رفتن به نوشته‌ها

باروری ، قدرت و تناسب اندام – روز جهانی زن با مشتری من هانا!


باروری ، قدرت و تناسب اندام – روز جهانی زن با مشتری من هانا!

8 مارس 2020 –

سلام دوستان و روز جهانی زن مبارک!

IMG_9315

عکاسی: @the.photographygirls

من و دوستانم در آدیداس همه زنان را امروز و هر روز جشن می گیریم. من شخصاً چند زن شگفت انگیز در زندگی دارم که هر روز در ورزشگاه و خارج از آن به من انگیزه می دهند.

با مربی بودن ، خواهید آموخت که تناسب اندام چیزی بیشتر از تمرین و تمایل به ظاهر خاص نیست. ممکن است مشتریان با آن هدف اولیه به من مراجعه کنند ، اما به زودی متوجه می شویم که چیزی عمیق تر و بزرگتر در سفر آنها وجود دارد.

IMG_9610

در حال حاضر ، من می توانم در مورد همه مشتریان شگفت انگیزم که روزانه الهام بخش من هستند صحبت کنم و من قصد دارم در مورد همه آنها یک پست ارسال کنم ، اما دخترم هانا یک داستان کاملاً الهام بخش از استقبال از تناسب اندام از طریق مشکلات باروری خود دارد و من متوجه شدم که او می تواند با به اشتراک گذاشتن آن به مردم انگیزه دهد.

اغلب در صنعت تناسب اندام ، ما همیشه در مورد مشکلات باروری نمی شنویم. این چیزی است که مردم به آنها نزدیک هستند و من کاملاً به آن احترام می گذارم. هانا زمان زیادی را صرف حاملگی خود می کرد اما احساس می کرد که اگر او بگوید تناسب اندام چگونه به او در این مرحله از زندگی کمک می کند ، می تواند به کسی که در مبارزه خود احساس تنهایی می کند کمک کند.

IMG_9624

منظورم این است که او فقط می درخشد چون دارد آن را تکان می دهد بالای تانک ورزشی با نشان آدیداس با جزئیات رنگ کراوات! او احساس راحتی می کرد و طبق معمول شبیه رئیس بود. من عاشق این رنگ قرمز بودم مخزن یک پاپ رنگی

IMG_9160

من و هانا به روزهای Glow Retreat برمی گردیم ، جایی که تصمیم گرفتم بیایم و سالهای پیش در تعطیلات آخر هفته شرکت کنم. من به یاد می آورم که با هانا ملاقات کردم و حضور آرام و گرمی که او در اطراف خود دارد. شما فقط احساس امنیت می کنید.

در آن تعطیلات آخر هفته ، من و هیتر واقعاً (با همه!) با هانا در ارتباط بودیم و به محض اینکه به رود آیلند نقل مکان کردم ، او در مورد آموزش های شخصی برای او و همسر شگفت انگیزش ، جو ، با من تماس گرفت.

ما سالها پیش تمرینات خود را در زمین بسکتبال محلی در یک پارک مجاور آغاز کردیم که در آن پیاده روی می کردیم و از زمین بسکتبال برای انجام تمرینات قلبی استفاده می کردیم. او و همسرش این نور شگفت انگیز از انرژی را با خود به هر کجا که می برند می آورند و دوستی ما به تازگی افزایش یافته است.

IMG_9099 (1)

او اکنون از آن روزها با من تمرین می کند و هفته ای 3-5 بار من را می بیند ، خواه تمرینات گروهی باشد ، هم کلاس های تناسب اندام گروهی ، هم بوت کمپ صبح شنبه جایی که او و همسرش (فریاد بزنید به JOE! شما یک گوهر واقعی هستید) در رژیم من هستند

من می خواهم اجازه دهم حنا داستان خود را به اشتراک بگذارد زیرا واقعاً زندگی کسی را با خواندن این مطلب تغییر می دهد ، اما من همچنین می خواهم آنچه را که در مورد حنا به من الهام می دهد ، به اشتراک بگذارم.

IMG_9225

فکر می کنم با افرادی که شرایط سخت و عمیقی را پشت سر گذاشته اند اما مدام برمی گردند ، طنین انداز هستم.

