ببینید | در آن زمان یک خاخام توسط یک زن جوان با دوربین مداربسته مورد حمله قرار گرفتبه گزارش همشهری آنلاین، موشه کاتساو این بار جامعه بشری را شوکه کرده است. او به تجاوز به هفت زن محکوم شد که یکی از آنها در روز عروسی خود مورد تعرض قرار گرفت. این خاخام (شخصی که در فیلم به تصویر کشیده شده است) ادعا می کند که ذات الهی دارد و از هستی محافظت می کند و می تواند زن را متقاعد کند که اعمال او او را از گناهان پاک می کند. او که در میان یهودیان حریدیم بسیار مورد احترام بود، در حالی که یک مدرسه مذهبی را اداره می کرد به ۱۵ کودک تجاوز کرد.

فهرست رسوایی ها طولانی است و برجسته ترین آنها خاخام یهودا میشی زهف، رئیس انجمن بدنام امداد زکا است که مشخص شد به چندین زن، کودک و جوان تجاوز کرده است.

یکی دیگر از افراد مشهور خاخام و نویسنده تاریخ کودکان، هایم والدر است که شامل مجموعه‌ای از داستان‌ها در مورد آگاهی از تجاوز به کودک در تقریباً همه خانه‌های اسرائیل است، و او اولین کسی بود که در تلویزیون در مورد حمایت از تجاوز به عنف برنامه‌ریزی کرد. در مکتب ایمان.ران. معلوم می شود که او خود به بیش از ۲۰ زن و کودک تجاوز کرده و پس از افشاگری خودکشی کرده است.

توهین‌های خاخام‌آمیز رژیم صهیونیستی نتوانست مراجع را مجبور به تغییر رفتار کند، بلکه سعی کردند تا جایی که می‌توانند این مسائل را پنهان کرده و تک تک آن‌ها را تکذیب کنند و آن‌ها را وادار کنند. که برای شهادت شکنجه شد.

بر اساس یک گزارش، در سرزمین های اشغالی ماهانه ۵۰۰ تجاوز به دلیل آزادی خاخام های غیرقانونی رخ می دهد.

رسانه های عربی از حملات خاخام ها به زنان و کودکان گزارش می دهند و تفسیر آن چنین است: