استعفای صادق کرازی متن نامه این فعال اصلاح طلببه گزارش همشهری آنلاین، صادق خرازی از بنیانگذاران حزب ندای ایرانیان در جریان اعلام حضورش در این تشکل سیاسی اصلاح طلب استعفا داد.

متن این نامه به شرح زیر است:

” خدمت همه دوستان عزیز

برادران و خواهران گرامی

و پسر عزیزم در مهمانی کال ایرانی

برای شما دوستان و تماس گیرندگان سلام و آرزوی موفقیت دارم. من الان در دهه شصت هستم، به گذشته فکر می کنم و به آینده می اندیشم، به راه ها و تلاش های جدید در زندگی می اندیشم، و هنوز هم توصیه سعدی را دارم: «تلاش کن، تلاش کن، خیلی کوتاه است این زندگی است».

مدتهاست که نصایح حکیم و ملجا و استاد ارزشمندی را با جان و دل خریده و از دنیای سیاست خارج شده ام. من هنوز نمی دانم که آیا در درخشش زندگی گرفتار شده ام یا رفته ام. به منبع روشنی منتهی شد. مهم امید من است و کلام مقدس امید است. و این خوب است.

در این سفر زندگی ام با تک تک شما خداحافظی می کنم و خود را به خدای حکیم و حکیم و حکیم و حکیم و توانا می سپارم. من مطمئن هستم که آینده ای روشن با اخلاص و کردار نیک خواهید داشت.

برادران و خواهرانم، خاطرات بسیاری ناگفته و نانوشته اما ادامه دار و در دل و جانم جا افتاده است که آن ها را ملک زندگی خود دانسته ام و بهترین انبار خاطره ها و نگرش ها را دارم، من عاشق عشق هستم. . دانش، قدرت و شفقت، و من به همه احترام می گذارم. امیدوارم با دعای خیرتان این گروه فرهنگی را ترک کنید.

در این روزگار فراق فقط از امید گفته ام و به امید ایمان دارم و زیبایی انسانیت را با پایبندی به اخلاق و فضیلت و انسانیت می دانم.

برای حزب و اعضای آن در تحولات آتی آرزوی موفقیت، صداقت و سربلندی دارم.

در نهایت با قلبی آرام و امیدوار و بدون هیچ حسرت و گلایه ای با همه دوستان و منتقدان گرانقدرم خداحافظی می کنم و برای ندا و ندایان آرزوی سلامتی و موفقیت و شادکامی دارم.

سید محمد صادق خرازی