بررسی رویه‌های انتقال جنسیتی به عنوان «کودک آزاری»


فوریه ۲۳، ۲۰۲۲

فرماندار تگزاس گرگ ابوت به آژانس‌های دولتی دستور داده است که گزارش‌های مربوط به رویه‌های انتقال جنسیت در مورد کودکان را به‌عنوان کودک‌آزاری بررسی کنند، که می‌تواند منجر به تعقیب کیفری معلمان، پزشکان و والدین کودکان ترنس که این روش‌ها را گزارش نمی‌کنند، شود.

ابوت نامه ای به وزارت خانواده و خدمات حفاظتی تگزاس ارسال کرد و به آن دستور داد تا “بررسی فوری و کامل هر گونه موارد گزارش شده از این رویه های توهین آمیز در ایالت تگزاس را انجام دهد.” این نامه به چندین سازمان دولتی دیگر کپی شده است.

در این نامه آمده است که درمان‌های غیرقانونی «تغییر جنسی» شامل جراحی‌های تغییر انتصاب، برداشتن قسمت‌های بدن، و تجویز داروهای مسدودکننده بلوغ یا دوزهای فوق فیزیولوژیک تستوسترون یا استروژن است. سوپرافیزیولوژیک به معنای بزرگتر از چیزی است که به طور طبیعی به نظر می رسد.

در این نامه آمده است: «همه متخصصان دارای مجوز که مستقیماً با کودکان تماس دارند» در صورتی که مواردی از انجام اقدامات جنسیتی از جمله پزشکان، پرستاران و معلمان را گزارش نکنند، ممکن است با پیگرد کیفری روبرو شوند. والدین کودکانی که تحت این روش‌ها قرار می‌گیرند و همچنین امکاناتی که در آن روش‌ها انجام می‌شود، می‌توانند مورد بررسی قرار گیرند.

ابوت گفت که او در پاسخ به نظر اخیر کن پکستون، دادستان کل تگزاس، مبنی بر اینکه «تعدادی از رویه‌های به اصطلاح «تغییر جنسیت» طبق قوانین موجود تگزاس، کودک آزاری است، عمل می‌کند. اخبار صبح دالاس sکمک به نظرات دادستان کل قوت قانون ندارد اما از روسای سازمان انتظار می رود که از آنها پیروی کنند.

معلوم نیست نظر پکستون یا نامه ابوت چه تأثیری فوری خواهد داشت. اخبار صبح دالاس گفت که سازمان های دولتی پاسخی نداده اند و برخی از دادستان ها می گویند که از دستورالعمل نامه پیروی نمی کنند.

کریستین دی. منفی، دادستان شهرستان هریس در بیانیه ای گفت: “دفتر من در این بازی های سیاسی بد نیت شرکت نخواهد کرد.” اخبار صبح دالاس. ما به عنوان وکلایی که به این پرونده‌ها رسیدگی می‌کنند، در مورد آنچه که قانون واقعاً می‌گوید، صراحتاً به دادگاه‌ها وظیفه داریم. ما به پیروی از قوانین مربوط به کتاب‌ها ادامه خواهیم داد – نه “نظر” با انگیزه سیاسی و قانونی نادرست ژنرال پکستون.

سخنگوی وزارت خانواده و خدمات حفاظتی تگزاس گفت که آژانس گزارش های سوء استفاده را بررسی خواهد کرد اما به دلیل نظر پکستون انتظار تغییر سیاست های فعلی را ندارد.

همانطور که توضیح داده شد، ما از قوانین تگزاس پیروی خواهیم کرد [by Paxton’s opinion]سخنگوی پاتریک کریمنز گفت. “در حال حاضر، هیچ تحقیق معلقی در مورد کودک آزاری که شامل رویه های توصیف شده در آن نظر باشد، وجود ندارد.”

این نامه برای هیئت پزشکی تگزاس، آژانس آموزشی تگزاس و سایر ادارات دولتی کپی شده است.

گزارشی از موسسه ویلیامز در دانشکده حقوق UCLA می گوید که حدود ۱۴۰۰۰ تگزاسی بین ۱۳ تا ۱۷ سال در سال ۲۰۱۷ خود را به عنوان ترنسجندر معرفی کردند. این گزارش می گوید که در آن زمان حدود ۱۲۵۰۰۰ نفر در تگزاس خود را ترنسجندر معرفی کردند.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/