اولین نمایشگاه «تولید ایرانی بر پایه دانش» در شیراز آغاز به کار کرد.به گزارش همشهری آنلاین، شامگاه سه‌شنبه ۳۰ خردادماه با حضور تعدادی از مدیران، اولین نمایشگاه تولید ایرانی مبتنی بر دانش و اشتغال‌زایی با حضور شرکت‌های مبتنی بر دانش و بخش‌های اجرایی متعدد برگزار شد. با شروع نمایشگاه دائمی فارس در شیراز.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی رویکرد علمی به فرهنگ جامعه ایجاد شده است زیرا علم و دانش کلید حل همه مشکلات جامعه است.

فرهادی با بیان اینکه حدود ۷۰ درصد شرکت های دانش بنیان استان فارس در این نمایشگاه حضور دارند، افزود: بیش از ۲۰۰ شرکت دانش بنیان و تولیدی در این نمایشگاه حضور دارند و این فرصت خوبی برای تبادل دانش و تجربیات بود. آینده برای “باید اقتصاد استان فارس و کشور را شکل دهد.”

فرهادی ادامه داد: کشورهای پیشرفته دنیا با شعار اقتصاد دانش بنیان به سمت شکوفایی اقتصادی حرکت می کنند، موضوعی بسیار مهم که از آن زمان تاکنون در کشور ما اهمیت چندانی به آن داده نشده است. اقتصاد دانش بنیان اقتصادی است که از طریق خلق دانش و استفاده و بهره برداری از آن نقش مهمی در تولید ثروت، رشد و توسعه اقتصادی ایفا کند و این نمایشگاه ویژه ملی «تولید ایرانی و پایدار در دانش» بهترین زمان است. برای انجام این. برای انجام این کار بزرگ.”

وی گفت: نمایشگاه دانش بنیان تولید ایرانی در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر با سالن های حافظ، سرو و بهار برگزار می شود. استان.”

فرهادی گفت: علاوه بر برگزاری این نمایشگاه، سومین نمایشگاه ویژه آموزش، فناوری های نوین آموزشی، خدمات و صنایع وابسته با حضور بیش از ۵۰ شرکت کننده در سالن ملاصدرا مجموعه نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار می شود.

این نمایشگاه تا روز سوم تیرماه دایر است که عصر پایان خرداد افتتاح شد.