ایالات متحده ۶۰۰۰۰۰ دوز درمان جدید COVID را خریداری می کند که هنوز در انتظار تایید FDA است


تصویر خبر: ایالات متحده 600000 دوز از درمان جدید کووید را خریداری می کند که هنوز در انتظار تایید FDA است

جمعه، فوریه ۱۱، ۲۰۲۲ (HealthDay News)

دولت ایالات متحده ۶۰۰۰۰۰ دوز از یک داروی آنتی بادی جدید به نام bebtelovimab خریداری کرده است که به نظر می‌رسد می‌تواند نوع Omicron را شکست دهد، حتی اگر دارو هنوز توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده چراغ سبز نشان دهد.

این شرکت گفت که ارزش این قرارداد حداقل ۷۲۰ میلیون دلار است.

خاویر بکرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی در بیانیه ای گفت، اگر داروی جدید مجوز استفاده اضطراری را از FDA دریافت کند، به صورت رایگان در ایالت ها توزیع می شود.

او خاطرنشان کرد: «ما بیش از هر زمان دیگری درمان‌های کووید-۱۹ داریم، یک میلیارد آزمایش رایگان در خانه ارائه می‌کنیم، و واکسن‌های کافی برای واکسینه کردن و تقویت همه افراد داریم.» ۶۰۰۰۰۰ دوره درمانی اضافی برای «پزشکی» کشور ما وجود دارد. کابینه ای که می تواند به جلوگیری از پیامدهای شدید برای آمریکایی هایی که به COVID-19 مبتلا می شوند کمک کند.

بسرا افزود: «ما می‌خواهیم مطمئن شویم که اگر یک آمریکایی به COVID-19 مبتلا شود، می‌تواند درمان مؤثری دریافت کند.»

HHS حدود ۳۰۰,۰۰۰ دوره درمانی از داروی جدید آنتی بادی را در فوریه و ۳۰۰,۰۰۰ دوره دیگر را در ماه مارس دریافت خواهد کرد. آسوشیتدپرس گزارش شده است. داروها پس از مجوز FDA آماده ارسال خواهند بود.

نوع Omicron اکنون تقریباً تمام موارد COVID-19 در ایالات متحده را شامل می شود، اما دو درمان پیشرو آنتی بادی مونوکلونال در برابر این نوع ناتوان هستند. یک داروی آنتی بادی GlaxoSmithKline که علیه Omicron عمل می کند، مانند دو قرص ضد ویروسی جدید از Pfizer و Merck، کمبود دارد.

داده ها نشان می دهد که bebtelovimab در برابر Omicron، از جمله جهش جدید BA.2، موثر است. AP گزارش شده است.

اواخر ماه گذشته، FDA مجوز استفاده اضطراری خود را برای داروی آنتی‌بادی Regeneron و داروی دیگری از Lilly لغو کرد، که هیچ‌کدام علیه Omicron کار نمی‌کنند.

داروهای آنتی بادی مونوکلونال برای مسدود کردن ویروس های مهاجم طراحی شده اند. آنها به صورت داخل وریدی یا تزریقی در اوایل عفونت برای کاهش خطر بیماری شدید و مرگ تجویز می شوند. AP گزارش شده است.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد درمان های آنتی بادی کووید، از موسسه ملی بهداشت ایالات متحده دیدن کنید.

منبع: آسوشیتدپرس

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/