با انتخاب شغل پرورش پرنده، زندگی ام را تغییر دادم


سال‌های زیادی از زندگی‌ام، کارهای کوچکی انجام می‌دادم که دستمزد کمی داشتند، در حالی که با دانستن شغل حیوانات خانگی و خوراک دام، توانستم درآمدم را چندین بار در سال افزایش دهم.

جوجه نباش

اگر به دنبال قیمت پایین هستید، می توانید قیمت خوراک مرغ را از مرکز ما بخواهید تا در صورت نیاز آن را تهیه کنید.

لازم است بدانید که جوجه ها در مرغداری پولت روی زمین هستند و خوراک و آب آشامیدنی آنها روی زمین است، اما زمانی که جوجه ها به مزرعه مرغ تخمگذار منتقل می شوند، در قفس نگهداری می شوند تا جوجه ها خیلی فعال نیستند، فقط تغذیه می کنند، می خورند و تخم مرغ تولید می کنند.

در گذشته جوجه های یک روزه را از هلند و سایر کشورها با هواپیما می آوردند و تعدادی از آنها در راه گم می شدند و به مرغداری ها منتقل می شدند و برای پرورش پلت.

دان داک

مقدار حجمی که درخواست می کنید ممکن است شامل شود اگر قیمت اردک واقعا موثر است، برای بحث کامل با ما همراه باشید.

این جوجه ها از روز اول باید مرغ ارگانیک بخورند و نمی توانند غذای دیگری بخورند. این جوجه ها باید حدود ۹۰ روز قبل از انتقال به مرغداری بعدی غلات بخورند که بسته به گونه ممکن است به مرغداری تخمگذار منتقل شود.

پس از پیوند، آنها باید دوباره غلات بخورند که ممکن است تا ۱۰ ماه طول بکشد، به این معنی که یک مرغ می تواند تا ۱۰ ماه تخم گذاری کند.

بنابراین مصرف خوراک پرندگان به خصوص در صنعت طیور بسیار زیاد است و اگر پرورش دهندگان نتوانند خوراک مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه کنند، ممکن است تمایلی به پرورش این دسته نداشته باشند، پرورش دهنده دیگر مرغ نیست. بنابراین قیمت پرورش در کشور افزایش یافته و ممکن است کشور را با مشکل مواجه کند.

دان داک

تغذیه حیوانات

مصرف اولیه دام را می توان تعیین کرد قیمت خوراک دام موثر باشد و میزان پول را خودشان تعیین کنند. تغذیه و نگهداری مناسب برای بسیاری از افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند می تواند بسیار مهم باشد، غذای طیور که به آن خوراک نیز می گویند حاوی مواد مختلفی است و باید بدانید که این مواد چیست.

خوراک مرغ ارگانیک برای مرغداران بسیار مهم و حائز اهمیت است زیرا برای پرورش جوجه ها به آن نیاز دارند و یکی از نیازهای اساسی آنهاست.

هنگام پرورش جوجه باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید از جمله اینکه باید مراقب باشید وزن جوجه ها بیش از ۳۵ گرم در روز افزایش نیابد زیرا می تواند به جوجه ها آسیب برساند.

تغذیه حیوانات