بررسی اسپری کاهش وزن ThinMist – چگونه می تواند به شما در کاهش وزن طبیعی کمک کند

این مقاله به معرفی و بررسی سریع اسپری لاغری ThinMist، محصول جدید Living Well Nutraceuticals می پردازد. این یک مکمل غذایی است که می توانید قبل از هر وعده غذایی از آن برای کمک به فعال کردن بدن برای کاهش وزن طبیعی از طریق متابولیسم بالاتر استفاده کنید.

اسپری لاغری Thin Mist چیست؟

دو نوع اسپری کاهش وزن در بازار یافت می شود: خوراکی و بینی. اسپری لاغری ThinMist از نوع خوراکی است که درست زیر زبان به داخل دهان اسپری می شود. این روش استفاده، تحویل زیر زبانی نامیده می شود، زیرا مواد مغذی موجود در ThinMist پس از اسپری شدن به سرعت جذب جریان خون می شوند.

سه اسپری ThinMist تمام چیزی است که ۳۰ دقیقه قبل از غذا نیاز دارید. این کار بدن شما را برای افزایش متابولیسم فعال می کند و کوره چربی سوزی را روشن می کند تا بر روی کالری هایی که دریافت می کنید کار کند. از ThinMist سه بار در روز استفاده کنید و متابولیسم شما در طول روز بالا خواهد ماند تا به کاهش وزن کمک کند.

هورمون های رشد انسانی و متابولیسم

متابولیسم بالا برای سوزاندن چربی بدن ضروری است و به شما کمک می کند تا آن پوندهای اضافی را از بین ببرید. با این حال، متابولیسم تحت تأثیر هورمون های رشد انسانی یا هورمون رشد است که به طور طبیعی در غده هیپوفیز تولید می شود. مشکل اصلی این است که سطح هورمون رشد با افزایش سن کاهش می یابد – و بنابراین متابولیسم بدن کاهش می یابد.

مطالعات موسسه ملی بهداشت (NIH) نشان می‌دهد که وقتی فرد به سن تقریباً ۳۵ سالگی می‌رسد، هورمون رشد به شدت کاهش می‌یابد. این سطح پایین سپس تا سنین بالا ادامه می یابد و در نتیجه به آنچه عموماً به عنوان اثرات پیری شناخته می شود، می شود. متابولیسم کندتر یکی از این اثرات است.

هنگامی که شما جوان بودید، سطح بسیار بالایی از هورمون رشد مسئول رشد سریع شما در بزرگسالی بود. این سطح اوج (در ۱۰ سالگی در نمودار NIH نشان داده شده است که ترشح GH را در مقابل سن نشان می دهد) می تواند تا ۵ برابر بیشتر از سطح پایین نهایی گزارش شده قبلی باشد. این واقعا یک افت عظیم است.

ThinMist تولید هورمون رشد را تحریک می کند

هورمون رشد را می توان به بدن تزریق کرد، اما تنها توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای درمان اختلالات رشد در کودکان و عدم رشد در بزرگسالان تایید شده است. این برای کاهش وزن تایید نشده است، بنابراین باید به آن ادعاهای بازاریابی توسط سازندگان مکمل کاهش وزن توجه داشت.

تحقیقات انجام شده توسط مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که هورمون رشد می تواند چربی های به دام افتاده در بدن را حل کند. برای اینکه این کار موثر باشد، ThinMist بدن شما را تحریک می کند تا هورمون رشد را به طور طبیعی از طریق عمل اسیدهای آمینه موجود در فرمول آن تولید کند.

این اساسا ThinMist را راهی مطمئن برای کاهش وزن بدون عوارض جانبی منفی سایر قرص ها و مکمل های کاهش وزن می کند.

مزایای دیگر

علاوه بر آمینو اسیدهایی مانند L-Tyrosine، L-Arginine و L-Valine، مواد فعال موجود در ThinMist شامل کروم، مجتمع فاکتور رشد متشکل از GABA، DHEA، Velvet Antler و غیره است که می تواند سلامت شما را افزایش دهد. بودن. به عنوان مثال، کروم قند خون را در سطح سالم نگه می دارد در حالی که DHEA (دهیدرواپی آندروسترون) به افزایش متابولیسم کمک می کند.

در مجموع، اسپری لاغری ThinMist در کمک به کاهش وزن طبیعی و مداوم شما موثر است. مهمتر از آن، نیاز به گرسنه بودن یا رژیم گرفتن دیوانه کننده است که می تواند منجر به سوء تغذیه شود. در واقع، با ThinMist می توانید تقریباً تمام غذاهایی را که دوست دارید بخورید. البته، ممکن است بخواهید با پیشرفت روند کاهش وزن، شروع به انتخاب غذای سالم برای داشتن بدنی سالم کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر