این بیماری همه گیر برای سلامت روان آمریکایی های دارای معلولیت مخرب {بوده است}


سه شنبه، ۸ فوریه ۲۰۲۲ (هیلث دی نیوز) – خوب نظرسنجی جدید آرم می دهد کدام ممکن است تنهایی، انزوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترس اجتناب کرده اند ابتلا به کووید-۱۹ مسکن اشخاص حقیقی دارای معلولیت را زیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید رو کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث سطوح بالای مالیخولیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضطراب تبدیل می شود.

حتی در گذشته اجتناب کرده اند همه گیری، اشخاص حقیقی دارای معلولیت تا حد زیادی اجتناب کرده اند دوستان غیر معلول شخصی انزوای اجتماعی را تخصص می کردند.

با این حال این نظرسنجی اجتناب کرده اند ۴۴۱ بزرگ شده کدام ممکن است بین اکتبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسامبر ۲۰۲۰ تکمیل شد، آرم داد کدام ممکن است ۶۱ نسبت اجتناب کرده اند پاسخ دهندگانی کدام ممکن است شخصی کمبود را گزارش کردند، علائم اختلال مالیخولیا اساسی داشتند. حدود ۵۰ نسبت اجتناب کرده اند خوب اختلال اضطرابی احتمالاً مبارزه کردن می برند.

به آگاه محققان، است و نه تا حد زیادی اجتناب کرده اند تحقیق زودتر است کدام ممکن است در {آن افراد} دارای معلولیت ۲۲ نسبت چشم انداز ابتلا به مالیخولیا در کل مسکن شخصی را داشتند. منطقیحدود ۳% اجتناب کرده اند بزرگسالان در آمریکا دارای اختلال اضطراب محاصره و هفت% دارای اختلال مالیخولیا اساسی هستند.

“متاسفانه، [this] این برای من می خواهم سوال کردن آور نبود – متعدد اجتناب کرده اند گروه تحقیقاتی ما دارای معلولیت هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما در ارتباط نزدیک با محله معلولان هستیم، به همین دلیل می‌دانستیم داستان‌هایی کدام ممکن است افراد قبلاً تخصص کرده‌اند، با این حال مستند کردن آنها مهم بود. کاتلین بوگارت، دانشیار روانشناسی در دانشکده ایالتی اورگان در کوروالیس.

بوگارت ذکر شد خوب ارزش این تجزیه و تحلیل فراتر اجتناب کرده اند مستندسازی سطوح بالای بدبختی است.

بوگارت می‌گوید: «ما می‌توانیم به آنچه با این سطوح بالای استرس گفته می شود ظاهر شد کنیم، به همین دلیل این راهی است کدام ممکن است می‌توانیم چیزهایی را برای تداخل پیدا کنیم.

طبق این بررسی، اشخاص حقیقی دارای معلولیت بیشتر اوقات دارای مشکلات بهزیستی عکس هستند کدام ممکن است آنها را کشف نشده خطر ابتلا به SARS-CoV-2 مکان ها.

نویسنده این بررسی هدایت کرد کدام ممکن است در اوایل همه‌گیری، داستان‌هایی کسب اطلاعات در مورد اشخاص حقیقی دارای معلولیت کدام ممکن است در زمان قانونی کردن مراقبت‌های پزشکی میل نداشتند، بالقوه است به انزوا اضافه شده باشد.

بوگارت خاطرنشان کرد کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند وضعیت‌ها پوشش‌های صریحی برای جلوگیری اجتناب کرده اند بدست آمده بررسی‌های ونتیلاتور یا کووید-۱۹ برای اشخاص حقیقی دارای معلولیت دارند. او ذکر شد کدام ممکن است سیستم مراقبت های بهداشتی بیشتر اوقات استاندارد مسکن خوب شخص دارای معلولیت را کاهش می دهد.

نویسندگان بررسی خاطرنشان کردند کدام ممکن است وقتی مراقبان مراقبت‌های «غیر حیاتی» را برای جلوگیری اجتناب کرده اند افزایش COVID-19 یا معامله دارایی ها محدود متوقف کردند، این بدان معناست کدام ممکن است اشخاص حقیقی دارای معلولیت به فیزیوتراپی یا جراحی ورود ندارند.

بوگارت ذکر شد: «نتایج ما آرم داد کدام ممکن است اضطراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالیخولیا با تخصص انگ کمبود گفته می شود.

بوگارت ذکر شد: «{با این وجود}، الگوی‌های زیادی موجود بوده کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند ما در کل همه‌گیری آن را تخصص کرده‌ایم کدام ممکن است در آن بیمارستان‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگران مراقبت‌های بهداشتی در مواجهه با کووید فوق العاده مضطرب هستند، به منظور که افراد نمی‌توانند برای مراقبت‌های بهداشتی مشترک مراجعه کنند.» را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی دارای معلولیت، ساده می‌توانند گرچه هفته خوب‌بار خرس فیزیوتراپی قرار بگیرند یا تزریق موجود در وریدی انجام دهند، می‌گویند بالقوه است ماهی خوب‌بار خواستن داشته باشند، از این می‌تواند به طور قابل توجهی بر کار کردن روزانه، درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه این چیزها تأثیر بگذارد. ” .

نتایج اخیراً به صورت تحت وب در روزنامه چاپ شده شده است روانشناسی توانبخشی .

رودا اولکین، درک این سیستم دکترای روانشناسی علمی در دانشکده در سراسر جهان آلیانت در سانفرانسیسکو، ذکر شد کدام ممکن است این بررسی قابل ملاحظه است، با این حال در عین جاری کودک نوپا است. اولکین {در این} بررسی نمایندگی نداشت با این حال نتایج را بازرسی کرد.

اولکین ذکر شد کدام ممکن است غیر مستقیم است تحقیقات بیشتری با توجه به این موضوع ببیند. تحقیقات زودتر آرم داده است کدام ممکن است میزان مالیخولیا بالقوه است بسته به طیف گسترده ای از خاصی اجتناب کرده اند کمبود مشخص باشد.

چندین مسئله خاص اپیدمی ممکن است به مشکلات سلامت روانی اشخاص حقیقی دارای معلولیت کمک تنبل. او خاطرنشان کرد کدام ممکن است برای بسیاری که قبلاً تنفس ضعیفی دارند، بیماری کدام ممکن است بر تنفس تأثیر می گذارد، چون آن است بیشتر اوقات COVID-19 انجام می دهد، به طور قابل توجهی دلهره آور است است.

ترس اجتناب کرده اند سرایت نیز برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی را با توجه به بازدید دستیاران اجتناب کرده اند خانه هایشان مضطرب کرده است کدام ممکن است بالقوه است باعث تنظیمات اصلی در سبک مسکن شده باشد.

اولکین ذکر شد: “اگر افراد برای مقابله با بروند یا با پیرمردها شخصی یا فردی عکس در خانوار مسکن کنند، باعث … طیف گسترده ای از مشکلات تبدیل می شود. ویژه به ویژه اکنون در صورت وجود آنها در کنار خصوصی خواهید کرد شوند.”

اشخاص حقیقی بالقوه است {برای تعمیر} تجهیزاتی کدام ممکن است ممکن است مسکن روزمره آنها را خرس تاثیر قرار دهد، مشابه با ویلچر آسیب دیده یا آسانسور ماشین، تا حد زیادی اجتناب کرده اند حد استاندارد منتظر بمانند.

اولکین ذکر شد: “همه مشکلات سیستمیک کدام ممکن است وجود داشت در کل همه گیری تحریک کردن شده است.” به همین دلیل، اعتقاد کنید نابینا هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رانندگی نمی کنید. خواه یا نه در اتوبوس بافت ایمنی می کنید؟ خواه یا نه در قطار یا هواپیما بافت ایمنی می کنید؟ در یک واحد ایستگاه نیمه ترانزیت ساده نیروی محرک. همه چیزهای روزمره اجتناب کرده اند بیمه گرفته تا مقررات بار گرفته تا اصول درمورد به بدست آمده بودجه فدرال یا کوپن وعده های غذایی یا هر عامل عکس، همه در کل خوب بیماری همه گیر تحریک کردن می شوند.”

او ذکر شد کدام ممکن است اینها مشکلات جدیدی نیستند، ساده در کل همه گیری “اهمیت بیشتری دارند”.

خاص نیست کدام ممکن است خواه یا نه میزان اضطراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالیخولیا {در میان} اشخاص حقیقی دارای معلولیت اجتناب کرده اند روزی کدام ممکن است واکسن ها به طور در عمق به راحتی در دسترس است قرار گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند ارائه دهندگان بازگشایی شدند کاهش یافته است است یا خیر.

بوگارت به ۱ نکته خوش بینانه ردیابی کرد: برخی اجتناب کرده اند انزوای اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشواری بدست آمده مراقبت های پزشکی اجتناب کرده اند طریق ویدئو کنوانسیون کاهش یافته است است. این برای ادغام کردن قرار تحقق اجتناب کرده اند راه در اطراف با حاضر دهندگان مراقبت های بهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویدادهای اجتماعی در Zoom است. متعدد اجتناب کرده اند گروه های غول پیکر معلولین رویدادهای اجتماعی دیجیتال را ترتیب می کنند.

بوگارت ذکر شد: «الگوی‌های فوق العاده خوبی اجتناب کرده اند کروی هم روبرو شدن محله معلولان، به طور قابل توجهی به صورت دیجیتال، موجود بوده. در نظر گرفته شده می‌کنم {همه ما} در استفاده اجتناب کرده اند کنوانسیون‌های ویدئویی، تصمیم‌های تحت وب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مواردی اجتناب کرده اند این کف دست به سختی بیشتر شده‌ایم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده می‌کنم محله معلولان الگوی خوبی مورد استفاده قرار گیرد خوشایند اجتناب کرده اند آن {بوده است}.»

دانش تا حد زیادی

در بنیاد خانوار کایزر دانش بیشتری کسب اطلاعات در مورد سلامت روان در کل همه‌گیری COVID-19 موجود است.

دارایی ها: کاتلین بوگارت، دکترا، کارشناسی ارشد، دانشیار، علوم روانشناسی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست آزمایشگاه کمبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار با هم اجتماعی، دانشکده ایالتی اورگان، کوروالیس. رودا اولکین، دکترا، پروفسور، این سیستم دکترای روانشناسی علمی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست مؤسسه روانشناسی کمبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت، دانشکده در سراسر جهان آلیانت، سانفرانسیسکو. روانشناسی توانبخشی، ژانویه. ۲۷، ۲۰۲۲، تحت وب


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/