اقدامات بازیگران سریال توهین آمیز در فیلم لولو لومانو زمان سرگرمی با بازی علی شادمان (جاوید) و طناز طباطبایی را ببینید.به گزارش همشهری آنلاین، فیلمی از بازیگران سرشناس سریال یاغی، نذیرعلی شادمان، طناز طباطبایی، مهدی حسینی نیا، مه لقا باقری، آبان عسکری که در جدیدترین فیلم یک کارگردان با نقش آفرینی های متفاوت در «شایانی پروانه» حضور داشت، بازتاب زیادی داشت. . این بازیگران در این سریال هم جلوی دوربین ها ظاهر شدند و بیشتر همگی در این سریال نقش آفرینی کردند.

محمد ۲ سال بعد از فیلم شنای پروانه کارت یاغی را انجام داد. «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی رسول صدر عاملی در سودای سیمرغ و نگاه نو از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، علاوه بر نامزدی در اکثر قسمت‌ها، جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل را نیز برای امیر آقایی در این نقش دریافت کرد. هاشم و بهترین بازیگر زن او طنز پروانه ای آورد.

یاغی داستان زندگی مرد جوانی است که در تاریکی شهری خالی از سکنه در جنوب شهر گرفتار شده و می خواهد خود را از آن گل نجات دهد. نیکی کریمی، پارسا پیرزوفر، امیر جعفری، طناز طباطبایی، فرهاد اصلانی، آبان عسگری و عباس جمشیدی فر از دیگر بازیکنان حاضر در این سریال هستند.