این دارو ممکن است متفاوت غیر آنتی بیوتیکی برای عفونت های تجهیزات ادراری باشد


فینال اطلاعات سلامت خانمها

این دارو می تواند جایگزین غیر آنتی بیوتیکی برای عفونت های دستگاه ادراری باشد

خانمها تحت تأثیر عفونت های مکرر تجهیزات ادراری بیشتر اوقات آنتی بیوتیک های روزانه را برای از بین بردن آنها خوردن می کنند. عالی کارآزمایی پزشکی جدید نماد داده است کدام ممکن است عالی متفاوت عجیب و غریب برای آنتی بیوتیک ها نیز بالقوه است کارآمد باشد.

محققان دریافتند کدام ممکن است دارویی کدام ممکن است متنامین شناسایی دارد، درست مثل آنتی بیوتیک های معمول با دوز زیرین در پیشگیری اجتناب کرده اند عفونت های مکرر تجهیزات ادراری (UTIs) در خانمها است. معامله با با هر کدام عفونت را منطقیبه حدود عالی در سال کاهش داد.

متنامین عالی داروی شناسایی شده است است کدام ممکن است با اسیدی شدن ادرار را انتخاب کنید و انتخاب کنید توقف انبساط میکرو ارگانیسم ها حرکت می تنبل. تحقیق نماد داده است کدام ممکن است ممکن است اجتناب کرده اند عود عفونت ادراری جلوگیری تنبل، با این حال به طور در عمق استفاده نمی شود.

دکتر کارن البر، متخصص اورولوژی در وسط پزشکی Cedars-Sinai در l. a.، اظهار داشت کدام ممکن است آن یک است داروی “عجیب و غریب” است کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند پزشکان پزشکی امروزی با اشاره به آن اطلاعی ندارند.

البر کدام ممکن است در تحقیق جدید نمایندگی نداشت، اظهار داشت کدام ممکن است آنتی بیوتیک های روزانه را شناخته شده به عنوان فینال راه رفع برای جلوگیری اجتناب کرده اند عود عفونت ادراری را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مقابل آن متنامین را دوست دارد.

اولویت با اشاره به خوردن روزانه آنتی بیوتیک، خورده شدن از دوام آنتی بیوتیکی است، از میکرو ارگانیسم ها یاد می گیرند کدام ممکن است داروهای مورد استفاده برای اجتناب کرده اند بین برداشتن آنها را خنثی کنند. به علاوه، البر اظهار داشت، تعادل خالص باکتریایی هیکل را بر هم می زند.

این کارآزمایی توسط دکتر کریس هاردینگ، مشاور اورولوژیست در بیمارستان فریمن در بریتانیا تکمیل شد.

او اظهار داشت: “شواهد تایید کننده ای مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند متنامین فراهم می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور قابل توجهی برای آن دسته اجتناب کرده اند خانمها تحت تأثیر عفونت ادراری مکرر کدام ممکن است می خواهند اجتناب کرده اند معامله با تمدید شده مدت آنتی بیوتیک اجتناب کنند، استقبال تبدیل می شود.”

عفونت‌های تجهیزات ادراری فوق العاده شایع هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌توانند همه را حاوی کنند، با این حال این عفونت‌ها به‌ویژه در بین خانمها شایع است. تحقیق نماد می دهد کدام ممکن است تا ۸۰ سهم اجتناب کرده اند خانمها دیر یا زود دچار عفونت ادراری می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود عالی چهارم این خانمها عود مکرر را تخصص می کنند.

برخی اجتناب کرده اند علائم عبارتند اجتناب کرده اند بافت سوزش در هنگام ادرار را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن از حداکثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مداوم برای ادرار کردن.

تحقیق جدید – به صورت تحت وب در ۹ مارس آشکار شد BMJ – برای ادغام کردن ۲۴۰ زن تحت تأثیر عفونت ادراری مکرر بود. در ابتدا، آنها منطقیحدود شش UTI در سال داشتند.

نیمی اجتناب کرده اند خانمها به طور تصادفی خرس معامله با آنتی بیوتیکی با دوز زیرین قرار گرفتند، در حالی کدام ممکن است نیمی تولید دیگری ۲ بار در روز متنامین خوردن کردند.

در کل عالی سال معامله با، هر ۲ گروه کاهش قابل توجهی را در نیمه های UTI تخصص کردند. خانمها در گروه آنتی بیوتیک منطقیکمتر اجتناب کرده اند عالی اپیزود برای هر نفر در کل سال داشتند، در حالی کدام ممکن است آنهایی کدام ممکن است متنامین خوردن کردند بیش اجتناب کرده اند عالی اپیزود در هر نفر داشتند.

هاردینگ اظهار داشت کدام ممکن است آن یک است تمایز نوزاد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی‌توان آن را بر ایده گروه‌های کانونی مبتلایان «معنادار پزشکی» در تذکر گرفت.

با اشاره به مشکلات جانبی، تعدادی از زن در هر گروه مشکلاتی مربوط به حالت تهوع، درد معده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسهال را گزارش کردند. شش نفر اجتناب کرده اند خانمها تحت تأثیر عفونت ادراری در کنار با تب شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ می خواست به بستری در بیمارستان داشتند – همه آنها در گروه متنامین بودند.

اینکه خواه یا نه معامله با اصولاً عفونت‌های ادراری با متنامین به نبرد با اشکال از دوام آنتی‌بیوتیکی کمک می‌تنبل یا خیر، عالی پرس و جو باز است. در کل عالی سال معامله با {در این} کارآزمایی، زنانی کدام ممکن است آنتی‌بیوتیک خوردن می‌کردند، احتمال بیشتری داشت کدام ممکن است میکرو ارگانیسم‌هایی را در شخصی جای دهند کدام ممکن است حداقل به حداقل یک آنتی‌بیوتیک مقاوم بودند. با این حال روزی کدام ممکن است شش ماه بعد اجتناب کرده اند میکرو ارگانیسم‌ها الگوی‌برداری شد، وضعیت اصلاح کرد: افرادی که متنامین خوردن کردند، میکرو ارگانیسم‌های مقاوم‌تر به آنتی‌بیوتیک‌ها بیشتری داشتند.

هاردینگ اظهار داشت این یافته “باید با هشدار تفسیر شود”، از هدف بی نظیر این کارآزمایی ابعاد گیری از دوام آنتی بیوتیکی نبود.

او اظهار داشت: «در واقعً تحقیقات بیشتری {در این} زمینه موجود است.

به مشاوره متخصصان، در جاری حاضر، خانمها باید بدانند کدام ممکن است انتخاب هایی برای جلوگیری اجتناب کرده اند عفونت های مکرر تجهیزات ادراری موجود است.

البر اظهار داشت: «قطعاً دوزهای زیرین آنتی بیوتیک ها نباید جاده اول باشد.

جدا از متنامین، متفاوت تولید دیگری خوردن آنتی بیوتیک ساده بعد اجتناب کرده اند اتصال جنسی است. (ورزش جنسی ممکن است میکرو ارگانیسم های مسئله تجهیزات ادراری را الهام بخش تنبل تا به مجرای ادرار، لوله ای کدام ممکن است ادرار را اجتناب کرده اند هیکل آزاد می تنبل، حرکت کنند.)
عالی پرس و جو


عالی شخص بالغ روزانه چقدر ادرار از بین بردن می تنبل؟
پاسخ را ببینید

البر اظهار داشت برای خانمها یائسه، استروژن واژینال بالقوه است به پیشگیری اجتناب کرده اند عفونت ادراری مکرر کمک تنبل. پس اجتناب کرده اند یائسگی، احساس‌های واژن به گونه‌ای اصلاح می‌کنند کدام ممکن است بالقوه است باعث انبساط میکرو ارگانیسم‌های «خطرناک» شود.

متخصصان علاوه بر این به طور معمول برخی اجتناب کرده اند اقدامات خودمراقبتی را پیشنهاد می‌کنند کدام ممکن است می‌تواند کمک تنبل، مربوط به مصرف کننده آب فراوان، ادرار کردن در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند مقاربت، را انتخاب کنید و انتخاب کنید دور نگه داشتن از اجتناب کرده اند ورودی به عقب پس اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند توالت.

متنوع اجتناب کرده اند خانمها در آزمایش حال یائسگی را سپری کرده یا اجتناب کرده اند آن قبلی بودند. با این حال هاردینگ اظهار داشت کدام ممکن است کارکنان او عواقب معامله با را بر ایده سن در تذکر نگرفته است. این تحقیق برای ادغام کردن پسرها نمی شد. به همین دلیل خاص نیست کدام ممکن است این یافته ها برای اشخاص حقیقی مسن، گروه عکس کدام ممکن است کشف نشده خطر ابتلا به عفونت ادراری مکرر هستند، اعمال شود یا خیر.

این تحقیق توسط مؤسسه سراسری تحقیقات بهداشت بریتانیا تهیه کنید پولی شده است.

دانش اصولاً

محل کار سلامت خانمها آمریکا دانش بیشتری با اشاره به عفونت های تجهیزات ادراری دارد.

دارایی ها: کریس هاردینگ، دکتر، مشاور اورولوژیست، بیمارستان فریمن، نیوکاسل آپون تاین، بریتانیا. کارن البر، دکتر، متخصص اورولوژی، وسط پزشکی Cedars-Sinai، l. a.. BMJ، ۹ مارس ۲۰۲۲، تحت وب

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


اجتناب کرده اند جانب آرم WebMD

راه رفع های بهداشتی اجتناب کرده اند حامیان ما


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/