امروز هر دو از خود به عنوان سرمربی استقلال یاد می کنند. در مورد شما چطور ؟! / کاغذ کوچک برای نیمکت های بزرگ – سایت خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری معروف به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حمیدرضا اسکندری; استقلالی ها در فصلی که بعد از سال ها توانست با رکوردهای مختلف قهرمان لیگ شود، به راحتی سرمربی خود را از دست داد تا جایی که در نقل و انتقالات به جای اینکه به دنبال بازیکن باشد، به فکر جانشینی فرهاد مجیدی است.

انتخاب اول استقلال برای جانشینی مجیدی کسی نبود جز جواد نکونام که به دلیل مشکلات مالی با فولاد در لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی آسیا موفق شد و رویای مربیگری در لالیگا اجازه نداد این مربی بیاید. استقلال برای مدتی. . با لغو حضور نکونام در استقلال، بسیاری از مربیان خود را شایسته مربیگری آبی ها می دانند.

از رضا عنایتی گرفته تا سیدمهدی رحمتی، آندو تیموریان و ساکت الهامی، رکورد کلی نشان از عدم موفقیت در لیگ برتر ایران دارد. هر کدام از این مربیان باوقار هستند، اما شاید بهتر است ببینند چه اتفاقی برای محمود فکری و علیرضا منصوریان در استقلال می‌افتد، نه اینکه فکر کنند چون مجیدی توانست استقلال را قهرمان کند، ما هم می‌توانیم!

این افراد جرقه هجوم شدید هواداران تیم به مصطفی آجرلو در شبکه های اجتماعی برای نیمکت استقلال را برانگیخت و آبی پوشان مدیرعامل این تیم را بر آن داشت تا سرمربی ایرانی را ببندد و حداقل دو مربی یا ملیت خارجی را جذب کند.

این افراد قطعا مربیان کوچکی برای نیمکت بزرگ استقلال هستند و هر مربی ای که سابقه چند فصل و ۶ ماه تمرین در این تیم را داشته باشد نباید خود را شایسته تمرین استقلال بداند.

انتهای پیام/ ۴۱۴۶