اعلام زمان تصویب و ابلاغ طرح استخدامی دولت – سایت خبر خوب


جبار کوچکی نژاد از اقدامات دولت و مجلس برای تصویب طرح مدیریت سرمایه گذاری کارکنان دولت خبر داد و گفت: ۸۰۰ هزار کارمند کشوری که ۲۵ هزار نفر آنها در گیلان هستند به صورت شرکتی، قراردادی، دفتری، کار ویژه. ، طرح ها و پروژه های پر مشغله.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات شورای اسلامی تحقیق و تفحص با بیان اینکه برخی از این نیروها هم اکنون با سابقه و حتی بیش از ۲۰ سال سن دارند اما هنوز امنیت شغلی ندارند، تصریح کرد: از این رو دولت به دنبال راهکارهایی است که تعریف کار این نیروها در دولت.

نماینده مجلس شورای ملی گیلان با اعلام اینکه مجلس بازگرداندن طرح سرمایه گذاری کارکنان دولت را تصویب کرده است، افزود: مجلس روز چهارشنبه تیرماه این طرح را تصویب کرد.فوریت ساماندهی استفاده از کارکنان دولت. ۱ و این طرح روز یکشنبه در مجلس بررسی می شود.»

بیشتر بخوانید:

وی گفت: قطعا این طرح با رای بالای نمایندگان به تصویب خواهد رسید.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه این یک حرکت بزرگ نیز بود که دولت وعده داده بود، گفت: البته پیشنهادی هم داریم که قدرت در «فعالیت های سوادآموزی و نیاز به حمایت و همراهی کارکنان» باشد. دولت باید سازماندهی و استخدام شود.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات شورای اسلامی تحقیق و تفحص از تصویب این طرح در روز یکشنبه ۵ تیرماه خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی سرمایه گذاری کارکنان دولت قطعا روز یکشنبه در کنفرانس اسلامی به تصویب می رسد. و سپس شورای نگهبان اقدام خواهد کرد

کوچکی نژاد گفت: با توجه به اینکه دولت نیز طرح ساماندهی سرمایه گذاری کارگران را تصویب می کند، به احتمال زیاد ظرف یکی دو ماه آینده این قانون به دستگاه اجرایی ارائه می شود، یکی دو ماهه اجازه می دهد حجمی، قراردادی، شرکتی و … کار ویژه، طرح، پروژه و مشاوره دارای ۲ سال سابقه کار و پرداخت بیشتر می باشد.

.