رفتن به نوشته‌ها

از نکات تغذیه خانگی در منزل رژیم غذایی اینترنتی دیدن کنید. | متخصص تغذیه و تغذیه


ویزیت تغذیه خانگی

در برخی موارد ، به دلیل مشکلات جسمی ، فرد نمی تواند به مطب متخصص تغذیه مراجعه کند ، بنابراین می تواند ویزیت تغذیه خانگی ، از نکات تغذیه استفاده کنید.

ویزیت تغذیه خانگی

در ویزیت تغذیه خانگی ، متخصص تغذیه او برای مشورت و ارزیابی به خانه بیمار می رود ، رژیم غذایی مناسب را برای بیمار بر حسب مورد آماده می کند و در پایان هر دوره ، روند درمان را بررسی می کند و رژیم را دوباره تغییر می دهد ، به خانه می رود. بیمار می آید

نکات تغذیه درمانی

  • یکی متخصص تغذیه به هیچ وجه نمی خواهم به شما بگویم که توصیه می کنم مادر غیر فعال باشد. در عوض ، رژیم غذایی بر اساس رژیم غذایی مورد استفاده کل خانواده است و به ترتیب خاصی تنظیم می شود.
  • با رژیم غذایی و بدون استفاده از داروهای شیمیایی و تثبیت دوره درمان ، می توانید کاهش وزن را تضمین کنید.
  • به خاطر داشته باشید که اگر رژیم غذایی خود را با یک مشاور تغذیه تنظیم کنید ، ضعیف نخواهید بود و مشکلات پوستی یا ریزش مو نخواهید داشت.
  • در رژیم درمانی ، مشکلاتی مانند افزایش وزن ، مشکلات معده ، تغذیه نامناسب و … بهبود می یابد.

نقش متخصص تغذیه در سلامت

  • خوب است بدانید که تغذیه تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دارد. به همین دلیل بهتر است برای داشتن سلامت کامل با یک متخصص تغذیه مشورت کنید تا او بتواند شما را بر اساس تحصیلات و سابقه کاری شما در رژیم غذایی روزانه شما راهنمایی کند.
  • گاهی اوقات بیماریهایی که از آن رنج می برید ناشی از عادات غذایی نامناسب است که می توانید با بازیابی سلامتی خود آنها را اصلاح کنید.
  • همچنین تغذیه مناسب برای کودکان باعث رشد بهتر آنها و افزایش هوش کودکان با مشورت یکی از آنها می شود متخصص تغذیه خوب ، شما می توانید بهترین و سالم ترین غذاها را برای فرزندان خود تهیه کنید.

انتخاب بهترین متخصص تغذیه

برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، می توانید از دوستان بپرسید یا بهترین متخصص تغذیه را در Google جستجو کنید.

پس از تهیه لیستی از بهترین متخصصان تغذیه که مشاوره و ویزیت تغذیه خانگی را ارائه می دهند ، آنها را پیدا کرده و سپس با بهترین آنها صحبت کنید و از آنها بخواهید به خانه شما بیایند.

اطمینان حاصل کنید که در طول ویزیت تمام مشکلات و درخواست های خود را با متخصص تغذیه در میان بگذارید تا او بتواند شما را به درستی راهنمایی کند.

رژیم غذایی اینترنتی

باید بگوییم که در برخی موارد ، زیرا متخصص تغذیه برای ملاقات به خانه نمی رود و خود فرد قادر به رفتن به مطب نیست ، می تواند از رژیم غذایی اینترنتی استفاده کند.

در رژیم غذایی آنلاین ، فرد تمام مشکلات و اطلاعات شامل سن ، قد و غیره را برای بهترین متخصص تغذیه ارسال می کند و پس از بررسی اطلاعاتی که ارسال می کنید ، برنامه رژیم غذایی مناسب را تهیه می کند و مراحل پیگیری شما را برای شما ارسال می کند. ادامه هید.

دکتر مهدی شادنوش یکی از متخصصان تغذیه است که مشاوره و بازدید از تغذیه خانگی ، رژیم آنلاین ، ضمانت کاهش وزن ، درمان تغذیه ای و غیره برای بیمارانش

ویزیت تغذیه خانگی

با افزایش سن ، نیازهای تغذیه ای ما و اشتهای ما نیز تغییر می کند. افراد مسن کمتر غذا می خورند و به کالری کمتری نیاز دارند. با این حال ، جنبه های دیگر رژیم غذایی باید مورد توجه قرار گیرد ، مانند ویتامین ها ، میزان مواد معدنی و غذاهایی که می تواند برای افراد مسن خطرناک باشد.

سالمندی سنی است که نباید در رژیم غذایی سخت گیری کرد. نکته مهم این است که افراد مسن باید غذای کافی بخورند و در صورت لزوم مکمل های غذایی مصرف کنند.

