رفتن به نوشته‌ها

بازنشانی وضوح تصویر [New Year New Me vs New Year New Mindset.]


بازنشانی وضوح تصویر [New Year New Me vs New Year New Mindset.]

11 ژانویه 2021 –

این پست توسط Babbleboxx حمایت می شود ، اما مانند همیشه ، همه نظرات متعلق به من است.

——————————————————————

دوباره تنظیم کنید. واژه ای که اغلب در آموزش و با مشتریانم استفاده می کنم.

متوجه می شوم وقتی مشتری تعادل خود را از دست می دهد و ممکن است ناامید یا ناامید شود از آن استفاده می کند….

تنفس و تنظیم مجدد.

چه موازی فوق العاده ای با زندگی روزمره ما ، به ویژه در این سال جدید؟

به جای تمرکز زیاد بر تغییر خود یا “یک شما جدید” ، فقط شما باشید ، اما هر زمان که احساس می کنیم از مسیر خارج شده اید دوباره تنظیم کنید.

چهره من وقتی کسی می گوید “سال نو ، من جدید” ….

IMG_3619

در مقابل وقتی می گویند “سال نو ، من ، طرز فکر جدید”.

IMG_3620

قبل از اظهار نظر ، تنظیم مجدد را انجام دهید.

قبل از قضاوت ، بازنشانی کنید.

قبل از فرض ، تنظیم مجدد را انجام دهید.

قبل از صحبت ، تنظیم مجدد را انجام دهید.

قبل از اینکه خودمان را رها کنیم ، بازنشانی کنید.

قبل از پایان کار ، تنظیم مجدد را انجام دهید.

به همان اندازه که در مورد ظاهر خود تصمیم می گیریم ، بیایید تنظیم مجدد را انجام دهیم و ببینیم کدام بخش از زندگی خود را می توانیم بیشتر بهبود دهیم.

به جای اینکه در آینه نگاه کنیم و ببینیم که می خواهیم چه چیزی را تغییر دهیم ، اگر بازنشانی را انجام دهیم ، در آینه سرمان را نگاه کنیم و ببینیم چه چیزی را می توانیم در ذهن و اعمال خود بهبود بخشیم.

Reset یک کلمه و ابزار زیبا است که امروزه می توانیم از آن استفاده کنیم.

وقتی نوبت به اهداف سال نو می رسد ، کدام منطقه را می توانیم بازنشانی کنیم؟

برای من ، تمرکز بیشتر روی خودم یک لحظه تکرار بزرگ بود که ما را به جلو می برد.

تنفس ، خواندن ، استراحت و مراقبت از بدن من در لیست من برای بازگرداندن مجدد با او قرار دارد و من می خواستم چند محصول عالی را به اشتراک بگذارم که می تواند به شما در تمرکز بر شما در 2021 کمک کند.

بیایید از صبح شروع کنیم ، آیا؟

——————————————

من یک دختر قهوه ای هستم و از نوشیدنی های روزانه ام لذت می برم. راهی برای تقویت دمنوش من؟ پپتیدهای کلاژن ، به انتخاب پزشکان!

IMG_3626

من سالهاست و به دلایل خوب از کلاژن استفاده می کنم زیرا کلاژن در اصل چسب بدن انسان است.

این در لایه میانی پوست ما یافت می شود و مسئول ظاهر و احساس پوست ما است در حالی که در ماهیچه ها ، مفاصل ، مو و پوست ما نیز وجود دارد.

یکی از نگرانی های اصلی کلاژن این بود که به راحتی توسط بدن جذب نمی شود اما با انتخاب پزشک ، از آن استفاده می کنند DigeSEBاینها آنزیم های گوارشی هستند که از نظر بالینی ثابت شده اند و به شما اطمینان می دهند که بدن شما می تواند به راحتی کلاژن را جذب کرده و آن را به جایی که نیاز دارد منتقل کند. چقدر این زیباست !؟

IMG_3633

بی مزه است و در یک فنجان قهوه ساز کاملا حل می شود! ؛]

در مورد سلامت روده ، پروبیوتیک های روزانه همیشه در لیست من هستند.

IMG_3645

پروبیوتیک زنان انتخاب پزشکان برای سلامت زنان با ProCran بالینی اثبات شده است که به بازگرداندن تعادل گوارشی کمک می کند.

ProCran یک پودر خالص قدرتمند است که از عصاره قره قاط تهیه شده است و همراه موثری با D-Mannose در جلوگیری از عفونت های مجاری ادراری است.

این عناصر در کنار هم می توانند به هضم سالم ، حمایت از ایمنی فصلی و تقویت سیستم ایمنی کمک کنند.

مال شما است! از کد کوپن: NEWYEAR25 برای 25 درصد تخفیف در سطح سایت استفاده کنید. این شامل بسته ها یا اشتراک ها نمی شود. معتبر 1/1/21 تا 28/2/21.

——————————————

بعد ، اجازه دهید در مورد عادات صحبت کنیم. واقعاً چه چیزی می تواند اهداف ما را بسازد یا از بین ببرد ، درست است؟

IMG_3654

کتاب سفر عادت را وارد کنید ، پر کردن سفرهای خالی به زندگی عمدی توسط نویسنده سارا اچ. کامر ، مربی بهداشتی کلینیک مایو ، مربی شخصی دارای مجوز ملی قدرت و حالت دهنده ، و متخصص آمادگی جسمانی قبل از تولد با متخصصان تناسب اندام و شرکت کنندگان ایالات متحده.

