رفتن به نوشته‌ها

برای سفت کردن سینه های بزرگ ، کوچک ، سریع و م women’sثر زنان ورزش کنید


اندازه سینه های شما بسته به ژنتیک ، بارداری و چربی بدن متفاوت است. وقتی بدن شما درصد چربی بدن را تغییر می دهد ، ابتدا متوجه این تغییرات در سینه های خود می شوید.
بسیاری از زنان تحت عمل جراحی پلاستیک قرار می گیرند تا سینه ها بزرگ یا کوچک شوند. با این حال ، روش های طبیعی برای افزایش یا کاهش اندازه سینه وجود دارد. برای درک اینکه ورزش چگونه بر اندازه سینه تأثیر می گذارد ، باید بافت و ساختار سینه های خود را بشناسید و اینکه ورزش چگونه بر کل بدن شما تأثیر می گذارد.
از آنجا که هیچ عضله ای در قفسه سینه وجود ندارد و سینه فقط از سلول های چربی و غدد تشکیل شده است ، هیچ ورزشی نمی تواند سینه های شما را بزرگتر کند ، اما ماهیچه هایی در زیر سینه وجود دارد که اگر ورزش کنید ، می تواند سینه های شما را زیبا نشان دهد. بزرگتر و قاطع تر

به عنوان یک زن ، ممکن است بیش از حد نگران ظاهر سینه های خود باشید. برخی از زنان ممکن است بخواهند سینه های خود را بزرگ کنند ، در حالی که برخی دیگر از کمر درد رنج می برند و هوس کاهش سینه می کنند. حتی می تواند بر وضعیت ، اعتماد به نفس و جذابیت تأثیر بگذارد. برای کاهش یا افزایش اندازه سینه ، می توانید شیوه زندگی و رژیم غذایی و درمان های خانگی را ایجاد کنید. کاهش یا افزایش ورزش تنها درمان خانگی بی خطر و بدون درد است که از حریم خصوصی شما محافظت می کند و به طور م bodyثر بر بدن شما تأثیر می گذارد. تنها چیزی که واقعاً نیاز دارید اراده و تلاش صادقانه و کافی برای رسیدن به هدف است. وقتی ورزش می کنید ، بدن شما کالری می سوزاند و عضله می سازد که می تواند منجر به تغییرات فیزیکی شود. بهتر است قبل از اقدام به افزایش یا کاهش سینه مشورت کنید. ما تخصص داریم کلینیک تناسب اندام الرازی بسته به شرایط شما ، آنها بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهند. برای دریافت مشاوره یا رزرو نوبت با شماره 10218834029 – 02188333259 – 1021880253504 تماس.

تمرینات بزرگ کردن سینه


فشار به بالا

با دراز کشیدن روی شکم ، صاف کردن پاها و قرار دادن دست ها روی زمین جلوی شانه های خود شروع کنید. به آرامی خود را بالا ببرید تا زمانی که بازوی شما روی کف دست کشیده و متعادل شود. تا جایی که ممکن است پشت خود را صاف نگه دارید. آرنج های خود را خم کنید و بدن خود را پایین بیاورید تا موازی با زمین باشد. سعی کنید سینه خود را روی زمین نگذارید. حرکت را در دو ست 10 تایی تکرار کنید. می توانید با یا بدون لمس زمین با زانو شنا کنید.

حرکت دائمی شنا

این حرکات با ایستادن 60 سانتی متر از دیوار انجام می شود. دستان خود را روی سطح سینه روی دیوار قرار دهید. با استفاده از ماهیچه های قفسه سینه ، به آرامی به سمت دیوار خم شوید تا بینی شما به دیوار برخورد کند.

مشت متقاطع با دمبل

در هر دست یک دمبل بگیرید. زانوها را خم کرده و کف هر دو جفت را روی زمین قرار دهید. به این ترتیب ، انگشتان پا به جلو کشیده می شوند. آرنج های خود را کمی خم کرده و در دو طرف بدن خود را باز نگه دارید و کف دست ها رو به جلو و وزنه ها رو به شانه ها باشد. مچ دست راست را به جلو و مورب بکشید تا در وسط قفسه سینه باشد ، سپس دست را عوض کنید.