به ظاهر خود ادامه دهید

او اجازه نمی دهد چیزهای سخت او را به طور کامل متوقف کند. او جلو می آید و خود و دیگران را به طرز شیرین و ملایم با جنبه ای از طنز که من دوست دارم نشان می دهد.

IMG_9432

او دارای روحیه مادرانه ای در مورد خود است که فکر می کنم باعث می شود همه اطرافیان حنا فقط خودشان باشند.

IMG_9522

بعلاوه او به همان اندازه قوی است و تماشای او با تمرینات وزنه ای بسیار سرگرم کننده بود. من طوری صحبت می کنم که این دختر می تواند بیش از 225 پوند چمباتمه بزند و ظاهر آن را آسان کند.

IMG_9235

در روز جهانی زن امروز ، دوست فوق العاده و مشتری من هانا داستان خود را در مورد اینکه چگونه تناسب اندام در تاریک ترین دوران ناباروری به او کمک کرده است ، به اشتراک می گذارد.

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، حدود 12 درصد یا حدود 6 میلیون زن در ایالات متحده تا 44 سالگی در بارداری یا ادامه بارداری مشکل دارند.

IMG_9357

این چیزی نیست که اکثر مردم بتوانند به راحتی آن را مورد بحث قرار دهند و من بسیار سپاسگزارم که هانا اینقدر شجاع است که داستان خود را نه تنها باز می کند (که در عین حال هم درمانی است و هم ترسناک است) بلکه امیدوارم به کسی که ممکن است کمک کند کمک کند. به خواندن این مطالب در حالی که آنها شخصاً در حال مبارزه هستند ، کسی را می شناسند که در حال مبارزه است یا می تواند به سادگی برای کسانی که در حال تلاش هستند فضا ایجاد کنند.

حالا من می خواهم به هانا اجازه دهم که از شما الهام بگیرد زیرا من چند س herال از او پرسیدم و می خواستم به او بستری بدهم تا داستان خود را با همه شما به اشتراک بگذارد.

——————

1) چه مدت است که با آن کار می کنید
کیسی و آنچه باعث شد شما بخواهید شروع کنید
با مربی شخصی؟

من برای اولین بار در سال 2015 با کسی ملاقات کردم ، زمانی که در تعطیلات آخر هفته GLOW شرکت کردم و تقریباً در آن زمان تصمیم گرفتم که می خواهم با او کار کنم. به زودی ، من و شوهرم صبح روز یکشنبه تمرینات خود را شروع کردیم تا اینکه کیسی به کالیفرنیا نقل مکان کرد.

ما تمرینات خود را در سال 2018 شروع کردیم و از آن زمان به بعد قوی بودیم!

هدف ما از تمرینات شخصی این بود که تناسب اندام پیدا کنیم ، وزن کم کنیم و بدن خود را آماده کنیم (و امیدوارم) به زودی تشکیل خانواده دهیم. نمی دانستیم که برای ما ، تشکیل خانواده بیشتر یک ماراتن خواهد بود تا دو سرعت ، و تمرین با کیسی به بخشی جدایی ناپذیر از سفر ما تبدیل خواهد شد.

2) قدرت برای شما به چه معناست؟

قدرت برای من بسیار بیشتر از مدت زمانی است که می توانید یک تخته را نگه دارید ، چقدر می توانید وزنه بلند کنید یا چند مایل می توانید بدوید.

این نیرو می تواند هنگام انجام اسکوات باکس ، فشار دادن طناب به مدت 60 ثانیه پشت سر هم ، یا هل دادن سورتمه ای که روی آن با صفحات وزنه قرار گرفته است فشار بیاورد ، و همچنین می تواند برای لحظاتی که تمرین به طور مداوم ظاهر می شود “آرام” باشد. بیش از حد چالش برانگیز باشد

این لحظاتی است که واقعاً “احساس” نمی کنید ، اما عزم ، انعطاف پذیری و اراده شما از شما حمایت می کند تا به هر حال ظاهر شوید.

3) در مورد بهبود صحبت کنید
آیا در این سفر خود را دیده اید؟

برای بسیاری از زنانی که مشکلات باروری را تجربه می کنند ، بدن خود را به خاطر بد بودن یا معیوب بودن ، یا کار نکردن آنطور که باید “مقصر” می دانیم.

ما تمایل داریم روی نحوه رها کردن او تمرکز کنیم. احساس حقارت ، ضعف یا شکستگی آسان است.

