استراتژی هواداران برای بازی برنج خوب بود – خبر خوب


در نشست خبری بعد از این دیدار مقابل هواداران؛

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: نوع سازماندهی و سبک بازی تیم هواداران به این صورت است که سوراخ های تهاجمی را ببندند و تیم ما را بازی کنند که البته آن را به عنوان یک استراتژی می دانستند درست است.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه ورزشی آنا، محمد ربیعی پس از پیروزی ۲ بر ۱ مس رفسنجان مقابل هوادار در هفته ششم لیگ برتر گفت: اولاً به خصوص از تیم هوادار خسته نباشید فنی. کادرفنی و بازیکنان، و از خداوند قدرت می خواهم.» همچنین به اعضای تیم مس رفسنجان می گویم «دست روی مریزاد». نوع برنامه و سبک بازی تیم هوادار بستن درهای هجومی و بازی دادن تیم ما است که البته استراتژی درستی محسوب می شود. با این حال در نیمه اول دو موقعیت داشتیم. هر شیمبا و فرصتی که به منشا او داده شده است. ما موقعیت های زیادی به تیم حریف ندادیم.

وی افزود: آنها علاوه بر حمله به کرنر ما، خطر دیگری نداشتند، اما برنامه ای را که از بچه ها خواسته بودیم در نیمه دوم انجام دادند. دو گل پشت سر هم زدیم و در سرعت و پاس دادن توپ خوب بودیم. بعدها با همین مسیر و استراتژی توانستیم پنالتی بگیریم. شاید اگر پنالتی می شد و گل می خورد، بازی اینقدر سرد نمی شد، اما وقتی چنین پنالتی نبود، از دست دادن روحیه طبیعی است. ۳ دقیقه بعد از آن صحنه در کرنر گل خوردیم.

سرمربی مس رفسنجان خاطرنشان کرد: دو صفر نتیجه خطرناکی است. بارها اتفاق افتاده که نتایج دو بر یک بوده است. بازی را در آنجا حفظ کردیم و به جز فوتبال امتیاز خاصی به حریف ندادیم. تسلیم نشو به تیم خوب و پرتلاش ساکت الهامی می گویم. لیگ امسال پر از تیم های خوب است. من هیچ بازی را نمی بینم که هر یک از تیم ها بتوانند خود را برنده بدانند. بازیکنان ما کار بزرگی انجام دادند. می دانم که آنها از اولین برد تحت فشار بودند و به همین دلیل در ۱۵ دقیقه آخر با احساسات بازی کردند. در مورد اخراج شاهین توکلی هم باید بگویم که در اولین صحنه کارت زرد او گناهی نداشت که می خواست کارت زرد بگیرد. البته کارت زرد دوم درست بود اما در آن مقطع کارمان سخت شد و تحت فشار بودیم.

ربیعی توضیح داد: قبلا هم گفتم با توجه به پیشرفت تیم نتیجه می آید اما بهتر بود گل نمی خوردیم چون ریتم گل نزدن داشتیم. در مورد سابقه اش باید بگویم که او برای من یک الماس سیاه است. کار می کند و امروز بیش از هر بازی دیگری اجرا می شود و در مدار تاکتیکی قرار می گیرد. سال گذشته آقای او یک گل است، اما امسال دو پنالتی را برای موقعیت های ما خراب کرد (می خندد)، اما اعتماد به نفسش باید برگردد. بازیکنان و کادرفنی باید به او کمک کنند. او سال گذشته ثابت کرد که تیم مس رفسنجان می تواند کمک کند و حمایت ما همچنان پابرجاست. افراد دیگر هم خوب هستند. حامد لک را خیلی مسلط دیدم. خیلی خوشحالم که مهدی حسینی که به تیم ملی دعوت شده بود توانست گلزنی کند. برای او آرزوی موفقیت دارم و خوشحالم که مس رفسنجان در تیم ملی نماینده دارد. مسئولان تیم ملی کار خود را از طریق سفارت اتریش انجام داده اند و امیدوارم در این اردو حضور داشته باشد.

وی گفت: بازیکنان دیگری نیز در تیم ما هستند که می توان آنها را انتخاب کرد. شاهین توکلی یکی از همین افراد است. رامتین سلیمان زاده در میانه خط دفاع خوب کار می کند. محسن آذرباد به روز خود نزدیک می شود. خوشحالم برای محمدحسین کریم زاده که امروز به عنوان بومی ما توانست در ضدحمله گلزنی کند. بچه های دیگر را هم خیلی دوست دارم. من خیلی به جوانانی مثل هومان ربیع زاده وابسته هستم. در بازی قبل مهدی محبی را در ترکیب اصلی قرار دادم چون می خواستم آن جا به جوان ها هم داده شود. خیلی خوشحالم که ایمان سلیمی بعد از یک سال و چند ماه به میادین برگشت. از این به بعد برای تعطیلات و بعد از آن یک بازی دیگر آماده شوید. از صمیم قلب این برد را به هواداران عزیزم و مردم شریف و شریف و دوستدار شهر تقدیم می کنم.

سرمربی مس رفسنجان با بیان اینکه مربی تیم هواداران اعلام کرد برای این تیم پنالتی گرفته نشد، تصریح کرد: امسال هیچ تیمی به اندازه مس رفسنجان و نساجی توسط داور ضربه نخورده است و مشخص است و علنی است. مشکل، اما من نمایشی را که مربی می خواهد هواداران ببینند، نمی بینم. . من شک دارم نمایش هندی باشد. برای مهاجمان هر توپ هند است، اما مدافعان متفاوت هستند. سرعت توپ خیلی نزدیک بود اما در دیدار ما با نساجی و گل گهر اشتباهاتی صورت گرفت. وگرنه ۱۲ امتیاز می گرفتیم. چهار امتیاز از ما گرفتند.

ربیعی درباره درخشش محمدحسین کریم زاده بازیکن بومی مس در دیدار با هواداران گفت: سومین سال حضور او در لیگ برتر است. در همین مقاله حالا حسن جعفری و مرتضی منصوری را داریم. اینکه در آینده چه اتفاقی باید بیفتد سوالی است که مدیران باید در بحث دانشگاهی به آن پاسخ دهند. نمی دانم گل گهر از تیم آرمان گهر بازیکن می گیرد یا نه اما امیدوارم رفسنجان برای بچه های بوکی تیم سایه داشته باشد تا در لیگ های پایین تجربه بیشتری کسب کنند و به لیگ برتر برسند. من با این قضیه موافقم و امیدوارم مسئولان ارشد باشگاه مس برای پرداخت هزینه سفر هماهنگی کنند تا رفسنجان به غیر از تیم لیگ برتری، تیمی داشته باشد که ما هم برای بچه های محلی در لیگ های پایین هستیم.

انتهای پیام/