امیدوارم کی روش این بار رئیس فدراسیون نشود/ خط هافبک در تیم ملی ضعیف است


سرمربی سابق تیم ملی در گفت و گو با آنا:

ناصر ابراهیمی سرمربی سابق تیم ملی ایران گفت: تیم ما بازیکنان بسیار خوبی دارد و کی روش نمی تواند در مدت زمان کوتاه کاری انجام دهد.

ابراهیمی: خط مرکزی تیم ملی ضعیف است/کیروش رئیس فدراسیون و تاج معاون او!/تاج مدیر برنامه کی روش!

به گزارش تاج، ناصر ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگاران گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره عملکرد تیم ملی کشورمان در دیدار تدارکاتی مقابل اروگوئه و سنگال اظهار کرد: وضعیت فوتبال ایران بسیار آشفته و آشفته است. رئیس فدراسیون در فصل قبل اما به دلیل بدهی زیاد رفت و آنهایی که با فدراسیون رفتند اکنون به فدراسیون بازگشته اند.

کی روش در این ۸ سال چه گلی برای این تیم به ثمر رسانده است؟

وی گفت: فوتبال ایران ۴۴ سال است که قهرمان جام ملت های آسیا نشده است، کی روش در ۸ سال حضورش در تیم ملی چه گل هایی برای این تیم به ثمر رسانده است و اکنون دو ماه مانده به جام جهانی، پیشنهاد می کنیم به تیم ملی می رسد.» آیا آنها این کار را انجام می دهند؟ اگر امثال قلانوی، ذوالفقارانسب و حتی خودم هدایت تیم ملی را بر عهده داشتیم و نتیجه نمی گرفتیم بلافاصله عوض می شدیم، اما چطور این مربی با وجود اینکه کارنامه اش موفق نیست همچنان دنبالش می رود و عاشقانه می گوید برو. آنجا. جهان!

کی روش در تیم ملی کار خاصی انجام نمی دهد

سرپرست تیم ملی فوتبال پیش از این اظهار داشت: تیم ملی بازیکنان حرفه ای دارد; اکثر آنها لژیونر هستند و به دلیل عملکردشان در جام جهانی، تیمشان و سایر باشگاه ها زیر ذره بین خواهد بود، هر کاری از دستشان بر می آید انجام می دهند تا عملکرد قابل قبولی داشته باشند. در دو دیدار تدارکاتی مقابل سنگال و اروگوئه بازیکنان با همدلی عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند و بدون شک به مرحله بعدی جام جهانی صعود خواهند کرد. تیم به خصوص زمانی که تیم ملی در زمان کوتاهی درگیر است اضافه می شود و تنها چند روز برای جمع آوری و مدیریت آن می گذرد.

خط هافبک تیم ملی ضعیف است

ابراهیمی ضعف تیم ملی در دو بازی تدارکاتی را برجسته کرد و گفت: همانطور که گفتم عملکرد تیم قابل قبول است. معمولا کی روش با سیستم چهار-یک-چهار-یک یا ۴-۵-۱ تیمی است اما مشکل اصلی که در این بازی دیده می شود ضعف خط هافبک است. در واقع تیم ملی فوتبالیست ندارد و این روی تیم تاثیر می گذارد. سرمربی در این دو بازی متوجه ضعف تیم ملی شد. اشتباه بازیکنان این بود که توپ را خیلی سریع از دست دادند. با این حال مطمئنم تیم ملی به مرحله بعدی جام جهانی صعود خواهد کرد. ۴۴ سال در آسیا به نتیجه نرسیدیم که ۸ سال آن با کی روش بود. البته در کلمبیا و مصر هم نتیجه ای نگرفت اما فدراسیون فوتبال ایران باز هم پیگیر این مربی شد. امیدوارم حداقل در این فصل در جام ملت های آسیا بتوانیم نتیجه بگیریم.

امیدوارم کی روش این بار رئیس فدراسیون نشود

وی با انتقاد از عملکرد فدراسیون فوتبال گفت: اعتقادی به تاج و همکارانش ندارم اما همچنان امیدوارم که در این فصل رئیس فدراسیون فوتبال کی روش نباشد بلکه مربی باشد و این کار را انجام دهد. تصمیم تحت اختیار او

دلیلی ندارد کی روش مسئولیت باشگاه را بر عهده بگیرد

وی در پاسخ به این سوال کی روش مبنی بر اینکه ابراهیمی بعد از بازی در تیم باشگاهی باید زیر نظر کادر فنی تیم ملی برای توانبخشی باشد، گفت: نمونه ای از اظهارات عجیب کی روش که فکر می کند برای همه است. تصمیم گیری آیا او حق اظهار نظر در مورد برنامه باشگاه را دارد؟ بازیکن هم قبل و هم بعد از بازی در دست باشگاه است و طبق برنامه خود پیش می رود، هیچ مربی آن را قبول و تحمل نمی کند. مربی بدنساز در باشگاه کار خود را به خوبی انجام می دهد و باشگاه نیز می خواهد زیر نظر آنها به روال عادی بازگردد، دلیلی ندارد همه را در آن منصوب کند. قبلا هم همینطور بود و به نظر می رسد این بار هم همین اتفاق بیفتد.

امسال لیگ غیر قابل پیش بینی است

وی در خصوص عملکرد تیم های لیگ برتری و اینکه آیا برخی بازیکنان می توانند در کوتاه مدت به زور راهی جام جهانی شوند، گفت: قابل پیش بینی نیست. لیگ امسال. من همیشه بعد از پنج هفته از لیگ در مورد آن صحبت می کنم، اما امسال فرق می کند. همه تیم ها تلاش می کنند. البته شرایط تیم های استقلال و پرسپولیس با سایر تیم ها متفاوت است چرا که بازیکنان سعی می کنند در هر دو تیم خوب کار کنند و به همین دلیل هاوانی ها تلاش زیادی می کنند. فکر نمی کنم کسانی که لیست کی روش را ترک کردند فرصتی برای دعوت مجدد داشته باشند، زیرا کی روش بیشتر به لژیونرها متکی است و در کوتاه مدت هیچ ریسکی نمی کند.

انتهای پیام/۴۰۵۷/