رفتن به نوشته‌ها

بله ، من سایت دارم. نه ، من دیگ نمی کشم. – راینا دان لوتزاین که آیا ایده بالا برای کسانی که با حشیش مخالف بودند ، از نظر ایدئولوژیک منزجر کننده ، توهین آمیز یا آزاردهنده بود ، شاید به این دلیل که با گروه هایی در ارتباط بود که سعی در شناسایی آن نداشتند (تکان دادن مشت به هیپی ها) یا به خاطر اخلاق شخصی آنها ، علیرغم ارزش درمانی قابل اندازه گیری که تاکنون کشف شده است ، ایمان من ریشه در دیدگاه جامع هم درباره تغذیه طبیعی و هم پزشکی دارد – این دارو است.

یک دارو می تواند یک داروی سمی باشد.

من اساساً همه چیز را در تجربه بشری ما به عنوان دارو می بینم. این اصل انواع گوناگونی را که افراد هدف زندگی خود را دنبال می کنند تصدیق می کند. این فقط در مورد داروهای تجویزی نیست. موسیقی دارو است. غذا دارو است. (و مطمئناً در زمینه سلامت روان) الکل یک دارو است. آنچه مردم به شما می گویند دارو است. داروهای معمولی و داروهای خیابانی دارو هستند. اینها عناصر ، احساسات ، انتخاب ها ، خلاءها و پرکننده های تجربه زندگی ما هستند.

همه این “داروها” و مواد همچنین می تواند به عنوان سم استفاده شود.

به آهنگی گوش دهید که شما را عصبانی و ناراحت می کند و از آن به عنوان سمی استفاده می کنید که دیگر دارو نیست. به نیت آن توجه کنید تا احساسات خود را در مورد آن متوجه شوید ، به امید شفافی از دردی که برای شما ایجاد می کند – دارو.

خوردن غذایی که می دانید برای بدن شما ایده آل نیست – احساس گناه از سوی صنعت رژیم غذایی به دلیل خوب نبودن و استرس دائمی در مورد غذا [Read: 7 Ways to Remove Stress & Shame About Nutrition] – سم خوردن غذای طبیعی و سالم به این دلیل نیست تو را خوب می کند اما از آنجایی که در بدن شما احساس بهتری دارد و شما را به سمت وزن سالم تری سوق می دهد – دارو. [Become a Change Maker to get there.]

الکل بنوشید تا تجربه خود را در زندگی کاهش دهید یا احساساتی را که هنوز با آنها برخورد نکرده اید و در زیر سطح بدن جوش می زند – سم ، بپوشانید. برای تجربیات اجتماعی یا معنوی ، یا برای آرامش جسمانی که می تواند به ارمغان بیاورد ، به طور متوسط ​​الکل بنوشید – دارو.

خشم یا انتقاد در کلماتی که مردم به شما می گویند – سم. رابطه خود را با علت این واکنش درون خود بررسی کنید و آن را در خود یادداشت کنید تا به عنوان یک فرد مشاهده ، یاد بگیرید و رشد کنید – دارو.

داروها یا داروهای سنتی را برای بیماری یا علت خود مصرف کنید و تمام قدرت خود را به بیماری و قرص ها و اعتیاد خود به آنها بدهید – سم. مصرف طب سنتی در حین کار روی روشهای درمانی دیگر مانند ورزش ، مدیتیشن ، غذای سالم و مکمل ها – دارو. مراقبت جامع و جامع بهترین گزینه ما است.

قدرت زیادی در نحوه نگرش ما به انتخاب های ما وجود دارد.

در حال حاضر ، یکی از چیزهای ناامید کننده ای که در مورد تبلیغات جدید ماری جوانا مشاهده می کنم ، اینترنت پر از قطعات فکری یا پف کردن روی CBD است ، زیرا یا داغترین روند زیبایی جدید به زندگی شما و کل صورت شما ضربه می زند ، یک درمان پزشکی-همه چیز برای شما. در حال کار با یک افزودنی شیک و گران قیمت برای هر چیزی که در فروشگاه غذای بهداشتی محلی خود فروخته می شود. چرا که نه؟ با این حال ، اگر ماری جوانا در خارج از سطح کاوش شود ، ممکن است چشم هایی را به درک کاملاً جدیدی از سلامتی ، سلامتی و گیاه درمانی باز کند. اما شاید آنطور که انتظار دارید من نگویم.

1. جدید نیست. این “جالب” نیست زیرا “روند” است …. درمانی برای همه نیست. مطابق با ارزش من که روندها کاملاً بی فایده هستند [Igoring Food Trends & Diets Saves You Time & Energy]
2. “ماری جوانا پزشکی. این چیزی است که بدن به دنبال آن است.” مطابق ارزش من این است که اجازه نمی دهم شرکت ها و تبلیغ کنندگان مسئول شما باشند [Consciousness Over Calories]
3. من با رشد همراه هستم ، نه با کندی یا پنهان کردن علائم یک مشکل عمیق تر. در راستای ارزش من برای یافتن علت اصلی [Get out of Supplement Addiction]
4. اگر قصد دارید به هر حال این کار را انجام دهید ، در اینجا مواردی است که باید در نظر بگیرید. متناسب با ارزش یافتن تعادل [How to Cleanse Your Doors of Perception]

1. جدید نیست. “سرد” نیست زیرا پرطرفدار است …. درمانی برای همه نیست. مطابق با ارزش من که جهتها بی فایده هستند.

این واقعا نیاز به توضیح چندانی ندارد. ماری جوانا ، مانند هر داروی گیاهی طبیعی ، از صبح از پوست من (داروی مردم) استفاده می کرده است. من با کاترینا ، گیاه شناس Kelowna در طب سوزنی CJR تماس گرفتم ، که این را با من به اشتراک گذاشت “در بسیاری از موارد می توان از حشیش بیش از حد استفاده کرد و باعث تحریک آن شد و گیاهان دیگر می توانند برای بسیاری از روش هایی که از سلامت روانی حمایت می کنند ، مناسب تر باشد. پیچیدگی های زیادی در اینجا وجود دارد زیرا می تواند مفید باشد ، بلکه باعث دشمنی می شود و افراد را پنهان می کند. ، منزوی و مقاوم. “Deeper Healing. فقط به این دلیل که همه این کار را می کنند ، به این معنی نیست که این بهترین کار جدید از زمان برش نان است. و اگر پزشکی آن چیزی است که ما فکر می کنیم ، چرا همه ما آن را بد می خواهیم؟ من نمی گویم این طبیعی نیست ، از روی زمین (اگر گیاهان گران قیمت ، بدون آفت کش ها را طبیعی می دانید) و نه می گویم که این یک شفا دهنده نیست. داروهای گیاهی قدرتمند است. منظور من این است که بسیاری از دلایل ریشه ای دیگر ، کمبودهای تغذیه ای یا کار عاطفی وجود دارد که باید به آنها کمک کرد تا علائم یک مشکل عمیق تر را پوشش دهد. مانند هر داروی دیگری ، تمام بیماری های شما را درمان نمی کند.

2. “ماری جوانا پزشکی. این چیزی است که بدن به دنبال آن است.” مطابق با ارزش من که اجازه نمی دهم شرکت ها و تبلیغ کنندگان مسئولیت پذیر باشند.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *