اژه ای: کمک ۱۱۰ میلیاردی گوجه فرنگی برای حل پرونده قضایی قم – کمپ خبر خوب


حجت الاسلام لامحسین محسنی اه‌ای وی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری بازدید از دیوان عالی دادگستری استان قم، ضمن قدردانی از میهمان نوازی مردم متدین، انقلابیون و ایثارگران در این استان، افزود: اولویت ها تعیین می شود.

رئیس کل دادگستری در دیدار مقامات عالی قضایی در سفر استانی قم ادامه داد: وی در سفر به استان قم با حدود ۳۳۰ نفر از مقامات ارشد دادگستری دیدار چهره به چهره داشت و نامه های نیروی انتظامی را جمع آوری کرد. . مردم.اقدامات انجام شده؛ تاکید شد تشکیل کارگروهی برای تاثیرگذاری بر مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مردم در این جلسات و همچنین مطالبی که در نامه های ارسالی از سوی آنان مطرح شده است، ضروری است.

وی همچنین افزود: برخی از موضوعات مطرح شده از سوی مردم مربوط به بسیاری از موارد مشکوک است که باید در جلسه امروز ایشان با قوه قضائیه به فوریت رسیدگی شود.

رئیس کل دادگستری ضمن بررسی حضور نمایندگان قضایی در نقاط مختلف استان قم از جمله کهک، جعفرآباد، سلفچگان و خلجستان برای حل و فصل مسائل و مشکلات قضایی و قضایی ساکنان این استان گفت: وضعیت مراکز قضایی قم را بررسی کرد. استان، و برای رفع مشکلات مراکز گفت: بر این اساس انجام شد.

محسنی اژه ای همچنین از دیدارهای خود با اقشار مختلف مردم، روحانیون، تولیدکنندگان و صنعتگران قم خبر داد و تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد تا مشکلات و مسائل مطرح شده از سوی اقشار مختلف قم، مردم قم را برطرف کنیم.

دیدار با اقشار مختلف مردم، روحانیون، قضات و کارکنان دادگستری استان قم، حضور در شورای اداری و بررسی مسائل قضایی استان و تصویب تصمیم برای حل و فصل مشکل دادگاه، بزرگترین برنامه روز اول ماه بود. سفر رئیس کل دادگستری قم

حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای در هفتمین سفر استانی خود صبح پنجشنبه وارد استان قم شد.