افزایش قیمت تجهیزات – سایت خبر خوب


یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه نام دستگاهی است که انرژی را با برق شهری ذخیره می کند و به دستگاه یا تجهیزات اجازه می دهد تا برای مدتی در زمان قطع برق به کار خود ادامه دهند. به عبارت دیگر این دستگاه از مرگ ناگهانی و غیر ضروری دستگاه الکترونیکی در حین جراحی جلوگیری می کند. به عنوان مثال، اگر یک بانک به دستگاه خودپرداز متصل باشد و در حین انجام این کار برق آن قطع شود، برق ذخیره شده در باتری بالایی بدون وقفه به دستگاه خودپرداز منتقل می شود و کاربر می تواند به کار خود ادامه دهد. علاوه بر این، دستگاه یو پی اس از تجهیزات الکترونیکی در برابر نوسانات برق یا صاعقه محافظت می کند و از آسیب به اجزای داخلی دستگاه جلوگیری می کند. در حال حاضر به دلیل اهمیت این دستگاه در تامین برق و امنیت وسایل الکترونیکی، کاربران زیادی به دنبال خرید و اطلاع از قیمت یو پی اس هستند و از آنجایی که این سیستم در انواع برندهای مختلف در داخل و یا خارج از کشور تولید می شود. بنابراین از نظر ایمنی، کیفیت، ظرفیت باتری و متفاوت هستند اما در قیمت یو پی اس این عوامل تاثیر دارند.

نوع یو پی اس

همانطور که گفتیم یکی از عواملی که در قیمت یو پی اس تاثیر می گذارد تنوع است. لازم به ذکر است که سه نسخه از آپ ها در بازار وجود دارد. یو پی اس های آماده به کار (آفلاین)، در لاین آپ و آپدیت های تعاملی، هزینه یو پی اس آنلاین ارزان تر از دو نوع دیگر است، زیرا به محض قطع منبع تغذیه، برق ذخیره شده در باتری دستگاه را جایگزین می کند. در مورد نوع بی سیم، یو پی اس به طور مداوم برق دستگاه های الکترونیکی را تامین می کند. بنابراین، محافظت بهتر و ایمن تری برای دستگاه های متصل خود خواهید داشت. بنابراین قیمت یو پی اس های این نوع یکی از گران ترین ها می باشد. البته آماده به کار می تواند گزینه خوبی برای اکثر کاربران خانگی و مشاغل کوچک باشد. قیمت گران نیست.

هزینه باتری یو پی اس

ups دستگاه یک دستگاه پیچیده است که از اجزای مختلفی برای تامین انرژی مورد نیاز دستگاه تشکیل شده است که یکی از بزرگترین آنها باتری یو پی اس است. به عبارت دیگر باتری متصل به سیستم یو پی اس می تواند فاصله بین قطع برق و برق پشتیبان را بپوشاند تا پس از قطع برق، باتری بدون وقفه به دستگاه متصل به دستگاه و به دلیل این عنصر شروع به کار کند. در زمان خرید عوامل مختلفی مانند برند باتری، آمپر و ولتاژ باتری، زمان شارژ مورد نیاز، ظرفیت باتری و … باید در نظر گرفته شود. باتری یو پی اس، و بدون توجه به امنیت هر چه هزینه باتری بیشتر باشد، هزینه یو پی اس نیز بالاتر است. باتری های یو پی اس از مواد مختلفی مانند سیلد اسید، نیکل کادمیوم، لیتیوم، نقره قلیایی، باتری های خشک و ژله ای ساخته می شوند که از بین دو نوع اول مناسب ترند و به دلیل اینکه تاثیر بسزایی روی باتری دارند. از برند سازنده، از جمله قیمت باتری بهتر است. قبل از خرید یو پی اس، برندهای مختلف را ارزیابی کنید و با در نظر گرفتن سایر عوامل، بهترین قیمت یو پی اس را متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.

بهترین یو پی اس چیست؟

بهترین یو پی اس برای خریداران اعم از تجهیزات ایرانی و خارجی دارای ویژگی های متعددی از جمله گارانتی و خدمات پس از فروش، قیمت یو پی اس، طراحی تجهیزات، ابعاد، وزن، کیفیت و شهرت سازنده است که معمولاً زمان خرید یو پی اس با در نظر گرفتن آنها. برخی از بهترین ها متعلق به تولیدکنندگان ایرانی مانند برندهای آمک، پرسو، تاکام، فاران، فاراتل، صهیراد و هژیر صنعت هستند که در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع آپ ها فعالیت دارند. برندهای آمریکایی مانند UPS APC, GE, MGE, Chloride, McPower, McLean, Astrid, BPC و… و سایر ویژگی های دستگاه می توانند با مراجعه به یکی از مراکز معروف و یا تماس با فروشنده اطلاعات لازم را بخواهند. یک سایت اینترنتی که در این زمینه تخصص دارد، در قسمت توضیحات سایت ببینید هر محصول چگونه است.

از کجا یو پی اس بخریم؟

یکی از موارد مهمی که در خرید یو پی اس باید به آن توجه کرد، قابلیت اطمینان تجهیزات است، زیرا یو پی اس وظیفه تامین برق اضطراری وسایل الکترونیکی مانند کامپیوتر، پکیج، دوربین، دوربین های مدار بسته، سیستم های ارتباطی، اسکنرهای پزشکی و … را بر عهده دارد. دفاع مسئول افزایش ناگهانی و شدید فشار خون است. بنابراین سلامت آنها بسیار مهم است. پس فقط باید از مراکز معروف و پرطرفدار بازدید کرد. شرکت رسام یو پی اس با سالها تجربه در زمینه فروش یو پی اس، باطری، استابلایزر و در برندهای ایرانی، اروپایی، چینی، ترکیه ای و آمریکایی یکی از بهترین مراکز ارائه کننده این محصولات در درجه اول کیفیت می باشد. خدمات پس از فروش و تعمیرات سفارشی یو پی اس برندهای مختلف توسط تکنسین های مجرب از دیگر خدمات این مرکز مشاوره رایگان می باشد. برای یافتن انواع تجهیزات یو پی اس، باتری یو پی اس، اطلاعات قیمت یو پی اس و … می توانید به سایت https://rasamups.com مراجعه کنید.