استرالیای غربی: آیا وقت آن رسیده است که ایالت باز شود و اجازه ورود COVID-19 را بدهد؟


استرالیای غربی که تا حد زیادی عاری از ویروس باقی مانده است، به دلیل ترس Omicron بازگشایی مرزهای خود را متوقف کرده است، اما با نگه داشتن مدت طولانی تر، سود چندانی حاصل نمی شود.

سلامت


۲۱ ژانویه ۲۰۲۲

پرث، استرالیا - 24 دسامبر: دو زن با پوشیدن ماسک در 24 دسامبر 2021 در پرث، استرالیا مشاهده شدند.  دولت استرالیای غربی پس از کشف یک مورد جدید COVID-19 در جامعه، محدودیت‌های جدیدی برای COVID-19 اعمال کرده است.  از ساعت 6 بعد از ظهر روز پنجشنبه، استفاده از ماسک در تمام فضاهای عمومی سرپوشیده در مناطق پرت و پیل تا 28 دسامبر اجباری خواهد بود.  مقامات همچنین توصیه می کنند که افراد در خارج از منزل زمانی که فاصله فیزیکی رعایت نمی شود از ماسک استفاده کنند.  رویدادهای عمومی بزرگ مانند جشنواره های موسیقی در این دوره لغو شدند.  (عکس از مت جلونیک/گتی ایماژ)

زنانی که در پرث استرالیا ماسک می زنند

مت جلونیک / گتی ایماژ

استرالیای غربی که عمدتاً با جدا شدن از سایر نقاط جهان از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کرده است، برنامه خود را برای بازگشایی در ماه آینده به دلیل نگرانی در مورد نوع omicron لغو کرده است. اما محققان می گویند ممکن است دیگر منتظر ماندن قبل از ورود ویروس نباشد.

این ایالت با ۲.۷ میلیون نفر جمعیت تاکنون ۱۳۰۰ مورد ابتلا به کووید-۱۹ و ۹ مورد مرگ را ثبت کرده است. این امر با محدود کردن شدید سفر از بقیه استرالیا و…


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/