اطمینان از اینکه این یکی از نکات کلیدی در ارائه خدمات تغذیه خانگی است. بنابراین ، از آنجا که برخی از افراد مسن نمی توانند برای دریافت دستورالعمل های تغذیه ای صحیح به متخصص تغذیه مراجعه کنند ، این خدمات توسط متخصص تغذیه به صورت شخصی در خانه ارائه می شود. وعده های غذایی یک فرایند مهم در طول روز است و ساختار اساسی یک روز مراقبت از خانه را تشکیل می دهد.

مواد مغذی عمومی برای سالمندان

در سنین بالاتر ، نیاز به انرژی به دلیل کاهش میزان متابولیسم پایه و کاهش فعالیت بدنی کاهش می یابد.

از آنجا که مواد مغذی برای سالمندان تمرکز اصلی است ، برخی از پزشکان باید مجاز به خوردن غذاهای خاص باشند. این بدان معناست که سه وعده غذایی در روز تنها راه ایده آل برای افراد نیست و اگر می خواهید پنج وعده غذایی کوچک بخورید یا حتی دوست دارید یک وعده غذایی در روز داشته باشید ، این کاملا قابل قبول است.

همچنین توصیه می شود افراد مسن مکمل حاوی 10 میلی گرم ویتامین D را روزانه مصرف کنند. مولتی ویتامین ها مورد نیاز نیستند و همچنین به دلیل خطر ابتلا به سنگ کلیه به دلیل عدم فعالیت در سنین بالا توصیه نمی شوند. به عنوان یک قاعده کلی ، غذا باید خوشمزه ، لذت بخش ، آسان برای خوردن و بدون استرس باشد و مقدار مورد نیاز انرژی و مواد مغذی را تأمین کند.

کمبود اشتها و سوء تغذیه

مطالعات نشان می دهد که افراد مسن در شرایط خاصی زندگی می کنند و بیشتر از سوء تغذیه رنج می برند. این مشکل به دلیل نظارت ناکافی ، مشغله زیاد خانواده هنگام تغذیه سالمندان و نداشتن منو هنگام غذا خوردن است.

یکی از مزایای اصلی انتخاب مانیتور تغذیه خانگی توسط متخصص تغذیه این است که می توان مشکلات تغذیه را کنترل و مدیریت کرد.

مشکلات جسمی و روحی نیز می توانند اشتها و حتی سوء تغذیه را کاهش دهند. در این موارد توصیه متخصص تغذیه این است که ابتدا انرژی و سپس تغذیه را تامین کند. اگر یک فرد مسن از خوردن یک تکه کیک لذت می برد و از خوردن یک وعده غذایی کامل خوشش نمی آید ، ترجیح می دهد همان تکه کیک را بخورد ، به جای اینکه اصلا چیزی نخورد.

اطمینان از تامین نیازهای بهداشتی با مواد مغذی

گاهی اوقات والدین شما یا اعضای بزرگتر خانواده ، که برای شما بسیار عزیز هستند ، مشکلات سلامتی دارند که بر نحوه غذا خوردن و غذایی که می خورید تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، یک فرد مبتلا به دیابت باید به طور منظم وعده های غذایی کوچک بخورد و مصرف قند را کاهش دهد.

حساسیت غذایی در افراد مسن نادر است. اما از آنجا که خوردن برخی غذاها مانند تخم مرغ و گوشت مشکل است ، کمبود سطح آهن و ویتامین B12 در افراد مسن بیشتر مشاهده می شود.

چه موقع ویزیت تغذیه باید انجام شود؟

مراجعه به متخصص تغذیه می تواند در زمان های مختلف مفید باشد. گاهی اوقات یک دیدار کوتاه برای ایجاد تغییر بزرگ کافی است. اما گاهی خانواده ها تصمیم می گیرند این ملاقات ها را بیشتر برای یکی از اعضای بزرگتر خانواده انجام دهند.

بهترین راه برای بازدید از خانه تغذیه چیست؟

می توانید از خدمات یک متخصص تغذیه در خانه خود برای ملاقات با یکی از اعضای سالخورده خانواده استفاده کنید. شکی نیست که این تصمیم مناسب ترین راه حل برای شما و اعضای قدیمی خانواده است.

ویزیت تغذیه خانگی

هزینه مراجعه به متخصص تغذیه چقدر است؟

هزینه ویزیت تغذیه خانگی ، از نظر مطب و آنلاین متفاوت است و توسط عوامل متعددی از جمله مشکلات ، دوره درمان و غیره تعیین می شود.

لطفاً توجه داشته باشید که برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، مراقب باشید و ابتدا در مورد آن تحقیق کنید.

امروز برای انتخاب یک متخصص و مشاوره تغذیه خوب ، روشهای مختلفی وجود دارد ، مانند جستجو در گوگل یا پرسیدن دوستان و آشنایان.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *