رفتن به نوشته‌ها

از راه راه ها نترسید: فقط یک به روزرسانی کنید


من احساس می کنم چیز زیادی برای گفتن ندارم ، اما به هر حال می خواهم یک پست بگذارم. اساساً ، از آخرین باری که نوشتم هیچ چیز تغییر نکرده است که چیز خوبی است ، اما همچنین ، واقعا؟ من همچنین نیاز دارم/می خواهم دوباره پیشرفت معنی داری داشته باشم ، اما اینطور نیست. از نظر وزن ، کم و بیش همان حالت را دارم. من خودم را در آخرین وزن واقعی خود در روز یکشنبه در 333.2 دیدم. عالی نیست ، اما آیا بدبخت نیست؟

هفته گذشته ما پول محدودی داشتیم – حرکت از کارهای زیاد ، احتمالاً بیشتر از آنچه که برای من خوب بود ، به شغل روزانه تمام وقتم که تفاوت زیادی در بودجه ایجاد می کند – و بنابراین شما می توانید همیشه در خانه آشپزی کنید و به جای غذا خوردن در خارج از کشور ناهار به سر کار بیاورید. دوره هایی مانند این به نوعی خوب هستند زیرا آنها مرا مجبور می کنند عاداتی را ایجاد کنم که دوست دارم در هر صورت به آنها تسلط داشته باشم (از جمله نخریدن چیزهایی که واقعاً به آنها احتیاج ندارم) ، اما هنوز هم به نوعی بد است. من واقعاً سعی می کنم به عنوان یک مشکل به آن نگاه نکنم. این یک انگیزه است.

و بعد از یک وقفه سه ساله ، من واقعاً مشتاق هستم که دوباره به نقاشی بپردازم ، که احتمالاً جایگزین تمام کارهای دیگری که انجام می دادم (بیشتر آموزش آنلاین و همچنین طراحی طراحی مستقل) می شود و اولین درآمد اضافی من را ایجاد می کند به دوست دارم بگیرم. وقتی اولین کار تمام وقت خود را در اواخر ماه مارس از دست دادم ، یکی از کارهایی که انجام دادم خرید یک تخته کوچک و برخی لوازم دیگر با هدف بازگشت به تمرین استودیوی من بود ، اما این هرگز اتفاق نیفتاد. بنابراین من هر آنچه را که نیاز دارم دارم و ایده ساخت تابلوهای کوچک (ما در مجاورت 8 اینچ 10 اینچ صحبت می کنیم) را دوست دارم که برای بسیاری از مردم مقرون به صرفه است و خرید خانه خود را توجیه می کنند. فروش یک یا چند قطعه در هر ماه تفاوت زیادی ایجاد می کند. بنابراین خواهیم دید.

(البته می خواهم روشن کنم که پول درآوردن تنها انگیزه من برای هنرنمایی نیست! این فقط یک محصول جانبی خوب است که دوست دارم از آن استفاده کنم.)

به هر حال.

من هنوز با درد شدید پا روبرو هستم ، که در حال حاضر پای من را تا زانو نیز بالا می برد. یکی از دوستانم که پرستار است ، Oofos را توصیه کرد ، به یاد دارم که وقتی در حال انجام این کار بودم در فروشگاه محلی که در آن کار می کردم دیدم … بنابراین وقتی بتوانم کمی پول اضافی جمع کنم ، آن را امتحان می کنم ، در حداقل خانه

بعدش چی شد؟ هیچ چیز دیگر. من هنوز در حال گذر از فیلم ترسناک اکتبر هستم ، به این معنی که من هر شب تقریباً دیر به رختخواب می روم (نیمه شب به جای 10 شب). این چیزی است که ما واقعاً با هم از آن لذت می بریم ، حتی اگر یک فعالیت واقعاً منفعل باشد ، به این معنی که قطعاً فراموش نمی شود.

فکر کنم چیزهای بیشتری در راه است. ممکن است به من بگویید قصد انجام چه کاری را دارید؟

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *