انتصاب سرپرست گروه بزرگداشت روز ملی «صحیفه سجادیه» در بوشهر – خبر خوش


به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب، خبرگزاری آنا از بوشهر، حجت الاسلام عباس دشتی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه استان بوشهر طی حکمی محمد کارگر را به عضویت این دانشگاه منصوب کرد. از هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به عنوان رئیس کارگروه استان اقدام به برگزاری جشنواره ملی صحیفه سجادیه در این استان کرده است.

کارگر که در مراسمی با حضور مسئولان به عنوان رئیس کارگروه جشنواره ملی صحیفه سجادیه استان بوشهر معرفی شد، با بیان اهمیت و جایگاه کتاب صحیفه سجادیه، خواستار مشورت و همکاری همه دانشگاهیان بوشهر شد. استان و استفاده از مهارت های موجود برای عینی و موثر ماندن این طرح ملی.

محمد کارگر دارای مدرک فلسفه تربیتی و با عنوان علی (ع) یکتا نستی هستی، رویکردی نوین در تربیت اخلاقی، الگویی برای رشد فردی، اجتماعی و فرهنگی، کلیدی ارتباط و مشارکت اجتماعی از دیدگاه امام علی(ع) است. (ع)، رمز یکپارچگی اجتماعی از دیدگاه امام علی (ع)، کلید خودآگاهی و خودشناسی از دیدگاه حضرت علی (ع)، تربیت انسانی و اجتماعی از یک سو. دیدگاه امام علی(ع)، سرمایه اجتماعی از دیدگاه امام علی(ع)، هنر و زندگی، الگوهای موفقیت و بسیاری کتاب های دیگر منتشر شده است.

ششمین دوره جشنواره صحیفه سجادیه (خودسازی، اجتماعی، تمدنی) ویژه دانشگاهیان سراسر کشور از فروردین تا اسفند ۱۳۰۱ در قالب هنرهای ادبی-هنر دیجیتال، آموزشی و پژوهشی و با شواهد امید. از دیدگاه صحیفه سجادیه، علم و تحقیق از دیدگاه صحیفه سجادیه، معنویت و اخلاق از دیدگاه صحیفه سجادیه، اقتصاد از دیدگاه صحیفه سجادیه توسط صحیفه سجادیه، عدالت و مبارزه با فساد از دیدگاه صحیفه سجادیه، استقلال و آزادی. از دیدگاه صحیفه سجادیه، ارزش های ملی، روابط خارجی، پراکندگی دشمن از دیدگاه صحیفه سجادیه، شیوه زندگی از دیدگاه صحیفه سجادیه اتفاق می افتد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/