IMG_3662

این کتاب به شما کمک می کند عادات خواب ، تناسب اندام ، روابط ، پول ، معنویت و موارد دیگر را تجزیه و تحلیل کنید ، سپس با راهنمایی های هوشمندانه و کارهای نوشتاری تکمیلی سبک می توانید تصمیم بگیرید که چه قدم هایی را بردارید. من عاشق این مفهوم هستم !!

IMG_3655

گام های کوچک اما جهش های بزرگ به جلو. این کتاب انگیزشی به شما کمک می کند تا در عادات خود وارد شوید و به شما کمک می کند شادی را در تمام زمینه های زندگی خود به ارمغان بیاورید. فکر می کنم تمرکز بر کارهای کوچکی که روز به روز انجام می دهیم بسیار مهم است و می تواند ما را در مسیر قدرتمندتری برای خود راهنمایی کند.

——————————————

بیایید در مورد تغذیه صحبت کنیم … سلام! بیایید سال 20201 را در مورد تغذیه بدن ، ایجاد تعادل و لذت بردن از توانمندسازی خود بسازیم.

راهی آسان برای انجام این کار؟ خدمات تحویل غذا!

IMG_3611

ما اخیراً Veestro را امتحان کردیم! به طور جدی ، من به یک طرفدار بزرگ … همه چیز … تحویل داده شده به درب من ، می توانید مرا احساس کنید !؟ به خصوص در سال 2020 ، این مربا من بود.

IMG_3612

ویسترو توسط برادر و خواهر مارک و مونیکا که در کاستاریکا بزرگ شده بودند ، راه اندازی شد. در بزرگسالی ، آنها بیشتر غذاهای گیاهی می خوردند که سبزیجات و میوه های زیادی در آنها وجود داشت ، بنابراین تصمیم گرفتند این غذاهای 100٪ گیاهی را به ایوان جلویی بیاورند!

IMG_3651

من 100٪ گیاهخواری نمی خورم اما مواد اولیه آن قانونی است و شما فقط گرم کنید و بخورید!

IMG_3647

مال شما است! از کد BABBLE25 استفاده کنید – 25 off تخفیف برای هر سفارشی. 31 مارس منقضی می شود.

——————————————

بله … بیایید در مورد مراقبت از خود فقط با غذا ، مطالعه و سلامت روده صحبت نکنیم … اما چه کسی در خارج نیاز به مراقبت از پا دارد !؟

والاب ، اجازه دهید آن نتایج را با Kerasal Intensive Foot Repair به شما ارائه دهیم.

IMG_3670

می توانید از مادرم بپرسید (lol) چگونه “فوتبال” من همیشه یک موضوع گفتگو بود. بعد از هر فصل فوتبال ، مادرم برای انجام پدیکور به من کمک می کرد تا پاهایم را زنده کنم.

وارد تعمیر پای Kerasal شوید! این چیزها شگفت انگیز هستند و در یک روز نتایج قابل مشاهده ای دارند !! واقعاً ، من یکی را برای تیم گرفتم و خودم را امتحان کردم.

من آن را روی یک پاشنه گذاشتم ، تمام شب جوراب راحتی پوشیدم و با نتایج قابل توجه از خواب بیدار شدم.

IMG_3672

من عمدتاً همه چیز را در این وبلاگ نشان می دهم ، اما چیزی در مورد گرفتن یک “عکس خوب” از پاشنه های خشک وجود داشت که باعث شد احساس کنم همه چیز را اکنون به نمایش گذاشته ام ، LOL.

IMG_3681

پس اینجاست! سلام ، من برای زندگی ام روی پای خود هستم و می دانم که با این کار تنها نیستم. نتایج قابل توجهی روی پاشنه هایی که من استفاده می کردم در مقایسه با پاشنه هایی که انجام ندادم وجود داشت.

IMG_3680

این یک مرطوب کننده لایه بردار است که از نظر بالینی ثابت شده است که خشکی پا را آبرسانی/مرطوب می کند در حالی که لایه برداری از پوست مرده انجام می شود.

حالا بیایید با ترمیم ناخن چند منظوره Kerasal دست به دست شویم.

IMG_3667

این محلول به بهبود ظاهر ناخن های آسیب دیده کمک می کند. این می تواند از شرایط مختلف ناشی شود و به کاهش تغییر رنگ ، صاف شدن سطح ، نرمال شدن ضخامت و مرطوب کردن ناخن کمک کند.

این که آیا با قارچ ناخن ، پسوریازیس ناخن ، پیری ناخن یا ناخن های ژل آسیب دیده سروکار دارید ، این فرمول موثر و شفاف به ناخن نفوذ کرده و ظاهر سالم را باز می گرداند.

به راحتی می توانید این محصولات را در آمازون پیدا کنید!

امیدوارم راههای جدیدی برای افزودن به بازنشانی وضوح تصویر 2021 پیدا کرده باشید. همیشه اینجا برای کمک به شما دوستان و مراقبت از شما کمک می کند. پیامی که من واقعاً سعی می کنم به خودم نیز برسم.

همه شما را دوست دارم و با شما صادق هستم ،

خو کیسی

عکسهای دخترم مایکلا @ the.photographygirls

ممکن است از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *