انتشار نتیجه گیری CL; وقتی مودریچ صلاح را مسخره کرد – خبر خوب


شکست لیورپول مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا و پیامدهای آن همچنان در دنیای فوتبال شنیده می شود. قبل از بازی، محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، بارها برای سرخپوشان مادرید آواز خواند، اما نتوانست تیم را در زمین نجات دهد، زیرا آنها چهاردهمین قهرمانی خود را مقابل باشگاه جشن گرفتند.گالاتاسرای تیم یورگن کلوپ است.

حدود یک ماه پس از این بازی، اکنون پایگاه خبری مصری البیان اعلام کرده است که یکی از بازیکنان رئال مادرید پس از پایان بازی، محمد صلاح را مسخره کرده است.

وبسایت رودریگو ستاره رئال مادرید در این باره گفت: صلاح بعد از بازی ناراحت بود و لوکا مودریچ به او نگاه کرد و نوبت ستاره مصری را به یاد آورد و گفت: می توانید دوباره تلاش کنید.

رودریگو می‌افزاید: «قبل از بازی‌ها و جلسات تمرین، ما به سخنان توهین‌آمیز او با عباراتی مانند «بیا، بیا، بیا» پاسخ دادیم.

در توضیح این خبر آمده است: فرعون مصر پس از مصدومیت در لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ بارها گفته است که می خواهد فینال دیگری را مقابل رئال مادرید ببیند تا بتواند از گالاتاسرای انتقام بگیرد. زمان فرا رسیده است، اما رئال در فصل ۲۰۲۲ فینال لیگ قهرمانان اروپا را برده است.