رفتن به نوشته‌ها

المپیا آماتور تونس 2021 در تاریخ 17 تا 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


آقای المپیا آماتور تونس 2021

گروه ورزشی کیمیا کمال قصد دارد یک هیئت قدرتمند را به المپیک آماتور تونس بازگرداند. این مسابقات 27 و 28 آذر 1400 این رویداد در تونس برگزار می شود و در بخش شفاهی هر رشته ، سه کارت برتر حرفه ای اهدا می شود.

Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، جو ویدر ، افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، مسابقات المپیک آماتور در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، مسابقات المپیک آماتور در تونس برگزار می شود.

مسترهای آماتور المپیا ونیز تونس 2021

همت یاسمین شهری در شبهای تونس است. به لطف سواحلش ، مقصدی محبوب برای شنا و ورزش های آبی است و یکی از مقاصد اصلی گردشگری تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، این شهر از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت اقتصادی دارد.

علاقمندان به ارسال م.المپیک آماتور تونس 2021 می تواند با شماره تلفن باشد 09122465362 با آقای حسن خسروآبادی ، مدیر ورزشی تیم (حسانخسروآبادی) تماس بگیرید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید ورزش و تغذیه برای مشاهده سایر مقالات در صفحه کیمیاگری. وبلاگ می بینم.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *