسترس هستند.

نتیجه

شهر آنتالیا همواره یکی از مقاصد محبوب گردشگران ایرانی بوده است. بلیط های مختلف آنتالیا شامل سیستمی، چارتر، لحظه آخری و پروازهای مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد. از طریق اشتراک گذاری پروازهای بین المللی اسنپ تریپ می توانید بلیط تهران به آنتالیا را رزرو کنید. در اسنپ تریپ با قابلیت مقایسه قیمت ایرلاین ها و ایرلاین های مختلف می توانید هزینه سفر را مدیریت کرده و بلیط را با قیمت پایین خریداری کنید.