پیاده روی تخته ای

کف دست ها را طوری روی زمین بگذارید که مچ دست ها زیر شانه ها باشد و بدن شما در راستای سر و پاشنه پا قرار بگیرد. پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید. دست راست و پای چپ را بلند کرده و آنها را 30 سانتی متر (یک قدم) به راست بکشید. سپس پای راست و دست چپ را بلند کرده و هر دو را به سمت راست بکشید. برای برگشت حرکت ، دست چپ و پای راست را بالا بیاورید و به سمت راست بروید ، دست راست و پای چپ را بالا بیاورید و یک قدم به راست بروید. (فقط باید به یاد داشته باشید که دست و پای مخالف را در یک جهت در همان زمان حرکت دهید.) دو مرحله کامل را در هر جهت انجام دهید تا تکرار کامل شود.

پرس پروانه ای

صاف بنشینید و در هر دست یک دمبل بگیرید (این تمرین را می توانید در حالت شیب دار نیز انجام دهید). تا جایی که ممکن است بازوها را از بدن جدا کنید. با استفاده از عضلات گردن ، وزن را مستقیماً در جلوی قفسه سینه خود تقسیم کنید. این حرکت را برای سه ست 12 تایی تکرار کنید همچنین دستگاه هایی در باشگاه وجود دارند که مخصوص این حرکت طراحی شده اند.

حرکت صندلی عمیق

روی یک صندلی بنشینید ، کف دست های خود را روی لبه صندلی قرار دهید و انگشتان پای خود را به سمت پاها نشان دهید. وزنه را روی بازوها بگذارید و پاها را جلو بیاورید به طوری که لگن جلوی صندلی باشد. این نقطه شروع است. آرنج های خود را با زاویه 90 درجه خم کرده و باسن خود را پایین بیاورید به طوری که شانه ها و آرنج های شما در یک خط مستقیم قرار بگیرند. کف دست خود را فشار دهید تا به حالت اولیه برگردید. این یک تکرار است.

افزایش شانه

روی شکم روی زمین دراز بکشید و بازوها را مستقیم در جلوی بدن خود قرار دهید و انگشتان دست و کف دست ها را پایین بیاورید. هنگام کشیدن آرنج ها از پشت ، لبه های شانه ها را به هم نزدیک کنید و قفسه سینه را از روی زمین بلند کنید. شانه ها را رها کنید تا حرکت با کنترل کامل شود.

تمرینات کوچک سینه


تمرینات قدرتی و قلبی

ورزش منظم به زنان در سوزاندن چربی بدن از جمله سینه کمک می کند. هدف برخی از تمرینات قلبی و قدرتی از بین بردن چربی قفسه سینه و بالای بدن است.

  • بر روی تمرینات قلبی با شدت کم تمرکز کنید زیرا اکثر زنان با سینه های بزرگ نمی توانند تمرینات با شدت بالا مانند دویدن یا پیاده روی سریع را انجام دهند. 5 روز در هفته حداقل 45 دقیقه تمرینات قلبی با وسایلی مانند دوچرخه ثابت یا تردمیل انجام دهید.
  • همچنین تمرینات ویژه ای را برای تقویت عضلات قفسه سینه و کاهش اندازه سینه انجام دهید. نمونه هایی از چنین تمریناتی شنای کلاسیک و پرس دمبل است. این تمرینات را با حداکثر 8 تا 12 تکرار در دو یا سه ست ، چند بار در هفته انجام دهید.

هنگام ورزش ، همیشه از سوتین ورزشی مناسب استفاده کنید تا از افتادگی دوباره سینه ها جلوگیری شود.

تمرینات هوازی

ورزش های هوازی به سرعت متابولیسم بدن زن را افزایش می دهد که به نوبه خود باعث کاهش چربی کلی بدن می شود. هنگامی که یک زن شروع به کاهش وزن می کند ، سینه های خود به طور خودکار کوچک می شوند.

  • بالا رفتن از پله یک ورزش هوازی ساده است که خانم ها می توانند روزانه انجام دهند.
  • دوچرخه سواری یکی دیگر از تمرینات هوازی است.
  • پیاده روی سریع همچنین به سوزاندن چربی در سراسر بدن کمک می کند.
    اطمینان حاصل کنید که حداقل 30 دقیقه ورزش هوازی 4 یا 5 بار در هفته انجام می دهید.

شنا كردن

شنا به عنوان یک ورزش نیاز به کار زیادی برای کسانی دارد که می خواهند بدن خود را به بهترین شکل فرم دهند. شنا می تواند تأثیر بسزایی در شکل و اندازه سینه زنان داشته باشد. این تمرین کل بدن را شاد می کند ، تمام چربی ها را می سوزاند ، بدن را متناسب و کشیده می کند و ظاهری جوان تر و قوی تر به فرد می بخشد. در شنا ، فرد از بازوهای خود زیاد استفاده می کند که باعث سوزاندن چربی های اطراف سینه می شود که این امر باعث استحکام و شادی آنها می شود.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *