بازار جدید خلازیر + عکس افتتاح شد – وبسایت خوب جدید


به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، بزرگترین مرکز خرید و فروش عمده کالا در بازار خلازیر منطقه ۱۹ منطقه ۳ با حضور مهدی پیرهادی، عضو شورای شهر تهران، حسین نظری معاون هماهنگ کننده شهرداری تهران، حمیدرضا صارمی شهرداری تهران، جلال بهرامی شهردار تهران، سید مهدی هدایت شهردار منطقه ۱۹، قدرت الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و ایمنی شهر تهران و سعید بیگی مدیر کل سازمان صنایع و مشاغل شرکت تهران.

بیگی در مورد بهره برداری از بازار خلاز یر گفت: این بازار دومین بازار بزرگ خاورمیانه است، بازار خلاز یر.

وی خاطرنشان کرد: این بازار ۲۳ هزار متر مساحت دارد و تاکنون ۵۱۰ غرفه در فاز اول به بهره برداری رسیده است که البته فاز دوم آن نیز به زودی نصب می شود. این بازار گنجایش ۱۰۰۰ غرفه را دارد.

بازار جدید خلازیر افتتاح شد + عکس

مدیرعامل سازمان صنعت و کار استان تهران درباره نحوه ثبت نام در این بازارچه: متقاضیان می توانند مشخصات خود را از طریق سامانه بازار شرکت های صنعتی و کارگری بنویسند و در آینده چادر ارائه می شود. برای آنها.

وی با بیان اینکه طی مناقصه ای این بازار به یک کارآفرین عرضه شد، گفت: حداقل اجاره بها در این بازار برای غرفه داران یک میلیون و ۳۵۰ هزار اجاره در ماه بوده است.

بازار جدید خلازیر افتتاح شد + عکس

بیگی با اشاره به استقرار کلانتری در بازار گفت: یکی از اهداف ما این است که در آینده نزدیک علاوه بر تاکید بر جلوگیری از ورود کالاهای مسروقه به بازار، این پلتفرم را به یک پلتفرم هوشمند پیشرفته تبدیل کنیم.

وی درباره ساعات کاری بازار خلازیر نیز خاطرنشان کرد: این بازار به صورت هفتگی از دوشنبه تا جمعه دایر است اما روزهای پنجشنبه و جمعه عمده فعالیت این مجموعه است.

بازار جدید خلازیر افتتاح شد + عکس

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل تهران درباره هزینه آماده سازی بازار خلازیر گفت: ۱۰ میلیارد تومان برای آماده سازی مجتمع هزینه شد.

انتهای پیام/۴۱۲۹/