بازیگر معروف کمدی از “انتقام” خود می گویدسندلر، بازیگر و تهیه کننده درام ورزشی “مشکل” برای نتفلیکس، به زودی در نقش یک بسکتبالیست سابق ظاهر می شود که تلاش می کند بازیکنان خارجی را که با گذشته مشکل دارند به بازی بسکتبال بازگرداند. بازی کردن به صورت حرفه ای

کارگردان جرمیا زاگر گفت که می‌خواهد نسخه جدیدی از آدام سندلر را ببیند و از انتقال به یک فیلم خیره‌کننده خوشش آمد. او آن را رنسانس نامید و کلمه خنده‌دار «شطرنج» را به نام سندلر ابداع کرد.

با نگاهی به فیلم جنایی «الماس برش»، عجیب نیست که سندلر در این فیلم ایفای نقش می کند. سندلر در داستان دیگری به نام فضانورد نقش نتفلیکس را بازی می کند که در آن به عنوان فضانوردی ظاهر می شود که برای جمع آوری نمونه هایی از غبار بین کهکشانی به مکانی در نزدیکی زهره فرستاده شده است. البته او در پروژه های کمدی دیگری هم کار می کند.

یکی دیگر از تهیه کنندگان «هستل» یا «هستل» لبرون جیمز، فوق ستاره دنیای بسکتبال حرفه ای آمریکا بود و تیلور مترن و ویل فیترز نویسندگی این فیلم را بر عهده داشتند. سندلر در این فیلم در کنار کوین لطیفه، بن فاستر و رابرت دووال بازی می کند.

سندلر همیشه طرفدار بسکتبال بوده و بارها با هوادارانش بازی کرده و حتی با پیامبرانی مانند توبیاس هریس، بوبان، آرون گوردون و حتی جردن گلارکسون بازی کرده است. سندلر ۵۵ ساله گفت: “می دانم که این فیلم شبیه من نیست، اما ترکیبی از کارهایی است که قبلا انجام داده ام و نسخه جدیدی از شخصیتی که هستم.” مصاحبه او را می توانید بخوانید:

شما همیشه بسکتبال را دوست داشتید، اما این اولین بار است که آن را در یک فیلم بسکتبال می بینید. چرا این پروژه را انتخاب کردید؟

لبرون، تهیه کننده و جو راث فیلمنامه را برای من فرستادند و من دقیقا می توانستم ببینم چه چیزی مرا هیجان زده کرده است. دوستش داشتم و به خیلی چیزها وابسته شدم. مثلاً درباره شخصیت «بو کروز» نصیحت می‌کنم، مثل اینکه نمی‌توانی از فکر کردن به چیزها دست بکشی، برو، و اگر بخواهم وارد دنیای کمدی شوم، این روند فکری من است.

خوانچو چگونه بازیگر شد؟

تمام مراحل برای یافتن بو کروز در حین حبس انجام شد. جرمیا و پل فیتزجرالد (نویسندگان) با بزرگنمایی و تماشای ویدئویی از تست بازیکن بسکتبال صحبت کردند. ما بازیکنان با استعدادی پیدا کردیم که می دانستند چگونه بازی کنند. بازی خوانچو بسیار طبیعی بود. من واقعاً به او صمیمی شدم و احساس کردم که او بخشی از خانواده من است. من نمی توانستم باور کنم که او بازیگر خوبی است و به این فکر نمی کردم که چگونه آن شخصیت را خلق کرده است. آخر هر روز به او می گویم پسر خیلی خوب است و او به راهش می رود. اما عشق او بسکتبال است. اعمال او زندگی او نیست.

چگونه این نقش را با دیگر نمایش هایی که در گذشته بازی کرده اید مقایسه کردید؟

صحنه بسیار عمیقی بود که مرا به هم متصل کرد. من نقش مردی را بازی کردم که تمام عمرش سخت کار کرد و به اهدافش نرسید، نادیده گرفته شد و مردم سر کار او را متوقف کردند. می دانم که این فیلم برای من حس متفاوتی داشت، اما ترکیبی از کارهایی بود که قبلا انجام داده بودم و نسخه جدیدی از شخصیتی که بودم.

چقدر باید در کنار خوانچو و سایر بازیکنان بود NBA وقتی بازی می کردی بسکتبال بازی می کردی؟

خیلی کوچک بود. آنها ۹۰ درصد سرعتم را کاهش دادند تا بتوانم آنها را بازی کنم. اما من می خواستم با بچه ها صحبت کنم. مجبور شدم با مربیان زیادی ملاقات کنم و زیاد صحبت کنم. همه با هم دوست شدیم.

بازیگر این فیلم بسکتبالیست. شما برای ملاقات با کدام یک از آنها هیجان زده هستید؟

همه بچه‌ها مهربان هستند، بنابراین من نمی‌خواهم از کسی جدا شوم، اما مطمئن هستم که هر دوی آنها موافق هستند که جولیوس اروینگ واقعاً چیز متفاوتی است و کاری که برای بازی انجام داده و برای همه انجام داده است. باعث افتخار است. دست دادن با مرد، صحبت کردن با او و خندیدن با او چیزی بود که پدرم را گیج کرد. در مورد دکتر خیلی صحبت کرد. من و جی در خانه بودیم و وقتی کوچک بودم پوستری درباره او در اتاقم داشتم. او سرگرم کننده است و من نمی توانم به اندازه کافی از او تشکر کنم.

فیلم Hustle در تاریخ ۲۲ جولای (۳۱ ژوئیه) از نتفلیکس اکران خواهد شد.