تمرین مداوم و به دست آوردن قدرت بدنی نه تنها بدن من را دگرگون کرده است ، بلکه به من این توانایی را داده است که در طول سفر به موانع چالش برانگیز روانی و احساسی بپردازم.

من اکنون بدن خود را برای کارهایی که می تواند انجام دهد ، و قدرت و توانایی لازم برای بهبود آن را می بینم.

آموزش با کسي از من براي پشت سر گذاشتن سقط ها ، درمان هاي ناموفق باروري ، اندوه و عدم اطمينان حمايت مي کند و اجازه مي دهد شادي و آسايش به طور همزمان وجود داشته باشد.

حرکت واقعاً به زندگی ما اجازه می دهد حتی در سخت ترین مواقع جریان یابد.

4) بزرگترین توصیه کسی چیست؟
جستجو برای برخی انگیزه ها وجود دارد
یا در پرداخت مشکل دارید؟

به این روند اعتماد کنید – در طول راه جادو و سرگرمی زیادی پیدا می شود! بسیاری از افراد (از جمله من) شروع به تمرین می کنند تا به نوعی نگاه کنند ، یا بدن خود را کوچک کنند تا با قالب خاصی مطابقت داشته باشد ، یا تعداد مشخصی را در مقیاس مشاهده کنند ، اما این تنها می تواند ما را تا اینجا پیش ببرد.

ما در مورد روحیه ، انعطاف پذیری و عزم خود و نحوه پاسخگویی به چالش های این راه اطلاعات زیادی می آموزیم.

ذهن ما اغلب با ما ترفند بازی می کند ، اما ما بسیار قوی تر از آن چیزی هستیم که فکر می کنیم! خود را نشان دهید و به یاد داشته باشید که “موفقیت” خطی نیست!

5) ورزش مورد علاقه شما چیست و چرا؟

من کاملاً عاشق اسکوات ، طناب زنی و توپ مسابقات هستم – من فقط نمی توانم یکی را انتخاب کنم! همه این موارد باعث می شود احساس کنم یک نینجای تک شاخ است که می تواند جهان را فتح کند!

6) میان وعده سریع شما چیست؟

هر چیزی که حاوی کره بادام زمینی باشد – سیب ، موز … یک قاشق غذاخوری!

7) صداقت برای شما به چه معناست؟

“با شما صادق باشید” به این معنی است که به طور کامل در تمام قسمتهای خودم ظاهر می شوم ، به ویژه قسمتهایی که می خواهم لغو کنم. من بیشتر سفر خود را از ترس شرم ، انگ و قضاوت پنهان کرده ام ، اما ارتباط واقعی فقط از طریق آسیب پذیری اتفاق می افتد ، و اگر از سفر خود غافل شوم ، امکان ارتباط ، حمایت و کمک به دیگران را برای احساس تنهایی کمتر می پذیرم. به

برایان براون وقتی گفت: “داشتن داستان و دوست داشتن خود در طول این فرآیند شجاع ترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.”

————————

این کاری است که مردم انجام می دهند … حتی در شرایط سخت ما مدام خودمان را نشان می دهیم.

ما به بدن او گوش می دهیم.

بعضی روزها ما باید در یک جلسه 1: 1 سبک تر باشیم و روزهای دیگر شما در کلاس گروه کوچک من مانند قهرمان نشسته اید.

اما در تمام این موارد ، او مدام خودنمایی می کند زیرا عزم و اراده او او را در دوران سختی می گذراند.

ما همه زنان را هر روز جشن می گیریم زیرا داستانهای ما منحصر به فرد هستند و می توانیم به دلیل تفاوت ها به یکدیگر کمک کنیم.

امیدوارم وقت بگذارید و پست امروز من را بخوانید تا داستان هانا را بشنوید و همچنین امیدوارم هرکسی که قرار است چیزی از آن بدست آورد ، انجام دهد. <3

از هانا بسیار متشکرم که باز بود و داستان خود را به اشتراک گذاشت. شما نور هستید و من بسیار خوشحالم که با شما دوست هستم.

با تو صادق باش ،

xo casey

این پست توسط آدیداس حمایت می شود ، اما مانند همیشه ، همه نظرات متعلق به من است.

ممکن است از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگ

برچسب ها: آدیداس ، روز جهانی زنمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *