باب ساجت بر اثر جراحات شدید سر درگذشت، کالبد شکافی نشان می دهد


دوشنبه، فوریه ۱۴، ۲۰۲۲ (HealthDay News) – گزارش کالبد شکافی نشان می‌دهد که باب ساجت، کمدین پس از ضربه شدیدی که به سرش وارد شد، جمجمه‌اش را از چند نقطه شکست و باعث خونریزی در دو طرف مغزش شد، درگذشت.

در گزارش رئیس معاینه پزشکی شهرستان های اورنج و اوسئولا در فلوریدا آمده است: «بیشترین احتمال وجود دارد که فرد متوفی دچار سقوط بدون شاهد به عقب و اصابت به قسمت خلفی سرش شده باشد».

اما سوالاتی در مورد اینکه Saget 65 ساله دقیقاً چگونه به شدت آسیب دیده است باقی می ماند. جسد او در یک اتاق هتل در Ritz-Carlton Orlando، Grande Lake، در ژانویه پیدا شد. ۹ در طول یک آخر هفته اجراهای استندآپ کمدی. خانواده او این هفته گفتند که مقامات تشخیص داده‌اند که او به سرش ضربه زده است، “به این فکر نکرد و به خواب رفت.”

به گفته کارشناسان آسیب مغزی، اگر این بازیگر به اندازه کافی به سر خود ضربه می زد و فقط در مکان نامناسبی قرار می گرفت، ممکن است شکستگی به سایر قسمت های جمجمه او کشیده شود. مجله نیویورک تایمز.

دکتر گفت: «این مثل ترک خوردن تخم‌مرغ است. جفری بازاریان، پزشک اورژانس و متخصص ضربه مغزی در مرکز پزشکی دانشگاه روچستر. “شما آن را به یک نقطه می زنید و می تواند از پشت به جلو ترک بخورد.”

اما کارشناسان گفتند که با چنین آسیب گسترده ای، به احتمال زیاد ساجت می توانست آن را نادیده بگیرد، زیرا آسیب شدید احتمالاً او را گیج می کرد، اگر نه بیهوش.

بازاریان به او گفت: “من شک دارم که او عاقل باشد.” بار، “و شک او فکر کرده است، “من فقط می خواهم این را بخوابم.”

با این حال، کالبد شکافی هیچ آسیبی به سایر قسمت های بدن ساجت پیدا نکرد، همانطور که در یک سقوط طولانی تر انتظار می رفت. پزشکی قانونی مرگ را تصادفی اعلام کرد.

دکتر “این آسیب زا است.” گاوین بریتز، رئیس جراحی مغز و اعصاب در هیوستون متدیست، به این خبر گفت بار. “این چیزی است که من با کسی که چوب بیسبال به سر دارد یا از ارتفاع ۲۰ یا ۳۰ فوتی به زمین افتاده است، پیدا می کنم.”

بریتز خاطرنشان کرد که کالبد شکافی شکستگی‌هایی را در قسمت‌های ضخیم جمجمه و همچنین استخوان‌های سقف حفره چشم توصیف کرد. او با اشاره به آن استخوان های چشم گفت: «اگر مدار خود را بشکنید، درد قابل توجهی دارید.»


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/