رفتن به نوشته‌ها

از راه راه ها نترسید: با تغییر همه چیز


مدتی است ، متأسفم اگر بی صبرانه منتظر بودید تا ببینید در آینده چه اتفاقی می افتد! باور کن من با تو هستم اکنون من اینجا روی مبل نشسته ام و روی iPad خود می نویسم ، که سال گذشته آن را خریدم تا برای شروع نقاشی به طور منظم از آن استفاده کنم. در عوض ، من بیشتر به خواندن ادامه دادم که خیلی بد نیست ، اما قطعاً قصد اصلی من نیست.

به هر حال ، من هنوز هم در تمام مدت شیر ​​هستم! اما من یک خبر هم دارم: حدود یک هفته پس از آخرین پست خود در اینجا اخراج شدم. بنابراین من وقت آزاد زیادی داشتم و به این فکر می کردم که بعد باید کجا بروم. من در ابتدا واقعاً از این موضوع ناراحت بودم ، اما اکنون می بینم که این احتمالاً چیز خوبی بود ، شاید؟ سعی می کنم مثبت بمانم

دوباره شروع کردم به نقاشی ، به یک دلیل! از طرف دیگر ، متوجه شدم که تفریح ​​کردن واقعاً خوب است و من در کارهای اداری خوب هستم. من از کمک به مردم و اینکه یک سیستم پشتیبانی خوب هستم لذت می برم. من مطمئن نیستم که آرزوهای والایی برای یک حرفه رسمی تر از آن دارم. همچنین ، آخرین باری که همه چیز را به عنوان یک هنرمند امتحان کردم ، احتمالاً آن را نیمه کاره انجام دادم و هنوز هم بسیار خوب عمل کردم. بنابراین شاید اگر در تمام این مدت با آن همراه باشم ، در واقع بتوانم بیشتر یا نه تمام زندگی خود را از آن تأمین کنم؟ امیدوارم بتوانم از این زمان “رایگان” برای انجام این کار استفاده کنم. داشتن این آزادی در حال حاضر بسیار خوب است. من سعی می کنم با تخته ام شیار پیدا کنم ، اما کمی طول می کشد.

من نیز کاملاً به جوشکاری معتاد شدم. جداسازی دستی و دوختن دست. زمان عجیبی طول می کشد ، اما من واقعاً دوست دارم شیوه های سنتی انجام این کار را بپذیرم. دوست دارم بتوانم روی مبل بنشینم و کاری زیبا و مفید انجام دهم. من مجبور شدم از آن روز استراحت کنم زیرا دست ها ، بازوها و شانه های من از اولین جلسه دیروز لحاف زخم شده بود. بار اول !! من فکر می کنم من به آن علاقه دارم.

سرانجام ، خبری که منتظر آن بودید: آیا من هنوز مشغول کار بر روی محصولات اصلی خود هستم؟ پاسخ بله است. من هفته ای حدود یک پوند از دست می دهم که آن را بدهم یا بگیرم و چیزی به دست نمی آورم. من فقط وقتی گرسنه هستم سعی می کنم غذا بخورم و فکر می کنم به نوعی ناشتا بودم اما نه به طور رسمی. من همچنین هر چه می خواهم می خورم اما سعی می کنم زیاد آشغال نخورم. این فقط روشی است که من دوست دارم غذا بخورم. من تصمیم گرفتم نوشیدن نوشابه را متوقف نکنم ، اما بازی آب خود را نیز افزایش دادم زیرا طعم آن واقعا عالی است ، می دانید؟ گاهی اوقات فقط آب کار می کند. اما من در زندگی به دکمه های شیرین نیز احتیاج دارم ، و بله ، من آب seltzer را امتحان کرده ام که من نیز آن را دوست دارم ، اما این یکسان نیست بنابراین حتی سعی نکنید آن را روی من بگذارید.

در جنبه منفی ، من احساس می کردم یک مزخرف کامل هستم ، بیشتر از آنچه در زندگی ام احساس می کردم اگر صادق باشم. بدترین چیز در مورد تعطیلی کار در زمانی که من این کار را انجام دادم این بود که بیمه درمانی من به تازگی از اول ماه مه شروع شد و به نوعی خوب بود – درست مثل پلاتین ، عزیزم! من واقعا منتظر استفاده از آن بودم. این از پنجره بیرون است و من ملاقات با پزشک را بدون او انجام نمی دهم مگر اینکه در بستر مرگ بودم ، و حتی در این صورت ،

…؟

تمام بدنم مدام درد می کند. همه چیز به انگشتان من بستگی دارد. بعضی روزها بهتر از روزهای دیگر هستند ، اما اخیراً روزهای خوبی واقع نشده است. واقعاً بسیار بد است و واقعاً خسته کننده است. این تمرین جز برای کمک به راه اندازی باغ سبزی ام اتفاق نیفتاد و من احتمالاً درد را کنار می گذارم و در قسمت های دیگر حیاط کار می کنم که دوست دارم آن را دوباره زیبا جلوه دهم. من فقط نمی دانم. دشوار.

این جایی است که من هستم. آه ، و من موهای چتری را قطع کردم! لو رفته.

به من بگو چه خبر است! من عاشق شنیدن هستم.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *